Online LLM Ženeva - LLM LLM programy Ženeva, Ženeva

Online LLM Ženeva - LLM LLM programy Ženeva, Ženeva

LLM

LL.M. (Master of Laws) je mezinárodně uznávaným postgraduální právnický titul. LL.M. sílu jen obvykle neumožňuje vykonávat advokacii, ve většině případů, LL.M.studenti musí získat profesionální titul

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Ženeva je známý pro diplomacii. To je pravděpodobně důvod, proč je jejich vysoká škola se specializuje na humanistické vědy, s přídavkem medicíny. Soukromé vysoké školy, ústavy a soukromé školy se také specializují na práva, politologie, mezinárodní dění, historie atd.

Online LLM Ženeva - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V Mezinárodním Právu

The Graduate Institute of International and Development Studies
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švýcarsko Ženeva

Mistři v oboru mezinárodního práva poskytuje účastníkům nástroje a postupy nezbytné pro důkladné analýzy současných mezinárodních právních problémů ... [+]

Mistři v oboru mezinárodního práva poskytuje účastníkům nástroje a postupy nezbytné pro důkladné analýzy současných mezinárodních právních problémů. Učební plán zahrnuje veřejné i soukromé mezinárodní právo se zaměřením na dodržování lidských práv a humanitárního práva, odpovědnost státu, právo životního prostředí, obchodní právo, mezinárodní trestní právo a řešení sporů.

&nbsp

&nbsp

Mistr v mezinárodním právu

&nbsp

Mistr v mezinárodním právu, je dva roky program, který poskytuje podrobné školení v mezinárodním právu. To umožňuje studentům získat přístup za určitých podmínek programu PhD v mezinárodním právu. ... [-]