LLM v oblasti zdanění

Všeobecné informace

Popis programu

LLM v oblasti zdanění

120676_USD-Coast.jpg

Popis programu

Po více než 40 let pokračovali absolventi LLM v daňovém programu University of San Diego School of Law v oboru daní úspěšně v celé Kalifornii, Spojených Satatesech a po celém světě. Náš vysoce hodnocený program LLM poskytuje studentům teoretický a praktický rámec, aby se stali kvalifikovanými vůdci v oblasti daňového práva.

Abyste se mohli ucházet o tento program magisterského studia, musíte získat titul JD z právnické školy v USA nebo musíte mít titul právnické (např. Bakalářské) z akreditované instituce v jiné zemi než ve Spojených státech .

LLM v oboru zdanění vyžaduje absolvování 24 kreditů z kurzu včetně tří požadovaných kurzů: Daň z příjmu právnických osob (3 kredity), Partnerská daň (3 kredity) a Mezinárodní daň (3 kredity). Řádné kurzy se mohou ředitele vzdát na základě řádného důvodu předloženého kterýmkoli studentem. Zbývající požadované hodiny úvěru si můžete vybrat z naší široké nabídky nabídek daňových kurzů a (se souhlasem ředitele) dalších souvisejících kurzů.

120671_36155075092_dab2fe9226_o.jpg

Požadavky na aplikace

Chcete-li vám pomoci v procesu podávání žádostí, prostudujte si prosím náš kontrolní seznam. Můžete také získat další informace a získat přístup k naší online aplikaci z našeho webu.

Přednostní termín pro přihlášku do programu LLM pro semestr podzimu je 1. červen. Přednostním termínem pro jarní semestr je 1. listopadu. Kancelář Graduate Programs Office využívá proces "průběžných přijímání", a to jakmile je soubor dokončen bude předložen přijímacímu výboru.

120672_AdobeStock_240916513.jpeg

Výuka

Výuka pro LLM v daňovém programu pro akademický rok 2019-2020 je $ 1,885 na úvěr. Školné a poplatky podléhají změnám; aktuální školné je k dispozici na webových stránkách School of Law Financial Aid. Program LLM in Taxation vyžaduje 24 kreditů kurzu.

Kancelář postgraduálních programů nabízí stipendium za zásluhy pro studenty LLM, včetně kandidátů na LLM v oblasti daní. Toto stipendium může být uděleno studentům na plný úvazek, kteří se účastní podzimního nebo jarního semestru, a je udělováno na základě obsahu vašeho přijímacího souboru. Pro toto stipendium není třeba uvažovat o žádné další žádosti.

Úřad finanční pomoci školy školy vám může poskytnout odpovědi na vaše otázky týkající se finanční pomoci, včetně nasměrování na vhodné zdroje pro studenty postgraduálního práva.120677_150429na-0015-copy.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of San Diego (USD) School of Law is recognized for the excellence of its faculty, depth of its curriculum, and strength of its clinical programs. Each year, USD educates approximately 9 ... Čtěte více

The University of San Diego (USD) School of Law is recognized for the excellence of its faculty, depth of its curriculum, and strength of its clinical programs. Each year, USD educates approximately 900 Juris Doctor and graduate law students from throughout the United States and around the world. We are also extremely pleased to report that Princeton Review recently ranked USD as the #1 most beautiful campus in the United States. Méně