LAWSTUDIES.CZ

LLM Albánie - LLM programy Albánie LLM

Masters of Law, více obyčejně známý jako stupeň LLM je pokročilý akademický titul navrženy tak, aby stavět na znalosti a dovednosti již získané v bakalářském programu legislativy. I když je možné vykonávat advokacii bez LLM v Albánii, mnoho studentů si, že úsilí o přidanou kvalifikaci na LLM je cenná zkušenost z několika důvodů. LLM programy obvykle vyžadují cílenější studii o specializované oblasti a umožní studentům rozšířit své profesní sítě v Albánii iv zahraničí.

LLM programy obecně trvat jeden až dva roky a jsou nabízeny na částečný úvazek nebo na plný úvazek na univerzitách v Albánii. Výzkum, pán 's práce, ročníkové práce a praktické práce jsou některé z komponent, které obvykle tvoří LLM osnovy na školách v Albánii.LLM studenti akademických institucí v Albánii mohou specializovat v mnoha právních oblastech, a můžete si vybrat zaměřit svůj výzkum na oblasti Mores specifických stejně.

Pokud LLM z univerzity nebo akademické instituce v Albánii je to, co hledáte zvýšit své kariérní vyhlídky s cennými kvalifikací a dovedností, potom přejděte dolů a přečtěte si více o svých možnostech, dnes!

nalezené výsledky Filter

Magistr v mezinárodním a obchodním právu (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)
Kampus Denní studium Kombinované 14 - 30 měsíce Září 2019 Albánie Tirana + 1 více

Tento program je zaměřen na právní a právní rámec, kterým se řídí mezinárodní společenství, a také na hlavní právní otázky týkající se globálních trhů.

Magistr v jednom cyklu in-law s State University of Scutari Luigj Gurakuqi / Albánie

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampus Denní studium 5 roky Říjen 2019 Itálie Santa Maria Capua Vetere Albánie Shkodër + 2 více

Katedra zákona ze Slunce, Od roku. 2016/2017, aktivoval nový integrovaný studijní kurz s State University of Shkodra Luigj Gurakuqi (Albánie). Kurz nabízí studentům možnost dosáhnout dvojí titul, tj studii double degree magisterský v oboru právo.