LLM v porovnávacím právu

Všeobecné informace

Popis programu

LLM v porovnávacím právu120675_Campus-Coast-best.jpg

Popis programu

Program LLM v komparativním právu je speciálně určen pro právníky a absolventy právnické školy vzdělávané mimo Spojené státy.

Kandidáti na LLM v komparativním právu jsou zapsáni do dvou povinných kurzů, Úvod do právního a právního psaní a výzkumu v USA. Kromě těchto dvou požadovaných kurzů si kandidáti v programu srovnávacího práva vybírají své kurzy ze stejného vzdělávacího programu jako studenti JD a další studenti LLM.

Studenti, jejichž mateřský jazyk není angličtina, jsou rovněž způsobilí k získání dalšího času při zkouškách a použití překladatelského slovníku za předpokladu, že předloží skóre TOEFL / IELTS v době přijetí.

Zatímco studenti absolvují většinu stejných kurzů jako JD a jiní kandidáti LLM, mají výhodu přístupu k oběma požadovaným kurzům a zkouškám. Kromě toho má Škola práva s potěšením nabídnout specializované oblasti Koncentrace v rámci LLM v porovnávacím právu:

  • Obchodní právo a právo obchodních společností
  • Trestní právo
  • Mezinárodní zákon
  • Zákon o duševním vlastnictví
  • Environmentální
  • Zdanění

Pokračování jedné z výše uvedených Koncentrací je nepovinné; studenti nejsou povinni vykonávat Koncentraci.

120671_36155075092_dab2fe9226_o.jpg

Požadavky na aplikaci

Chcete-li pomoci při procesu podávání žádostí, přečtěte si náš kontrolní seznam aplikací. Přístup k online aplikaci můžete získat z našich webových stránek. Dáváme přednost tomu, aby žadatelé používali službu online poskytovanou společností LSAC.

Mezinárodní žadatelé jsou povinni předložit oficiální skóre TOEFL nebo IELTS. Kandidáti by měli mít vzdělávací zkušební služby předložit oficiální zprávu TOEFL skóre přímo do naší kanceláře. Minimální doporučené skóre TOEFL je 93. Pro zkoušku IELTS musí být vaše skóre zasláno přímo do naší kanceláře prostřednictvím Mezinárodního testovacího systému anglického jazyka. Minimální doporučené skóre IELTS je 7,0.

Termín pro podání přihlášky do programu LLM pro jarní semestr je 1. listopad. Uzávěrka přihlášky na semestr podzimu je 1. června. Používáme průběžný přijímací proces, takže jakmile bude váš soubor dokončen, předloží se k přijímacímu výboru.

120672_AdobeStock_240916513.jpeg

Výuka

Výuka pro LLM v programu komparativního práva pro akademický rok 2019-2020 činí 1 885 USD za kredit. Program LLM v komparativním právu se skládá z 25 kreditů. Školné a poplatky podléhají změnám; aktuální školné je k dispozici na webových stránkách School of Law Financial Aid.

Všichni žadatelé o LLM na plný úvazek jsou automaticky považováni za štipendiá za zásluhy. Žádná další aplikace není nutná. Stipendium je přiznáno na základě obsahu vašeho příspěvku. Úřad finanční pomoci školy školy vám může poskytnout další informace týkající se finanční pomoci, včetně nasměrování na vhodné zdroje pro zahraniční studenty.

120673_150429na-0015.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of San Diego (USD) School of Law is recognized for the excellence of its faculty, depth of its curriculum, and strength of its clinical programs. Each year, USD educates approximately 9 ... Čtěte více

The University of San Diego (USD) School of Law is recognized for the excellence of its faculty, depth of its curriculum, and strength of its clinical programs. Each year, USD educates approximately 900 Juris Doctor and graduate law students from throughout the United States and around the world. We are also extremely pleased to report that Princeton Review recently ranked USD as the #1 most beautiful campus in the United States. Méně