LLM v oblasti mezinárodního řízení podniků, finančního nařízení a hospodářského práva

Všeobecné informace

Popis programu

O kurzu

LLM v Mezinárodním systému řízení podniků, finančním nařízení a hospodářském právu (ICGFREL) je pokročilý program zaměřený na zkoumání správy a řízení podniků, finanční regulace a hospodářského práva z mezinárodní a srovnávací perspektivy se zvláštním zaměřením na regulaci a postupy řízení podniků v Evropě a ve Spojeném království a na mezinárodní pravidla. institucionálního vývoje.

Kurz je založen na Institutu pro pokročilé právní studia v centru Londýna, členském institutu School of Advanced Study, University of London. Titul LLM v International Corporate Governance, Financial Regulation a Economic Law je udělován londýnskou univerzitou na ceremoniálu, který se koná každoročně v Senátním domě.

Tento inovativní program LLM vychází z existujících odborných znalostí institutu v oblasti práva společností, správy a řízení společností, mezinárodního hospodářského práva, finanční regulace a finančního práva. Byl navržen tak, aby oslovil absolventy práva i ty, kteří pocházejí z jiných oborů, jako jsou obchodní studia, mezinárodní vztahy, finance a ekonomika, a chtěli by se dozvědět více o právní stránce mezinárodních ekonomických vztahů, zejména mezinárodních finančních trhů a služeb. a rozvíjet specializované chápání konceptů řízení podniků a úlohu finanční regulace na dnešních globalizovaných finančních trzích. Institut má jedinečnou kvalifikaci a nabízí tento akademický studijní program v Londýně - předním světovém mezinárodním finančním centru.

Stále se měnící charakter mezinárodních finančních trhů a nové výzvy a krize spojené s tímto dynamickým odvětvím globální ekonomiky vyžadují interdisciplinární a mezinárodní přístup. Z tohoto důvodu nabízíme tento LLM, který kombinuje právo a ekonomiku finančních trhů a služeb tak, aby vyhovovaly potřebám absolventů práva a podnikatelů, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve finančních službách a rozvíjet své znalosti a dovednosti v tomto důležitém, komplexním a přerostlém oboru. .

Kdo by měl tento titul zvolit?

  • Právníci nebo úředníci pro dodržování předpisů, regulátoři nebo političtí činitelé, kteří chtějí zlepšit své znalosti a porozumění v oblastech správy a řízení společností, finančního práva a regulace a hospodářského práva
  • Právníci absolventi, absolventi ekonomie nebo absolventi z jiné disciplíny, kteří sledují kariéru v oblasti finančních služeb a firemních financí s právní a regulační hranou. Interdisciplinární charakter programu znamená, že žadatelé nejsou povinni mít předchozí právní titul ani odbornou kvalifikaci v oboru práva
  • Ti, kteří mají profesionální zkušenosti s prací ve firmách poskytujících finanční služby, právnickými firmami nebo společnostmi, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak právo a regulace ovlivňují postupy řízení, správu a řízení podniků a obchodní strategii
  • Ti, kteří chtějí pracovat nebo již pracují ve vládních a státních agenturách odpovědných za produkci, dohled a prosazování regulačních zákonů, jako jsou centrální banky, cenné papíry a burzy cenných papírů, jakož i regulační orgány pro pojišťovnictví
  • Ti, kteří mají zkušenosti s vysokoškolskou výukou v oblasti obchodu, práva nebo společenskovědních fakult, kteří se snaží zdokonalit svou kvalifikaci pro výuku práva obchodních společností, finančního práva / regulace nebo mezinárodního politického hospodářství a mezinárodního ekonomického práva a organizací.

Přednášení a výuka

Většina výuky je prováděna akademiky na plný úvazek, zatímco řada volitelných předmětů bude vyučována právními, regulačními a korporátními odborníky.

Akademická fakulta pro tento program se skládá z předních vědeckých pracovníků v oblasti národního a mezinárodního finančního práva a regulace, evropského a britského ekonomického práva, správy a řízení společností a korporátního práva a praxe.

Členové fakulty publikovali v předních akademických tisku a předních časopisech, včetně Oxford University Press, Cambridge University Press a Lexis-Nexis / Butterworths. Členové fakulty také vydali významné vládní zprávy a působili jako poradci Výboru pro hospodářské a měnové záležitosti Evropského parlamentu a Výboru pro hospodářské záležitosti Sněmovny lordů.

Zkušení praktici budou vyučovat některé moduly a budou zde probíhat přednášky předních právníků a právníků mimo univerzitu.

Co říkají naši studenti

„Zvláště mě přitahovala myšlenka studovat v malé postgraduální instituci, která se skládala z nejvýznamnějších institutů na světě. IALS má záviděníhodnou reputaci jako přední postgraduální právní instituce ve Velké Británii, zejména v oblasti mezinárodního a finančního práva. . " Benedict Turner, 2017 absolvent.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The School of Advanced Study (SAS), University of London brings together 9 internationally-renowned research institutes to form the UK's national centre for the support and promotion of research in th ... Čtěte více

The School of Advanced Study (SAS), University of London brings together 9 internationally-renowned research institutes to form the UK's national centre for the support and promotion of research in the humanities. Méně