LAWSTUDIES.CZ

Arbitráž programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Master of Laws je druh pokročilého stupně určené pro studenty ve snaze o kariéru v právu. Tento stupeň se obvykle řídí bakalářem zákonů a může absolvovat studenty jeden až tři roky dokončit.

Co je v arbitráži LLM? Arbitráž je alternativní způsob řešení a vyjednávání právních sporů mimo tradiční soudní systém. Tato specializovaná oblast práva vyžaduje, aby studenti úspěšně vykonávali kariéru v rozhodčím řízení. Mnoho studijních programů v tomto oboru zahrnuje arbitrážní koncentrace, jako je sportovní, stavební, obchodní a investiční rozhodčí řízení. Některé možné kurzy zahrnují techniky vyjednávání, mezinárodní soudy, zprostředkování, finanční právo a další související témata.

Studenti tohoto typu studijního programu mohou získat řadu technických dovedností týkajících se práva a mohou také rozvíjet silné dovednosti v mezilidské komunikaci a více, které jim mohou pomoci pokročit v právní kariéře. Mnoho studentů v této oblasti zdokonaluje své schopnosti myslet kriticky a věnovat pozornost detailům.

Student by měl vždy zkoumat a porovnat výuku možných škol před zapsáním do studijního programu. Existuje řada faktorů, které mohou ovlivnit náklady na získání bakalářského titulu, a některé finanční příležitosti a stipendijní příležitosti také mohou být k dispozici.

Většina studentů s magisterským stupněm rozhodčího řízení se stává profesionálním rozhodčím, zprostředkovatelem nebo mediátorem. Studenti mohou často zastávat rozhodčí pozice pro sortiment průmyslových odvětví, včetně stavebnictví, obchodu a dalších. Po získání titulu v oboru mohou studenti splnit požadované státní nebo místní požadavky na licencování, aby se stali licencovanými právníky. Ostatní studenti mohou najít práci v oblastech, jako jsou lidské zdroje, vzdělávání, pojištění a další.

Různé univerzity po celém světě nabízejí tento druh pokročilého stupně práva. S počtem možností mohou studenti vyhledávat studijní místa v zahraničí nebo místně. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

5 Výsledky v Arbitráž Filter

Masters v sporů a rozhodčích případů

Catholic University of Central Africa
Kampus 2 roky Září 2019 Kamerun Yaounde

Cílem tohoto školení je vyškolit právníky v soudních sporech a rozhodčích případů.

Pokročilé LL.M. v mezinárodním řešení sporů a rozhodčích řízeních

Leiden University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2020 Nizozemsko Leiden The Hague + 2 více

Leiden University v oboru pokročilých studií v oblasti mezinárodního řešení sporů a rozhodčího řízení (LLM) je postgraduální program na vysoké úrovni zaměřený na teorii a praxi mezinárodního řešení sporů a rozhodčí řízení v mezinárodním právu.

Mezinárodní arbitrážní a obchodní právo LLM

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Nizozemsko Rotterdam

Mezinárodní arbitrážní a obchodní právo LL.M. poskytuje svým absolventům unikátní soubor mezinárodních arbitrážních dovedností spolu se solidní odborností v oblasti mezinárodního obchodního práva. Program je přizpůsoben tak, aby pokrýval jak procedurální, tak hmotněprávní aspekty mezinárodního řešení sporů.

LLM v mezinárodním řešení sporů (arbitráž)

Queen Mary Online
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království London

Londýnské online programy Queen Mary University of London v mezinárodním řešení sporů mají za cíl inspirovat novou generaci právníků, aby přehodnotili tradiční přístupy k řešení konfliktů a jejich řešení a vybavily je potřebnými nástroji pro uspět v této oblasti. Kombinují solidní teoretické uzemnění, širokou interdisciplinární školení a příležitosti pro individuální studium a rozvoj dovedností. Navíc jsou naše dynamické programy navrženy tak, aby vám nabídly všechny vynikající vzdělávací příležitosti, které byste získali v areálu, bez omezení pevných časů a míst.

LL.M. in International Arbitration

University of Miami School of Law
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Tampa