LLM v mezinárodním obchodním právu (s volitelným profesionálním umístěním)

Všeobecné informace

Popis programu

Proč studovat tento program?

LLM International Business Law je studentům k dispozici jak z právního, tak z právního hlediska. Naši studenti mají obvykle právo absolventů, absolventů, právníků a lidí pracujících v komerčních oblastech na národní i mezinárodní úrovni. V průmyslu je mezinárodní obchodní právo rychle se měnící a stále složitější oblastí.

Tento postgraduální kurz poskytuje studentům analytické a reflexní dovednosti a odborné znalosti v oblasti mezinárodního obchodního práva. Poskytuje studijní zkušenost, která studentům umožní rozvíjet jejich akademické schopnosti a zvyšovat jejich výkon v zaměstnání a dále rozvíjet své pracovní příležitosti. Poskytuje úspěšnému kandidátovi uznávanou postgraduální kvalifikaci v oblasti mezinárodního obchodního práva.

Klíčovým rysem tohoto kurzu je, že jsou nabízeny moduly v oblasti mezinárodní obchodní arbitráže a mezinárodního obchodního zprostředkování, které mohou vést k dalším kvalifikacím.

Studenti registrovaní na LLM v mezinárodním obchodním právu s profesionálním umístěním, kteří úspěšně zajišťují umístění, budou postupovat do druhého roku. To poskytne studentům praktické zkušenosti s prací v prostředí souvisejícím s obchodním právem.

Studenti, kteří jsou registrováni pro LLM v mezinárodním obchodním právu s profesionálním umístěním, musí zabezpečit a úspěšně absolvovat modul profesionálního umístění v průběhu druhého ročníku.

Povinné moduly

 • Disertační práce
 • Pokročilé právní systémy
 • Právo a politika WTO
 • Mezinárodní obchodní arbitráž
 • Mezinárodní obchodní spory

Navíc dva volitelné moduly

(S výhradou čísel)

 • Právo jednotného trhu EU
 • Mezinárodní právo duševního vlastnictví
 • Nařízení o bankovnictví a finančních službách
 • Nezávislý výzkumný projekt
 • Mezinárodní správa společností
 • Mezinárodní obchodní zprostředkování
 • Obchodní právo a politika EU

Vzdělávací prostředí

Pro online studenty je výuka a učení převážně formou týdenních synchronních a asynchronních online workshopů. Pro studenty, kteří pracují na univerzitách, se konají týdenní workshopy, které se konají ve středu. Etosem učení je čerpat z rozsahu a zkušeností naší rozmanité studentské kohorty

Naše rozsáhlá knihovna e-law poskytuje přístup k mnoha právním a akademickým zdrojům v rámci i mimo jurisdikci.

Kurz je podporován webovým systémem Blackboard s univerzitou, který je nedílnou součástí programu. Univerzita se hlásí k rozsáhlým elektronickým právním databázím a časopisům, zatímco všichni studenti jsou registrovaní uživatelé sítě UCLan s vyhrazeným síťovým prostorem přístupným vzdáleně.

Vstupní požadavky

 • Bakalářský titul s vyznamenáním na nižší druhé nebo vyšší úrovni nebo odborná kvalifikace považovaná za rovnocennou.
 • Další kvalifikace nebo zvláštní školení a / nebo zkušenosti mohou být rovněž vzaty v úvahu, pokud je žadatel schopen prokázat vhodnost kurzu a případně poskytnout důkazy.
 • Tam, kde angličtina není prvním jazykem žadatele, je skóre 6,5 na IELTS (bez individuální složky pod 6,0) nebo ekvivalent.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Lancashire Law School is proud of its national and international reputation, offering a range of law and criminology courses at both undergraduate and postgraduate level. Our highly qualified staff in ... Čtěte více

Lancashire Law School is proud of its national and international reputation, offering a range of law and criminology courses at both undergraduate and postgraduate level. Our highly qualified staff include internationally renowned research experts, award winning teachers and legal professionals with extensive practical experience. Méně