LLM v trestním právu a trestní soudnictví

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Tato Pathway vychází z dlouholetých výzkumných sil v Birminghamu v oblasti trestního práva a trestního soudnictví. Trestní právo se týká nejvíce potenciálně invazivního tvrzení autority ze strany státu: pokud nedodržíte zákon, budete potrestán. Tato Pathway představuje komplexní analýzu trestního procesu prostřednictvím analýzy zákona, jeho filozofických podkladů a jeho fungování v praxi.

Studenti mohou studovat, aby získali široký přehled procesů trestního soudnictví nebo se specializovali na nejrůznější aspekty, jako jsou podpůrné teorie, policie, zdravotní aspekty trestního soudnictví nebo dokonce mezinárodní aspekty spolupráce při vymáhání práva. Mnoho modulů bylo vytvořeno a vyučováno vedoucími učenci v daném oboru a studenti mají prospěch z úzkého kontaktu s výzkumnými pracovníky.

Proč studovat tento kurz?

 • Výběr modulu - Jeden z nejširších řad modulů LLM dostupných ve Velké Británii
 • Zaměstnatelnost - naši absolventi se přesouvají do různorodé kariéry a mnozí z nich pracují ve špičkových právnických školách a advokátních kancelářích
 • Profesionální odkazy - výroční veletrh práva, návštěvy předních firem a od nich

Moduly

Následuje modulární program (celkem 180 kreditů), který zahrnuje šest vyučovaných modulů (20 kreditů každý) a dizertační práce 15 000 slov (60 kreditů); který bude předložen na konci studijního roku. Studenti navazující na trestní a trestní soudní Pathway zkoumají minimálně tři ze svých šesti modulů ze seznamu níže:

 • Kriminální důkaz a důkaz
 • Trestní soudnictví: vymáhání práva
 • Reforma trestního práva nyní
 • Globální problémy kriminality
 • Lidská práva a trestní soudnictví
 • Mezinárodní a evropské právní reakce na terorismus
 • Mezinárodní trestní právo a spravedlnost
 • Sociálně-právní metoda
 • Sociálně právní teorie
 • Teorie trestního práva
 • Nadnárodní trestní právo

Studenti si mohou vybrat zbývající tři moduly z úplného seznamu modulů LLM v Birminghamu.

Učení a výuka

Birminghamské Pathways LLM byly navrženy tak, aby poskytovaly důkladnou analýzu důležitých právních otázek. Moduly jsou všech 20 kreditů, které zahrnují 10 dvouhodinových seminářů, které studentům umožňují rozvíjet významné odborné znalosti v každé oblasti práva.

Kurz LLM trvá 12 měsíců, probíhá od září do září. Všechny Pathways LLM mají stejnou základní strukturu:

 • V části I kurz získáte šest 20 kreditních modulů: dostupný rozsah závisí na Pathway kterou se rozhodnete následovat. Posouzení v těchto modulech, eseji nebo formální zkouškou je v květnu a červnu.
 • V části II kurzu, váš výzkum a napsat 15.000-slovo disertační práce na vybrané téma práva pod dohledem zaměstnance.

Iniciativa Právnické fakulty

Na začátku kurzu je k dispozici komplexní uvítací a indukční program, který vám pomůže usadit se a porozumět Birmingham LLM. Budete se seznámit s různými způsoby, jakými vás můžeme během celého roku podporovat, abychom zajistili, že váš kurz LLM je vzrušující a odměňující zážitek.

Studenti se mohou zaregistrovat do modulů před příjezdem, stejně jako na začátku akademického roku. Jako součást indukčního procesu získáte příležitost dozvědět se více o různých dostupných modulech a provést volby, které odpovídají vašim zájmům.

Studium na částečný úvazek

Všechny Pathways LLM mohou být prováděny na částečný úvazek a dokončeny po dobu dvou let. Tento způsob studia je zvláště vhodný pro advokáty a advokáty, kteří si přejí kombinovat odbornou praxi s vysokoškolským studiem a získají CPD body v procesu.

Třídy pro studenty na částečný úvazek na LLM budou naplánovány v rozmezí od 9 do 18 hodin a studenti budou mít každý týden mezi 2-4 hodinami výuky. Poplatky jsou stejné jako u studií na plný úvazek, ale jsou rozděleny na dva roky.

Pro studenty z mimoevropské země bude příležitost k indukci se seznámit s anglickým právním systémem, neboť tvoří základ pro nabízené moduly. English for International Students Unit poskytuje řadu podpory při čtení a psaní akademické angličtiny.

Vstupní požadavky

Uchazeči by měli mít dobrý titul z právního vyznamenání nebo titul z jiné disciplíny rozšířený o úspěšné absolvování společné profesní zkoušky.

Mezinárodní studenti

Akademické požadavky: přijímáme řadu kvalifikací z různých zemí. Použijte našeho praktického průvodce níže a zjistěte, jaké kvalifikace přijímáme od vaší země.

Požadavky na anglický jazyk: pro tento kurz požadujeme IELTS 7.0 s ne méně než 6,5 v jakékoli skupině, nebo PTE s 67 ve všech čtyřech dovednostech. Pokud jste nabídli nabídku místa ke studiu a nesplňujete jazykové požadavky, máte možnost se přihlásit na náš kurz angličtiny pro prezenční studium na akademické účely - pokud úspěšně dokončíte kurz, budete moci jazyk splnit požadavek bez opakování jazykové kvalifikace.

IELTS 7.0 s nejméně 6,5 v jakémkoli pásmu odpovídá:

 • TOEFL: celkem 95 s ne méně než 22 v každém pásmu
 • Pearsonův test angličtiny (PTE): Akademický 67 ve všech čtyřech dovednostech
 • Cambridge English (zkoušky přijaté od roku 2015): pokročilý nebo odborný - minimální celkové skóre 185, s méně než 176 v jakékoli složce
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Čtěte více

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Méně