LLM v zákoně o ropě, plynu a obnovitelné energii

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Přehled kurzu

Dodávka energie je životně důležitá pro globální ekonomickou prosperitu. Naše LLM v oblasti ropy, zemního plynu a obnovitelné energie vám poskytne důkladné porozumění jeho složitým právním a obchodním aspektům a otevře vám celou řadu zajímavých pracovních příležitostí.

Dozvíte-li se od odborníků s vysokou úrovní akademických a praktických zkušeností, získáte hluboké porozumění zákonu o ropném a plynárenském průmyslu a nových zdrojích energie, zejména obnovitelných zdrojů.

Proč zákon o ropě, plynu a obnovitelné energii ve Swansea?

Jako postgraduální studentka na Hillary Rodham Clinton School of Law budete součástí celosvětově uznávané právnické školy s prosperujícím akademickým prostředím, které se zavázalo k dokonalosti ve výuce a výzkumu a nabízí výjimečnou studentskou zkušenost.

Budete osvobozeni od požadavků na úroveň 2 členství v CIArb, takže můžete požádat o úroveň člena institutu (MCIArb) po úspěšném dokončení modulu International Commercial Arbitration.

Swansea University je na 26. místě ve Velké Británii za kvalitu výzkumu a 22. místo za dopad na výzkum (REF 2014).

Vaše zkušenosti se zákonem o ropě, plynu a obnovitelné energii

Na tomto stupni LLM získáte znalosti a zkušenosti, které vám umožní rozvinout se v právníka nebo právníka v 21. století s odborným a důkladným porozuměním zákonu o ropě, plynu a obnovitelné energii.

Naše postgraduální právnické vzdělání vám dává příležitost učit se od akademiků, kteří jsou odborníky v oboru, s bohatými akademickými a praktickými zkušenostmi.

Dozvíte se také:

  • Hostující přednášky, které vám umožní nahlédnout do praxe v oboru
  • Mooting soutěže
  • Letní školy v zahraničí

Ropné, plynové a obnovitelné energetické právo Pracovní příležitosti

Absolventi LLM v oboru ropy, zemního plynu a obnovitelné energie mají dobrou pozici pro stimulaci a odměňování kariérních příležitostí.

Zlepšení vaší zaměstnatelnosti je pro nás klíčovou prioritou a pořádáme celou řadu akcí, které vám pomohou, včetně každoročního veletrhu kariérního postupu LLM, který vám dává příležitost setkat se s místními a mezinárodními právnickými firmami, a také pořádat síťové akce a návštěvy předních praktik ve městě Londýn.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavek pro tento LLM v zákonech o ropě, plynech a obnovitelných zdrojích energie je stupeň vyznamenání 2: 2, ideálně v příbuzné disciplíně. Kandidáti s příslušnými zkušenostmi se rovněž žádají, aby se přihlásili. Vítáme přihlášky od studentů z celého světa a vyžadujeme doklady o předchozím studiu, které odpovídá vstupním požadavkům.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete potřebovat přijatelný průkaz ve schválené anglické jazykové kvalifikaci, jako je test IELTS (s celkovým skóre nejméně 6,5 a minimálně 6,0 v každé složce).

K dispozici jsou bezplatné kurzy angličtiny, které vám pomohou zlepšit vaše kritické právní myšlení a psaní.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

  • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
  • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
  • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
  • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
  • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Zaměstnatelnost na právnické fakultě

School of Law zaujímá aktivní přístup k posílení zaměstnatelnosti absolventů s specializovaným úředníkem pro zaměstnatelnost a umístění. Škola nabízí řadu místních, národních a mezinárodních pracovních stáží, odborných kurzů, poradenství a podpory, které vám pomohou rozvíjet dovednosti potřebné k dosažení vašich ambicí.

Klíčovou prioritou je zlepšení zaměstnatelnosti našich studentů. Za tímto účelem organizujeme řadu iniciativ pro studenty LLM, včetně každoročního veletrhu LLM Careers Fair, který dává studentům příležitost setkat se se zástupci místních a mezinárodních advokátních kanceláří, navázat kontakty a navštěvovat přední praktiky v londýnském městě .

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Čtěte více

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Méně
Swansea , Dubaj + 1 Více Méně