LAWSTUDIES

Asijské právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM, také známý jako Master of Laws, je postgraduální program pro studenty, kteří absolvovali bakalářský titul a chtějí pokračovat ve studiu v právní oblasti. Program může být přizpůsoben požadavkům studenta a může se zaměřit na určitou oblast práva.

Co je LLM v asijském právu? Tento program je nejčastěji nabízen, aby vystavil studenty široké škále právních otázek, které se týkají asijského divadla. Učení je často usnadňováno zkušenými členy fakulty v učebně a semináři se studiem, přednáškami a výzkumem. Učenci v programu se obvykle účastní diskusí, výzkumných prací a prezentací a mohou se setkat s nějakou terénní prací. Typické třídy často zahrnují fúze a akvizice, mezinárodní obchodní právo a předpisy specifické pro konkrétní zemi nebo město.

Student, který tento program dokončí, často rozvíjí pokročilé vědecké dovednosti, což umožňuje komplexní prozkoumání témat v osobním i profesním životě. Absolventi se také mohou naučit analyzovat regulační struktury a porozumět kulturním konfliktům v rámci zemí, znalosti, které mohou pomoci s kariérním rozvojem.

Náklady na tento program jsou založeny na poplatcích za školné, přihlášku a registraci, finanční pomoc a další náklady. Potenciální studenti by měli kontaktovat každou školu, aby lépe porozuměli celkovým nákladům.

Absolventi s LLM v asijském právu mohou hledat kariéru v celém právním spektru v mezinárodním právu a financích. Mohou být najat velkými a malými společnostmi, které se zabývají mezinárodními záležitostmi v asijském regionu. Mezi další možné zaměstnavatele patří akademické instituce, vládní agentury, nevládní organizace a advokátní kanceláře. Pozice, které by mohly být k dispozici absolventům, zahrnují právníky, právní analytiky, instruktory etnických studií, výzkumné specialisty a výkonné ředitele.

Tento program nabízí řada univerzit v několika zemích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

4 Výsledky v Asijské právo Filter

LL.M. v čínském právu

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University
LLM
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

LL.M. (Master of Laws) program v čínském právu je postgraduální právní program, který nabízí škola právnické školy KoGuan v Šanghaji, Jiao Tong University, jedna z nejstarších ...

Čtěte více

LLM (Master of Laws)

Peking University School of Transnational Law
LLM
Srp 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

LL.M. program kombinuje kurzy nadnárodního práva z mnoha právních tradic s cílem připravit studenty na globální praxi zahrnující konfliktní právní tradice, komplexní nadnárodn ...

Čtěte více

Mistr v právu

Universitas Gadjah Mada
LLM
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Třída magisterských práv (LLM) na Právnické fakultě UGM je navržena tak, aby splňovala potřeby odborníků v různých oblastech práva, které jsou významné pro Indonésii, a to jak ...

Čtěte více

LLM (Applied Law) v malajské právní praxi

The College of Law
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Master of Laws (Applied Law) Malajská právní praxe je navržena tak, aby splňovala potřeby malajské právnické profese pro vyšší úroveň, praxe-založené dovednosti získávání v ce ...

Čtěte více