LLM v mezinárodním obchodním a ekonomickém právu

Doba trvání: Jeden kalendářní rok (plný úvazek). Dva, tři nebo čtyři roky (na částečný úvazek, pouze v denní době). Doporučujeme, aby studenti na částečný úvazek měli mezi dvěma a půl a třemi dny v týdnu možnost volného studia.

Požadavky na minimální vstup: Minimální horní stupeň (nebo ekvivalent) v oboru práva.

Zahájení programu: Pouze v září

Způsob účasti: na plný nebo částečný úvazek

Globalizace obchodu je velmi užitečná, ne-li zásadní, pro každého, kdo si přeje vykonávat obchodní právo, aby ji studoval z mezinárodního a komparativního hlediska. Obrovský nárůst významu nadnárodních korporací a zemí jako je Čína a státy v Perském zálivu činí stejně užitečnou také studium těchto společností a zemí. SOAS má v této oblasti jedinečnou koncentraci modulů, kterou vyučují odborníci, kteří spojují zkušenosti v právní praxi a poradenství s akademickým stipendiem. Mnoho z těchto modulů je stejně užitečné i pro lidi, kteří chtějí studovat jiné oblasti práva, jako jsou lidská práva, ekologické právo, čínské právo a islámské právo.

Program LLM může být dokončen buď přes jeden rok studia na plný úvazek nebo dva, tři nebo čtyři roky studia na částečný úvazek. Všichni studenti aplikují na obecný program LLM, ale mají možnost provádět specializovanou LLM.

Každý student LLM je povinen úspěšně absolvovat 180 kreditů, což zahrnuje 120 kreditů vyučovaných modulů a 60 kreditů 12 000 slovní disertační práce na téma související s jeho specializací. Podrobné informace naleznete na kartě Struktura.

Zkoušky pro všechny vyučované moduly se budou konat v květnu / červnu každého roku a dizertační práce bude předložena v září v posledním roce registrace. Hodnocení každého modulu se může lišit.

Struktura

Studenti musí absolvovat moduly o celkové hodnotě 180, které sestávají z disertační práce (60 kreditů) a 120 kreditů vyučovaných modulů. Učené moduly mají hodnotu 15 nebo 30 kreditů.

Studenti, kteří chtějí absolvovat specializovanou LLM, musí mít alespoň 60 kreditů spojených se svou specializovanou LLM, dalších 30 kreditů v rámci School of Law (všeobecné právo Postgraduate Taughed Module List) a 30 finálních jednotek, které mohou buď být přijata v rámci školy práva nebo z jazykových možností volby nebo non-jazykové Open Možnosti stránky s oprávněním programu LLM Programor. Dizertační téma se uskuteční v rámci specializace LLM.

Poznámka: Všechny uvedené moduly nebudou k dispozici každý rok. Informace naleznete na stránce jednotlivých modulů.

Seznam modulů specialistů (nejméně 60 kreditů)

  • Mezinárodní obchodní arbitráž15PLAC15330 Úplný rok
  • Nadnárodní společnosti a zákon 15PLAC140 30 celý rok

Seznam všeobecných pozic pro seznam postgraduálních modulů

Dalších 30 kreditů musí být převzato ze Seznamu modulů pro všeobecné studium postgraduálního studia nebo výše uvedeného seznamu modulů specializací.

Postgraduální otevřené volitelné moduly

Konečné 30 kreditů musí být převzato ze seznamu modulů Open Option Module SOAS nebo ze Seznamu modulárních modulů obecného práva nad nebo ze seznamu speciálních modulů.

Disertační práce

Dizertační práce (12 000 slov) na téma související se zaměřením oboru

  • LLM disertace v právu 15PLAD178 60 celý rok
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z SOAS University of London »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Price
14,585 GBP
Celkové odměny UK / EU: 14,585 GBP; Celodenní zahraniční poplatky: 20 450 GBP za akademický rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Zář 1, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Zář 1, 2019
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date