LLM v mezinárodním obchodním právu

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Tento kurz vyvažuje to nejlepší z přísné, tradiční právní výchovy se současnou perspektivou. Naše oblasti specializace řeší dnešní nejdůležitější obchodní a právní problémy, včetně studia obchodních vztahů na mezinárodní scéně, role a dopad elektronického obchodu a postupné harmonizace mezinárodního obchodního práva.

Tento učitel není jen o tom, co se učí ve třídě, ale také o skutečné praxi v dnešním světě globalizace a mezinárodního obchodu. Proto LLM poskytuje kromě silného akademického rozměru i soustředěné právní vzdělávání zaměřené na reálie.

Kurz vám nabízí příležitost rozvíjet silné akademické a praktické dovednosti ve vysoce konkurenceschopné a intelektuálně uspokojující oblasti práva. Je ideální pro ty, kteří pocházejí z obchodního práva, mezinárodního obchodu, managementu nebo ekonomického zázemí. Budete mít příležitost prozkoumat své vlastní myšlenky, získat znalosti a zvýšit přenositelné dovednosti v podpůrném prostředí. Budete mít prospěch ze silného programu hostujících mluvčích, vynikajících online materiálů a učebních pomůcek, vysoce kvalitní výuky a profesionálního a praktického zaměření v oddělení se silným výzkumným profilem.

Struktura kurzu

Následující moduly ukazují na to, co budete studovat na tomto kurzu.

Studenti mezinárodního obchodního práva si také mohou vybrat jeden modul LLM s volným výběrem za semestr prezenčního studia (nebo dva celkem za částečný úvazek) z jakéhokoli jiného předmětu v oblastech, jako je řešení sporů, korporátní finance, mezinárodní právo a právo zábavy.

Vezměte prosím na vědomí, že volitelné moduly podléhají požadavkům studentů a dostupnosti personálu, a proto nemusí být všechny moduly nabízeny v každém akademickém roce.Core moduly

 • Disertační práce
 • Základy mezinárodního obchodního práva
Doplňkové moduly
 • Přeprava zboží
 • Problematika společenské odpovědnosti v podnikání a právu
 • Mezinárodní daňové právo
 • Zákon mezinárodního prodeje
 • Právní aspekty elektronického obchodu
 • Nadnárodní korporace a přímé investice
 • Duševní vlastnictví
 • Mezinárodní hospodářské právo
 • Mezinárodní bankovní právo a regulace

Vstupní požadavky

Budete obvykle očekávat, že budete mít buď dobrý titul ve třídě (nebo rovnocenné) v právu nebo vyšší stupeň druhé třídy bez právního postavení s prokázaným právním zájmem (to může být prostřednictvím vašeho podpůrného prohlášení).

Budete také zvažováni bez standardní kvalifikace za předpokladu, že máte dostatečnou motivaci k efektivnímu studiu na magisterském programu a / nebo jste měli významné množství relevantních zkušeností.

Pokud váš první jazyk není angličtina, budete potřebovat skóre IELTS celkem 6,5, s hodnotou 6,0 v každé komponentě nebo rovnocennou.

KariéraKariérní cesta

Náš modální student bude pokračovat (nebo se vrátit) k profesionální právní kariéře ve Velké Británii nebo v zámořské právnické firmě, často v jurisdikci občanského práva, interagovat s anglickým obyčejovým právem v takových oblastech, jako jsou spory o přepravu nebo prodej. Další studenti pokračují ve studiu, aby se stali právním zástupcem nebo advokátem ve Velké Británii nebo v zahraničí.

Mezinárodní obchodní právo Právo LLM také umožňuje absolventům pracovat v právním styku v rámci malých a středních podniků, zejména těch, které se podílejí na nadnárodním poskytování zboží a služeb. Ve styčné roli může absolvovaný zaměstnanec neformálně posoudit právní riziko a poradit a právně poradit odborným právníkům jménem své společnosti.Centrum pro rozvoj kariéry

Naše Centrum pro rozvoj profesního rozvoje bylo v roce 2017 zařazeno do výběrového řízení na nejlepší univerzitní kariérovou službu.

S rostoucí sítí více než 3 000 zaměstnavatelů po celém světě a týmem zkušených konzultantů v oblasti kariéry jsme zde, abychom vám pomohli uspět.

V letech 2015-16 jsme pomohli více než 1 500 studentům najít pracovní stáže v celé řadě odvětví, přičemž 250 zaměstnavatelů navštěvovalo 14 dovedností na pracovišti a kariéry.

Jako student Westminsteru budete mít přístup k našim službám po celou dobu studia a poté, co budete absolvovat.

Můžeme ti pomoct:

 • najít pracovní umístění související s vaším kurzem,
 • najít práci na částečný úvazek / dovolenou, umístění a postgraduální studium, včetně dobrovolných zkušeností,
 • najít mezinárodní příležitosti pro zvýšení zaměstnatelnosti,
 • účinně uvádět na trh zaměstnavatele, \ t
 • psát lepší životopisy a přihlášky,
 • rozvíjet svůj rozhovor a podnikové dovednosti,
 • naplánovat si kariéru u našich kariérních poradců,
 • Setkejte se se zaměstnavateli a prozkoumejte své kariérní možnosti na našich veletrzích zaměstnavatelů, kariérních prezentacích a akcích po celý rok.

Poslední aktualizace Srp 2019

Informace o škole

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Čtěte více

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Méně