LLM Bělorusko - LLM programy Bělorusko LLM

LLM Bělorusko - LLM programy Bělorusko LLM

LLM

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

LLM je postgraduální program pro studenty právnické fakulty, kteří chtějí pokročilé školení a znalosti v určité oblasti. Specializace prostory mohou zahrnovat obchodní právo, finance, zákony o lidských právech, daňové právo a mezinárodní obchodní právo.

Běloruská republika se nachází ve východní části Evropy. Bělorusko představuje jednu z nejlepších platforem pro vzdělávání. Studium v ​​Bělorusku je optimální způsob, jak se učit rusky a běloruský jazyk.

LLM Bělorusko - Vezměte si LLM Bělorusko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master práva

International University
Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Bělorusko Minsk

Právnická fakulta byla založena v roce 1994. Od té doby absolvoval více než 2500 specialistů, kteří jsou v současné době zaměstnáni ve státních a soukromých organizací, právníci, advokáti a notáři, přednášejí na vysokých školách, a pracovat jako s důstojníky na národní státní zastupitelství orgány a donucovacími orgány. [+]

master práva

Právnická fakulta byla založena v roce 1994. Od té doby absolvoval více než 2500 specialistů, kteří jsou v současné době zaměstnáni ve státních a soukromých organizací, právníci, advokáti a notáři, přednášejí na vysokých školách, a pracovat jako s důstojníky na národní státní zastupitelství orgány a donucovacími orgány. V současné době existuje 1673 studentů v prezenční a korespondenční kurz programech uskutečňovaných na fakultě.

Právnická fakulta má čtyři oddělení:

Katedra soukromého práva Katedra veřejného práva Katedra dějin práva a humanitních věd Katedra mezinárodního práva

Mezi obory nabízené na plný úvazek a částečný úvazek kurz programů jsou:... [-]