LAWSTUDIES.CZ

LLM Austrálie - LLM programy Austrálie LLM

LLM Austrálie - LLM programy Austrálie LLM

Austrálie je nejlepší volba pro mnoho zahraničních studentů, kteří hledají postgraduální právnický titul. Austrálie je multikulturní a mezinárodní populace je atraktivní pro mnoho studentů ze zahraničí, stejně jako možnost zažít tolik, co Austrálie nabízí. Austrálie je rozmanitost krajiny, různé outdoorové dobrodružství a dynamické města udržet studenty obsazeno ve svém volném čase. LLM v Austrálii se může ukázat jako zajímavé a poučné vzdělávací zkušenost.

LLM v programech Austrálii jsou vynikající kvality podle mezinárodních standardů. Většina programů se skládá z důsledné ročníkové i diplomové práce. Studenti si mohou vybrat specializaci plochy pro LLM v programu, jako je Austrálie mezinárodního práva, daní, globální obchodní právo nebo právo životního prostředí.LLM ve stupni Austrálie lze uznat v domovských zemích a studenti by měli udělat nezbytný výzkum pro každý specifický program ve vztahu ke své domovské zemi.

Další informace o LLM v Austrálii tím, že hledá prostřednictvím programů níže. Můžete zjistit stupeň vaší čeká na vás!

nalezené výsledky

Master of International Tax

Melbourne Law School
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let July 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

Melbourne Law Masters je absolventský právnický program nejvyšší kvality, dostupný právníkům a absolventům práva.


Master of veřejného a mezinárodního práva

Melbourne Law School
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let July 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

V Melbourne Law Masters je absolventem zákon program nejvyšší kvality, k dispozici pro absolventy práv a non-práva. Specializace ve veřejném i mezinárodního práva sdružuje ústavní, správní a mezinárodního práva veřejného uznání rostoucího provázanosti mezinárodního a vnitrostátního práva.


Master of obchodního práva

Melbourne Law School
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let July 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

Melbourne právnická škola je rozsáhlé, které jsou předmětem nabídky v oblasti obchodního práva umožňuje studentům přizpůsobit program, který doplní jejich profesní odbornost a kariérní dráhu. Melbourne právnická škola je rozsáhlé, které jsou předmětem nabídky v oblasti obchodního práva umožňuje studentům přizpůsobit program, který doplní jejich profesní odbornost a kariérní dráhu. Právníků a dalších profesí si prohloubí znalosti o mnoha aspektech obchodního práva jak z domácího i mezinárodního hlediska.


Magistr bankovního a finančního práva

Melbourne Law School
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let July 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

V Melbourne Law Masters je absolventem zákon program nejvyšší kvality, k dispozici pro absolventy práv a non-práva. Specializace na bankovnictví a finančního práva je určen pro studenty, odborníky z praxe a dalších odborníků s vytříbenou chápání právního a regulačního rámce pro australské a mezinárodní finanční sektor.


Master of Laws (LLM)

Melbourne Law School
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let July 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

Master of Laws v Melbourne Law School (LLM) je vysokoškolský titul nejvyšší kvality s jedním z největších předmětů na světě. Více než 180 předmětů je nabízeno v roce 2019. Studenti zapsaní v LLM si mohou vybrat ze všech předmětů dostupných v Melbourne Law Masters, což jim umožní přizpůsobit stupeň tak, aby vyhovoval jejich profesionálním aspiracím a osobním zájmům.


Magisterský (vnější)

Bond University
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované January 2020 Austrálie Robina + 1 více

Bond Law spolupracuje se Švýcarskou mezinárodní právnickou školou (SiLS) a nabízí online studijní nabídku pro LLM se specializací na mezinárodní obchodní právo a řešení sporů. Specializace je určena studentům práva a profesionálům z různých kulturních a právních prostředí, kteří se zaměřují na vysokoškolskou kariéru v mezinárodní advokátní kanceláři, nadnárodní společnosti nebo vládní organizaci. Jeho čtyři 20 cps předměty používají nejmodernější techniky distančního učení k překlenutí vzdálenosti mezi studenty a jejich instruktory, kolegy a zdroji. Online kurzy ne více než 20 studentů jsou pod dohledem instruktorů z celého světa.


Master of Laws (o výzkumu)

Bond University
Campus forma Denní studium 104 týdnů January 2020 Austrálie Robina

Master of Laws (výzkumem) programu se skládá z výzkumné práce 50.000 slov, dokončil více než dva roky na plný úvazek. Práce je pod dohledem odborných pracovníků v dané oblasti.


Magistr práv,

Bond University
Campus forma Denní studium 54 týdnů January 2020 Austrálie Robina

Master of Laws je postgraduální zákon kvalifikace, která poskytuje maximální flexibilitu a možnost volby s celou řadou specializovaných oblastí, což znamená, můžete navrhnout svůj magisterský titul, aby vyhovoval vaší oblasti zájmu a profesionální potřeby.


Magistr Obchodního Právo (Online) \ t

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 16 měsíců Přihlašování započato Austrálie Australia Online

On-line Master of Business Law z Univerzity jižního kříže umožňuje absolventům identifikovat právní rizika a závazky v rámci podnikatelského prostředí, což vede k lépe informovaným obchodním rozhodnutím.


Master of Business Administration a Master of International Commercial Law

University of Western Australia Business School
Campus forma Denní studium 2 let January 2020 Austrálie Perth

Rozvíjte své vedoucí schopnosti a získáte hluboké znalosti mezinárodního obchodního práva.


Master of Laws (LLM)

Australian National University (ANU) - Law
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let Přihlašování započato Austrálie Canberra + 1 více

Je otevřen právnickým a non-právníků absolventů, ANU Master of Laws (LLM) je ideální pro ty, kteří chtějí získat pokročilé právní znalosti a odborné dovednosti ve své vybrané oblasti zájmu. ANU je nejvyšší hodnocená univerzita v Austrálii a Právnická škola ANU se řadí na 12. místo ve světě pro studium práva