LLM v právu podnikových financí

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Znalost práva firemních financí je nezbytná pro právníky, bankéře a finančníky, kteří chtějí rozvíjet odborné dovednosti v oblasti fundraisingu, struktur obchodů a transakčního řízení. Tento kurz nabízí zvýšenou kvalifikaci pro profesionály, kteří pracují nebo plánují pracovat v technicky náročném a dynamickém globálním průmyslu. Bude apelovat jak na nedávné absolventy, tak na odborníky, kteří se zabývají různými oblastmi práce, včetně práva, investičního bankovnictví, firemních financí, private equity, cenných papírů, investic, finančního nařízení, vládních agentur a mezinárodních finančních úřadů.

Struktura kurzu

Následující moduly ukazují na to, co budete studovat na tomto kurzu.

Moduly doplňků se doporučují, pokud se chcete specializovat na finanční odvětví. Pokud zvolíte disertační práci, musíte vybrat čtyři volitelné moduly. Pokud se rozhodnete pro projekt, musíte zvolit pět volitelných modulů.

Vezměte prosím na vědomí, že volitelné moduly podléhají požadavkům studentů a dostupnosti personálu, proto nebudou všechny moduly nabídnuty ve stejném akademickém roce.Core moduly

 • Disertační práce
 • Zásady a postupy investičního bankovnictví
 • Právní aspekty podnikových financí
Doplňkové moduly
 • Mezinárodní bankovní právo a regulace
 • Mezinárodní zákon o financování projektů
 • Islámské finance a sekuritizace
 • Praní peněz a korupce
 • Moduly z jiných kurzů postgraduálního práva

Vstupní požadavky

Budete muset držet dobrý titul Second Class Honours (nebo ekvivalent mimo Spojené království) v průměru 55% nebo více v právu nebo příbuzném tématu. Budeme se také zabývat žadateli, kteří nemají standardní kvalifikaci, ale mají významné odborné nebo manažerské zkušenosti v příslušné oblasti.

Pokud váš první jazyk není angličtina, budete potřebovat skóre IELTS celkem 6,5, s hodnotou 6,0 v každé komponentě nebo rovnocennou.

Univerzita nabízí pre-sezónní letní programy, pokud potřebujete zlepšit svou angličtinu před zahájením kurzu.

KariéraKariérní cesta

Tento kurz bude přínosný, pokud se snažíte pracovat v jakémkoli oboru, a to včetně účetnictví, firemního bankovnictví, firemního financování, práva obchodních společností, investičního bankovnictví, private equity a rizikového kapitálu. související oblasti.Centrum pro rozvoj kariéry

Naše Centrum pro rozvoj profesního rozvoje bylo v roce 2017 zařazeno do výběrového řízení na nejlepší univerzitní kariérovou službu.

S rostoucí sítí více než 3 000 zaměstnavatelů po celém světě a týmem zkušených konzultantů v oblasti kariéry jsme zde, abychom vám pomohli uspět.

V letech 2015-16 jsme pomohli více než 1 500 studentům najít pracovní stáže v celé řadě odvětví, přičemž 250 zaměstnavatelů navštěvovalo 14 dovedností na pracovišti a kariéry.

Jako student Westminsteru budete mít přístup k našim službám po celou dobu studia a poté, co budete absolvovat.

Můžeme ti pomoct:

 • najít pracovní umístění související s vaším kurzem,
 • najít práci na částečný úvazek / dovolenou, umístění a postgraduální studium, včetně dobrovolných zkušeností,
 • najít mezinárodní příležitosti pro zvýšení zaměstnatelnosti,
 • účinně uvádět na trh zaměstnavatele, \ t
 • psát lepší životopisy a přihlášky,
 • rozvíjet svůj rozhovor a podnikové dovednosti,
 • naplánovat si kariéru u našich kariérních poradců,
 • Setkejte se se zaměstnavateli a prozkoumejte své kariérní možnosti na našich veletrzích zaměstnavatelů, kariérních prezentacích a akcích po celý rok.

Poslední aktualizace Srp 2019

Informace o škole

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Čtěte více

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Méně