Filter
magistr práv
Bělorusko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Bělorusko - LLM programy Bělorusko LLM

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Běloruská republika se nachází ve východní části Evropy. Bělorusko představuje jednu z nejlepších platforem pro vzdělávání. Studium v ​​Bělorusku je optimální způsob, jak se učit rusky a běloruský jazyk.

LLM Bělorusko - Vezměte si LLM Bělorusko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

International University

Právnická fakulta byla založena v roce 1994. Od té doby absolvoval více než 2500 specialistů, kteří jsou v současné době zaměstnáni ve státních a soukromých organizací, p ... [+]

master práva

Právnická fakulta byla založena v roce 1994. Od té doby absolvoval více než 2500 specialistů, kteří jsou v současné době zaměstnáni ve státních a soukromých organizací, právníci, advokáti a notáři, přednášejí na vysokých školách, a pracovat jako s důstojníky na národní státní zastupitelství orgány a donucovacími orgány. V současné době existuje 1673 studentů v prezenční a korespondenční kurz programech uskutečňovaných na fakultě.

Právnická fakulta má čtyři oddělení:

Katedra soukromého práva Katedra veřejného práva Katedra dějin práva a humanitních věd Katedra mezinárodního práva

Mezi obory nabízené na plný úvazek a částečný úvazek kurz programů jsou:... [-]

Bělorusko Minsk
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině