LAWSTUDIES.CZ

Asijské právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

LLM, také známý jako Master of Laws, je postgraduální program pro studenty, kteří absolvovali bakalářský titul a chtějí pokračovat ve studiu v právní oblasti. Program může být přizpůsoben požadavkům studenta a může se zaměřit na určitou oblast práva.

Co je LLM v asijském právu? Tento program je nejčastěji nabízen, aby vystavil studenty široké škále právních otázek, které se týkají asijského divadla. Učení je často usnadňováno zkušenými členy fakulty v učebně a semináři se studiem, přednáškami a výzkumem. Učenci v programu se obvykle účastní diskusí, výzkumných prací a prezentací a mohou se setkat s nějakou terénní prací. Typické třídy často zahrnují fúze a akvizice, mezinárodní obchodní právo a předpisy specifické pro konkrétní zemi nebo město.

Student, který tento program dokončí, často rozvíjí pokročilé vědecké dovednosti, což umožňuje komplexní prozkoumání témat v osobním i profesním životě. Absolventi se také mohou naučit analyzovat regulační struktury a porozumět kulturním konfliktům v rámci zemí, znalosti, které mohou pomoci s kariérním rozvojem.

Náklady na tento program jsou založeny na poplatcích za školné, přihlášku a registraci, finanční pomoc a další náklady. Potenciální studenti by měli kontaktovat každou školu, aby lépe porozuměli celkovým nákladům.

Absolventi s LLM v asijském právu mohou hledat kariéru v celém právním spektru v mezinárodním právu a financích. Mohou být najat velkými a malými společnostmi, které se zabývají mezinárodními záležitostmi v asijském regionu. Mezi další možné zaměstnavatele patří akademické instituce, vládní agentury, nevládní organizace a advokátní kanceláře. Pozice, které by mohly být k dispozici absolventům, zahrnují právníky, právní analytiky, instruktory etnických studií, výzkumné specialisty a výkonné ředitele.

Tento program nabízí řada univerzit v několika zemích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

4 Výsledky v Asijské právo Filter

LLM (Applied Law) v malajské právní praxi

The College of Law
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur

Master of Laws (Applied Law) Malajská právní praxe je navržena tak, aby splňovala potřeby malajské právnické profese pro vyšší úroveň, praxe-založené dovednosti získávání v celé řadě specializovaných oblastí praxe.

LLM (Master of Laws)

Peking University School of Transnational Law
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Srpen 2020 Čína Shenzhen

LL.M. program kombinuje kurzy nadnárodního práva z mnoha právních tradic s cílem připravit studenty na globální praxi zahrnující konfliktní právní tradice, komplexní nadnárodní obchodní transakce a řešení sporů. Zaměstnaný s top multi-národní učenci, STL se zaměřuje na pohlcující, interaktivní výuku ve třídě a školení v kritickém myšlení.

Magistr v právu

Universitas Gadjah Mada
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Indonésie Yogyakarta

Třída magisterských práv (LLM) na Právnické fakultě UGM je navržena tak, aby splňovala potřeby odborníků v různých oblastech práva, které jsou významné pro Indonésii, a to jak lokálně, tak globálně. Nabízí unikátní moduly, které umocňují znalosti a schopnosti studentů analyzovat zákon v indonéském kontextu a přispívají k rozvoji práva v globálním kontextu. Naši absolventi jsou vybaveni stupněm LLM a jsou zaměřeni na to, aby byli schopni plnit kritická právní místa v celé řadě oblastí, od nadnárodních korporací až po mezinárodní organizace.

LL.M. v čínském právu

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Čína Šanghaj

LL.M. Program v čínském právu je postgraduální právní program, který nabízí právnická škola KoGuan na Šanghajské univerzitě Jiao Tong, jedné z nejstarších a nejprestižnějších univerzit v Číně. Program se zaměřuje na čínské občanské a obchodní právo a nabízí zahraničním studentům a právníkům vynikající příležitost studovat čínské právo a právní proces a zapojit se do čínského a srovnávacího právního výzkumu.