Přehled kurzu

Dodávka energie je životně důležitá pro globální ekonomickou prosperitu. Naše LLM v oblasti ropy, zemního plynu a obnovitelné energie vám poskytne důkladné porozumění jeho složitým právním a obchodním aspektům a otevře vám celou řadu zajímavých pracovních příležitostí.

Dozvíte-li se od odborníků s vysokou úrovní akademických a praktických zkušeností, získáte hluboké porozumění zákonu o ropném a plynárenském průmyslu a nových zdrojích energie, zejména obnovitelných zdrojů.

Proč zákon o ropě, plynu a obnovitelné energii ve Swansea?

Jako postgraduální studentka na Hillary Rodham Clinton School of Law budete součástí celosvětově uznávané právnické školy s prosperujícím akademickým prostředím, které se zavázalo k dokonalosti ve výuce a výzkumu a nabízí výjimečnou studentskou zkušenost.

Budete osvobozeni od požadavků na úroveň 2 členství v CIArb, takže můžete požádat o úroveň člena institutu (MCIArb) po úspěšném dokončení modulu International Commercial Arbitration module

Swansea University je na 26. místě ve Velké Británii za kvalitu výzkumu a 22. místo za dopad na výzkum (REF 2014)

Vaše zkušenosti se zákonem o ropě, plynu a obnovitelné energii

Na tomto stupni LLM získáte znalosti a zkušenosti, které vám umožní rozvinout se v právníka nebo právníka v 21. století s odborným a důkladným porozuměním zákonu o ropě, plynu a obnovitelné energii.

Naše postgraduální právnické vzdělání vám dává příležitost učit se od akademiků, kteří jsou odborníky v oboru, s bohatými akademickými a praktickými zkušenostmi.

Dozvíte se také:

  • Hostující přednášky, které vám umožní nahlédnout do praxe v oboru
  • Mooting soutěže
  • Letní školy v zahraničí

Ropné, plynové a obnovitelné energetické právo Pracovní příležitosti

Absolventi LLM v oboru ropy, zemního plynu a obnovitelné energie mají dobrou pozici pro stimulaci a odměňování kariérních příležitostí.

Zlepšení vaší zaměstnatelnosti je pro nás klíčovou prioritou a pořádáme celou řadu akcí, které vám pomohou, včetně každoročního veletrhu kariérního postupu LLM, který vám dává příležitost setkat se s místními a mezinárodními právnickými firmami, a také pořádat síťové akce a návštěvy předních praktik ve městě Londýn.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavek pro tento LLM v zákonech o ropě, plynech a obnovitelných zdrojích energie je stupeň vyznamenání 2: 2, ideálně v příbuzné disciplíně. Kandidáti s příslušnými zkušenostmi se rovněž žádají, aby se přihlásili. Vítáme přihlášky od studentů z celého světa a vyžadujeme doklady o předchozím studiu, které odpovídá vstupním požadavkům.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete potřebovat přijatelný průkaz ve schválené anglické jazykové kvalifikaci, jako je test IELTS (s celkovým skóre nejméně 6,5 a minimálně 6,0 v každé složce).

K dispozici jsou bezplatné kurzy angličtiny, které vám pomohou zlepšit vaše kritické právní myšlení a psaní.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

  • Zaměstnanecké semináře, rozhovory zaměstnavatelů, besedy a kariéry
  • Individuální poradenství a poradenství odborně způsobilých poradců v oblasti kariéry
  • Pomoc při hledání pracovních míst, stáží, pracovních stáží a možností dobrovolnictví
  • Přístup k informačním zdrojům o široké škále témat kariérového řízení
  • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Zaměstnatelnost na právnické fakultě

School of Law zaujímá aktivní přístup k posílení zaměstnatelnosti absolventů s specializovaným úředníkem pro zaměstnatelnost a umístění. Škola nabízí řadu místních, národních a mezinárodních pracovních stáží, odborných kurzů, poradenství a podpory, které vám pomohou rozvíjet dovednosti potřebné k dosažení vašich ambicí.

Klíčovou prioritou je zlepšení zaměstnatelnosti našich studentů. Za tímto účelem organizujeme řadu iniciativ pro studenty LLM, včetně každoročního veletrhu LLM Careers Fair, který dává studentům příležitost setkat se se zástupci místních a mezinárodních advokátních kanceláří, navázat kontakty a navštěvovat přední praktiky v londýnském městě .

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Swansea University »

Poslední aktualizace Září 4, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Price
15,450 GBP
UK / EU: 7300 GBP. Mezinárodní: 15 450 GBP. (Plný úvazek)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date