LLM v mezinárodním ekonomickém právu (LL.M.)

Všeobecné informace

7 dostupných umístění

Popis programu

Na první pohled

 • Titul udělil: Magistr práv (LL.M.) míra od Leuphana univerzity Lüneburg a univerzita Glasgow nebo univerzita západu Indies \ t
 • Období podávání žádostí: 1. dubna - 1. června. Prodloužená lhůta pro podávání žádostí do 31. srpna pro studijní program Mezinárodní ekonomické právo.
 • Typ programu: Tematická relevance
 • Datum zahájení: Každý zimní termín, říjen
 • Rozsah: 120 CP dle ECTS
 • Doba trvání: 4 semestry
 • Jazyk angličtina
 • Lokalita: Lüneburg a Glasgow nebo Bridgetown
 • Příspěvek: ročně: 720 EUR * na Univerzitě v Lupě v Lupne
 • Poplatky: za rok: 7.000 GBP (EU) * / 15.500 GBP (mimo EU) * na University of Glasgow nebo 10.000 USD University of the West Indies
  * změny vyhrazeny

Dvouletý LLM studijní program nabízí hloubkovou studii mezinárodního ekonomického práva s dvojitým titulem z Leuphana univerzitě v Lüneburgu v Německu a na University of Glasgow ve Skotsku, nebo University of West Indies na Barbadosu.

Myšlenka a cíle

Integrace veřejného a soukromého ekonomického práva, program spojuje dvě oblasti práva, které jsou často pokryty samostatně v právní literatuře i ve výuce. Toto rozdělení bude v rámci tohoto programu překonáno tak, aby studentům poskytl holistický přístup k mezinárodnímu ekonomickému právu, který tuto oblast práva v praxi charakterizuje.

Cílem programu je poskytnout široké, vědecké a hluboké angažování se aktérům a strukturám mezinárodního ekonomického práva (první studijní rok v Lüneburgu) a usnadnit další specializaci v jednom z klíčových předmětů mezinárodního ekonomického práva, jako je např. Firemní

 • hluboké znalosti v různých oblastech mezinárodního hospodářského práva
 • základní ovládání funkcí mezinárodních trhů a vztahů
 • schopnost analyzovat příležitosti a limity globálních vztahů a mezinárodních předpisů týkajících se mezinárodních ekonomických aspektů
 • ideální příprava pro uplatnění ekonomických otázek v globálním rámci.

Po úspěšném absolvování programu budou studenti ocenil Master of Laws (LL.M.) v mezinárodní hospodářské právo od Leuphana University of Lüneburg a Master of Laws (LL.M.) z University of Glasgow, nebo jeho Magistr práv (LL.M) od univerzity západu Indies, se spoléhat na kterého umístění studenti si vyberou pro jejich druhý studijní rok.

Struktura programu

Studijní program bude ukončen v Lüneburgu, kde budou studenti tráví první rok (říjen až srpen), a druhým rokem buď v Glasgow nebo Barbados (září až srpen).

V Lüneburgu musí být dokončeno celkem šest povinných modulů. Každý z následujících povinných modulů má 10 kreditů: mezinárodní právo, mezinárodní ekonomické právo, evropské právo, evropské hospodářské právo, mezinárodní právo soukromé a evropské právo soukromé.

V Glasgow / Skotsku mají studenti možnost si vybrat ze sedmi specializací cesty: Corporate

V Bridgetown / Barbados, studenti mají možnost zvolit předměty z širokého sortimentu modulů v oblasti Corporate

Na základě konsolidovaných znalostí získaných v prvním studijním roce a specializace na jeden z klíčových předmětů mezinárodního ekonomického práva ve druhém studijním roce studenti na konci programu dokončují studium formou magisterské diplomové práce.

Vzhledem k mezinárodnímu kontextu předmětu jsou všechny moduly studijního programu v Lüneburgu, Glasgow a Barbadosu nabízeny pouze v angličtině. Kromě odborných kvalifikací zajišťuje úzké partnerství mezi vysokými školami také získání jazykových a kulturních dovedností, které mají velký význam pro praxi mezinárodního ekonomického práva.

Kariérní vyhlídky

Studenti budou připraveni speciálně pro manažerské pozice v nadnárodních společnostech a poradenské funkce ve veřejném i soukromém sektoru. Toho bude dosaženo komplexní a hloubkovou analýzou mezinárodního hospodářského práva a jeho začleněním do vnitrostátního práva v kombinaci se zaměřením na klíčovou oblast mezinárodního hospodářského práva a na získání interdisciplinárních dovedností, zejména v oblasti jazyků a jazyků. interkulturní kompetence. Různé možnosti specializace tak umožňují klást důraz na různé profesní obory i profesní kariéru v akademickém kontextu ve výzkumu, výuce a správě.

Masters Program je zaměřen na národních a mezinárodních studentů práv, kteří buď mají Bachelor of Laws (LL.B.), bakalářský titul s převážně právními komponent, první státní zkouška, nebo mezinárodní ekvivalent.

U uchazečů, jejichž prvním jazykem není angličtina, si udělující univerzity stanovily minimální úroveň znalosti anglického jazyka. Všechny uvedené zkoušky angličtiny jsou pro tento program přijatelné pro studenty z EU i ze zahraničí:

 • IELTS Academic (International English Language Testing System): celkové skóre 6,5 bez subtestu menší než 6,5, nebo
 • ibTOEFL: 92; žádný dílčí test menší než 22, mluvení ne menší než 23, nebo
 • CAE (Cambridge Certificate of Advanced English): B minimum, nebo
 • CPE (Cambridge Certificate of Proficiency in English): C minimum, nebo
 • PTE Academic (zkouška z angličtiny, akademický test): 68; minimálně 60 písemně.

I v případě, že jste nedokončili bakalářský titul, můžete požádat o tento program. Úspěšně ukončené kurzy musíte prokázat na 81% požadovaného celkového výkonu (celkový výkon 180 CP nebo 210 CP v závislosti na vašem studijním programu).

Zúčastněné univerzity

Leuphana University of Lüneburg

Leuphana University of Lüneburg je mladá a dynamická veřejná univerzita známá svou inovativností a jedinečným univerzitním modelem v rámci německé akademické krajiny. Na základě komplexní a holistické filozofie vzdělávání se považuje za humanistickou a udržitelnou univerzitu. Přestože císař Friedrich III. Již v roce 1473 udělil povolení k založení Vysoké školy práva v Lüneburgu, trvalo více než 500 let, než byla otevřena Leuphana Law School, která byla založena teprve v roce 2013.

Leuphana Law School je první právnickou fakultou v německé veřejné výzkumné instituci, která nabízí interdisciplinární studijní programy převážně v angličtině. To spojuje všechny Leuphana-založené právní učenci dodat výuku a dohled vedoucí k bakalářské a postgraduální studium. Kombinace právních a obchodních otázek prostřednictvím speciálního interdisciplinárního přístupu, výzkumu a výuky na právnické fakultě Leuphana je inovativní a mezinárodně zaměřená.

Univerzita v Glasgowě

Univerzita Glasgow je čtvrtá nejstarší univerzita v anglicky mluvícím světě a je zařazena do top 100 světových univerzit (QS World University Rankings). Je zakládajícím členem prestižní skupiny Russell Group z předních britských univerzit a je považován za výzkumnou mocnost. Zákon byl vyučován na univerzitě v Glasgow od 15. století a dnes je právnická škola hodnocena ve Skotsku a ve Velké Británii .

Škola práva vychází z odborných znalostí svých mezinárodních pracovníků a podporuje akademicky přísný výzkum, který přispívá k teoretickému a praktickému rozvoji oboru. Jeho postgraduální programy nabízejí širokou škálu specializovaných kurzů v klíčových oblastech práva, včetně mezinárodního práva, mezinárodního soutěžního práva, mezinárodního obchodního práva, práva obchodních společností a finančního práva. Každý rok přinášejí do Glasgow studenty z celého světa za jedinečnou profesionální a osobní zkušenost.

Univerzita západní Indie

Univerzita západních nezávislých producentů (UWI) je největší a nejstarší poskytovatel vysokoškolského vzdělávání v anglicky mluvícím Karibiku s hlavními kampusy v Barbadosu, Jamajce a Trinidadu a Tobago.

UWI je mezinárodní univerzita s fakultou a studenty z více než 40 zemí a spolupráce s více než 100 univerzitami po celém světě. Síť UWI Alumni obsahuje jednu laureát Nobelovy ceny, desítky Rhodes vědců a více než 18 současných a bývalých ministrů Karibiku vlády a hlavy států.

Právnická fakulta byla založena v roce 1970 se sídlem v kampusu Cave Hill v Barbadosu. Fakulta je dobře vybavena k poskytování právního postgraduálního vzdělávání v oblasti korporátního a obchodního práva a veřejného práva s moderními technologiemi, které doprovázejí kvalifikované odborné pracovníky, s akademickými i praktickými zkušenostmi.

Koncentrace v obchodním právu a korporátním právu byla navržena tak, aby vyhovovala potřebám studentů, kteří mají zájem o pokročilý právní studijní program zaměřený na právo obchodních společností, finanční právo, právo duševního vlastnictví a právo nadnárodních obchodních transakcí.

Poslední aktualizace Červen 2019

Informace o škole

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Čtěte více

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Méně
Lüneburg , Glasgow , Berlín , Maastricht , Valencia , Bridgetown , Phoenix + 6 Více Méně