LLM v mezinárodním bankovním právu

Všeobecné informace

Popis programu

Popis programu

Právní a regulační infrastruktura a základní teoretické koncepty podporující globální finance prošly od roku 2008 zásadními změnami. To mělo hluboký dopad na teorii a praxi finančního práva, stejně jako na fungování globálních financí.

Tento vývoj, který se od stále se vyvíjejících finančních postupů, od vlivu technologií a komplexní regulační infrastruktury, vytvořil náročné prostředí pro ty, kteří chtějí pracovat v širším oboru globálního bankovnictví a financí jako vedoucí činitelé v průmyslu nebo tvůrci politik a regulátory.

Úspěšná kariéra na dnešních globálních trzích vyžaduje rozsáhlé a hluboké znalosti složitých a sofistikovaných globálních a domácích finančních zákonů, předpisů a postupů. Tento soubor schopností se nemusí rozvíjet bez rozsáhlého studia a důkladného pochopení ekonomických a regulačních teorií, které podporují fungování globálního financování, které se rozšiřuje na rušivý vliv finanční technologie.

Tento program je ideální pro ty, kteří usilují o úspěšnou kariéru v právním, účetním a bankovním průmyslu, nebo ti, kteří usilují o spolupráci s regulačními orgány, centrálními bankami a dalšími organizacemi veřejného sektoru. Absolventi se budou postavit jako vysoce kvalifikovaní odborníci a budoucí lídři v širší oblasti bankovního práva a financí.

Struktura programu

Na základě silných právních předpisů a finančních znalostí z Edinburghu tento program, který vyučují přední mezinárodní odborníci, nabízí interdisciplinární studium právních a ekonomických aspektů práva a praxe mezinárodního bankovnictví a financí a globální regulace financí.

Předcházející studenti měli příležitost navštěvovat hostující přednášky z řad vysoce postavených řečníků, od nejvyšších regulátorů, předtím včetně ředitelů Evropského orgánu pro bankovnictví a Úřadu pro regulaci obezřetného podnikání až po vysoce respektované profesory práva a vynikající ekonomy.

Program se zaměřuje na:

 • interdisciplinární analýza regulačních politik a struktur podporujících mezinárodní finance ve Spojeném království, EU, USA a Asii;
 • klíčovou úlohu, kterou hraje infrastruktura soukromého práva a související dokumentace při podpoře celosvětového bankovnictví a zejména mezinárodních finančních transakcí; a
 • role právníků při strukturování transakcí přeshraničního bankovnictví a korporátních financí.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli nepředvídatelným okolnostem nebo nedostatečné poptávce po konkrétních kurzech nemusí být možné všechny kurzy spustit tak, jak je uvedeno na začátku akademického roku.

Kariérní možnosti

Minulé absolventy se připojily nebo pokročily v předcházejících kariérách s velkými globálními bankami, globálními právními kancelářemi, regulačními agenturami, centrálními bankami, poradenskými firmami ze soukromého sektoru, provozovateli společnosti FinTech, firmami rizikového kapitálu a soukromých kapitálových společností, správcovskými společnostmi, a dalších organizací veřejného a soukromého sektoru.

Vstupní požadavky

Minimální titul v oboru 2: 1 ve Spojeném království, nebo jeho mezinárodní ekvivalent, v oboru práva, financí, účetnictví, managementu nebo obchodních studií.

Budeme také považovat kandidáty s maturitou 2: 1 v UK nebo jejich mezinárodní ekvivalent v jiném předmětu, pokud mohou prokázat předchozí vysokoškolské studium nebo zkušenosti z právních a finančních předpisů.

Vaše další kvalifikace a odborné zkušenosti budou také považovány za součást vaší žádosti.

Vstup do tohoto programu je konkurenceschopný. Splnění minimálních požadavků pro posuzování nezaručuje nabídku studia.

Požadavky anglického jazyka

Všichni žadatelé musí mít jednu z následujících dovedností jako důkaz svých schopností angličtiny:

 • vysokoškolské nebo magisterské studium, které bylo vyučováno a hodnoceno v angličtině ve většinové anglicky mluvící zemi, jak je definováno v britských vízech a imigracích

  • UKVI seznam většiny anglicky mluvících zemí
 • IELTS: celkem 7,0 (nejméně 6,5 v každém modulu)
 • TOEFL-iBT: celkem 100 (nejméně 23 v každém modulu)
 • PTE (A): celkem 67 (nejméně 61 v každé části "Komunikativní dovednosti")
 • CAE a CPE: celkem 185 (nejméně 176 v každém modulu)
 • Trinity ISE: ISE III s průchodem všech čtyř komponent

Vyučované a hodnocené stupně v angličtině nesmí být starší než tři roky na začátku studijního programu. Jazykové testy nesmějí trvat déle než dva roky na začátku studijního programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Méně
Edinburgh , UK Online + 1 Více Méně