Online LLM Peking - LLM LLM programy Peking, Peking

Online LLM Peking - LLM LLM programy Peking, Peking

LLM

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

LLM (Master of Laws) je postgraduální stupeň pro studenty studující práva. To je obvykle určen pro profesionály práva a studenty, kteří chtějí získat znalosti ve specializované oblasti práva, jako je například mezinárodní nebo daňového práva.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Vzhledem k postavení Pekingu jako kulturního a politického hlavního města Číny, mnoho místních i mezinárodních studenti hrnuli v tomto městě, studovat v různých vysokých škol a univerzit. Město nabízí skvělé příležitosti pro vysokoškolské nadšence, zejména na ty, směřovat k technologií.

Online LLM Peking - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ll.m. V čínském Právu

Renmin University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Čína Peking

S rychlým ekonomickým růstem Číny a rostoucí mezinárodní prestiž se čínské právo stalo základním zdrojem znalostí a cenným nástrojem pro zahraniční studenty a právníky, kteří mají s Čínou obchodní, kulturní, akademické nebo politické vazby. [+]

. Popis programu S rychlým ekonomickým růstem Číny a rostoucí mezinárodní prestiž se čínské právo stalo základním zdrojem znalostí a cenným nástrojem pro zahraniční studenty a právníky, kteří mají s Čínou obchodní, kulturní, akademické nebo politické vazby. Renmin Law School vytvořila LL.M. program v čínském právu uspokojit potřeby mezinárodního společenství a pomáhat jim získat vnitřní pohled na čínské právo od prvotřídní právní instituce v Číně. LL.M. v čínském právu je dvouletý anglický absolventský program vyučovaný v angličtině, který nabízí Renmin Law School. Tento program poskytuje neocenitelnou příležitost pro vybranou skupinu studentů a odborníků s alespoň bakalářským vzděláním, aby rozšířili a prohloubili své znalosti a porozumění čínskému právu a čínské právní praxi. Program má zájem přilákat intelektuálně zvědavé a promyšlené kandidáty z různých právních systémů a zázemí as různými kariérními plány. Způsobilost Non-čínští žadatelé získali bakalářský titul nebo vyšší, s preferencí pro zákony majors. Lhůta Období aplikace: Každý 10. říjen až 10. května. Přijímací řízení ... [-]

On-line Magistr Práva (llm) V čínském Právu

Beijing Foreign Studies University
Online forma 2 let September 2018 Čína Peking

Pekingská univerzita zahraničních studií nabízí jedinečnou příležitost pro mezinárodní právo a odborníky, kteří nejsou právníky, aby rozvinuli odborné znalosti v čínském právu prostřednictvím programů práva v oblasti distančního vzdělávání [+]

Online magisterské právo (LL.M.) v čínském právu

Právnické kurzy Právní kurzy jsou poskytovány na online platformě prostřednictvím online videa, prezentací a úkolů, které umožňují flexibilní učení odkudkoliv na světě. Tyto kurzy probíhají po dobu dvou let, přičemž první rok pro on-line kurzy a druhý pro disertační práci. Dostupné kurzy jsou uvedeny níže:

Úvod do čínského práva Čínský politický a právní systém Čínský Law Contract Čínský delikt Čínské právo obchodních společností Čínské ústavní a správní právo Čínské trestní právo a trestní řízení Základní čínské jazykové Zákony a předpisy zahraničního obchodu v Číně Zahraniční investice, fúze a akvizice v Číně Čínské právo duševního vlastnictví Čínský občanský proces a arbitrážní zákon Čínské bankovní právo a kapitálové trhy Čínské insolvenční právo a korporátní reorganizace Čínské pracovní právo a sociální zabezpečení ... [-]