LAWSTUDIES

LLM Česká republika - LLM programy Česká republika LLM

LLM je postgraduální v oboru práva, který je uznáván po celém světě. Je určen především, ale nejen pro studenty práva, kteří se chtějí zaměřit svou pozornost na konkrétní oblasti zájmu. To by mohlo zahrnovat např. mezinárodní právo, daňové právo, právo životního prostředí, lidských práv nebo zákona o bankách. Některé z nově vznikajících a již velmi populární oblasti studia zahrnují například trestní právo, evropské právo a právo duševního vlastnictví. Chcete-li získat tento titul, studenti jsou většinou zařazeni na plný úvazek po dobu jednoho roku.


Vezmeme-li LLM v České republice umožní studentům vyzkoušet vynikající akademické kvality v zemi, která je známá pro svou vysokou kvalitu vzdělávání po celém světě. Poté založil první univerzitu ve střední Evropě již v roce 1348, Česká republika byla vždy hrdý na svou zaměřením na kvalitu vzdělávání.Navíc díky své poloze v geografickém a kulturním srdci Evropy, se vždy těšila z první ruky kontaktu s nejnovějším vývojem a inovativních nápadů. Studium LLM v České republice se skládá z výzkumu i ročníkové práce, což umožňuje studentům uplatnit své akademické pověření. Po dokončení LLM v České republice, budou studenti moci vybrat z různých pracovních příležitostí od soukromých advokátních kanceláří nadnárodním společnostem.


Můžete se dozvědět více o LLM v České republice tím, že čte přes programů níže!

nalezené výsledky Filter

LL.M. v mezinárodním a evropském právu

Palacky University
LLM
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
31 Srp 2021
Angličtina
Kampus

LL.M. Mezinárodní a evropské právo je odborný postgraduální program na plný úvazek, který nabízí všem účastníkům možnost získat hluboké odborné znalosti o mezinárodním právu a ...

Čtěte více

LLM

Anglo-American University
LLM
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

AAU poskytuje akademické vedení a přijímací poradenství akademicky kvalifikovaným studentům se zájmem o samostudium University of London LL.M. Program. LL.M. program je otevře ...

Čtěte více

Mistr v mezinárodním a evropském právu

Palacky University
LLM
Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Klíčové vlastnosti 2 roky program (3 semestry na plný úvazek / ve své třídě kurzy + 1 semestr přípravy disertační práce)

Čtěte více