Přečtěte si oficiální popis

Přehled kurzu

Zábava je velkou součástí života na celém světě v mnoha formách, jako je hudba, film, média, sport a umění. Jedná se o kombinaci společnosti, populární kultury a obchodu a jejich vzájemné působení se zákonem vytváří vzrušující současný komerční subjekt s eklektickými výsledky. Je to oblast, která je hluboce ovlivněna technologickým pokrokem, stejně jako obchodní adaptace. Tento kurz kombinuje akademickou analýzu a obchodní praxi prvky práva zábavy z mezinárodního hlediska. Rozmanitá povaha zákona o zábavy vám umožní sledovat celou řadu relevantních specializací, z nichž všechny jsou podporovány otázkami smlouvy a duševního vlastnictví.

Tento kurz bude vyhovovat absolventům právního zázemí nebo osobám, které nemají právní zázemí a které mají významné zkušenosti. Tam bylo mnoho úspěšných mezinárodních absolventů na kurzu z celého světa. Poskytne vám příležitost prozkoumat nové nápady, myšlenky a akademické zkušenosti v rámci podporujícího prostředí.

Cílem kurzu je rozvíjet vaši představu o tom, jak fungují klíčová pole v zábavním průmyslu, posoudit dopad zákona na ně a poskytnout vám praktické dovednosti potřebné k úspěchu v kariéře v oblasti zábavy a mediálního práva.

Struktura kurzu

Následující moduly ukazují na to, co budete studovat na tomto kurzu.

Core moduly

 • Duševní vlastnictví v zábavním průmyslu
 • Postgraduální disertační práce v oblasti práva zájmů
 • Regulace vztahů v zábavním průmyslu

Doplňkové moduly

 • Obchodování v zábavním průmyslu
 • Právo a média: Obsah a kontrola
 • Zákon digitální zábavy a sociálních médií
 • Zábava: regulace, licencování a události

Vstupní požadavky

Měli byste mít vysokoškolské vzdělání (vyšší nebo nižší sekundární hodnost, v průměru 55% nebo vyšší) v oboru práva, nebo titul s profilem dovedností, který ukazuje schopnost právního studia, ale zvážíme zralé žadatele bez kteří mají významné odborné zkušenosti v dané oblasti.

Kontaktujte nás na neformální diskusi, pokud nespadáte do standardní kategorie. Tento kurz byl velmi úspěšně dokončen širokou škálou absolventů, kteří nejsou právníky. Pokud zákon není předmětem vašeho prvního stupně, měly by být předloženy důkazy o modulech založených na právu nebo o příslušných zkušenostech.

Pokud váš první jazyk není angličtina, budete potřebovat skóre IELTS celkem 6,5, s hodnotou 6,0 v každé komponentě nebo rovnocennou.

Kariéra

Kariérní cesta

Jako absolvent oboru Zábavní právo budete schopni rozvíjet kariéru v celé řadě profesí v rámci zábavního průmyslu. Snad nejvíce populární z nich jsou role v oblasti sportu, hudby a mediálních a komunikačních zákonů. Předmět dává moderní přednosti tradičním právním předmětům a zaměstnavatelé je dobře respektují.

Centrum pro rozvoj kariéry

Naše Centrum pro rozvoj profesního rozvoje bylo v roce 2017 zařazeno do výběrového řízení na nejlepší univerzitní kariérovou službu.

S rostoucí sítí více než 3 000 zaměstnavatelů po celém světě a týmem zkušených konzultantů v oblasti kariéry jsme zde, abychom vám pomohli uspět.

V letech 2015-16 jsme pomohli více než 1 500 studentům najít pracovní stáže v celé řadě odvětví, přičemž 250 zaměstnavatelů navštěvovalo 14 dovedností na pracovišti a kariéry.

Jako student Westminsteru budete mít přístup k našim službám po celou dobu studia a poté, co budete absolvovat.

Můžeme ti pomoct:

 • najít pracovní umístění související s vaším kurzem
 • najít práci na částečný úvazek / dovolenou, umístění a absolvent, včetně dobrovolných zkušeností
 • najít mezinárodní příležitosti pro zvýšení zaměstnatelnosti
 • efektivně prodávat zaměstnavatelům
 • napsat lepší životopisy a formuláře žádosti
 • rozvíjet své rozhovory a podnikové dovednosti
 • plánujte svou kariéru u našich konzultantů v oblasti kariéry
 • setkávat zaměstnavatele a prozkoumat možnosti kariéry na našich veletrzích zaměstnavatelů, kariérových prezentacích a síťových akcích po celý rok
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Westminster »

Poslední aktualizace February 9, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
14,500 GBP
mezinárodní - UK / EU: 12 000 liber (poplatky za akademický rok)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date