LLM v mezinárodní obchodní arbitráži

Všeobecné informace

Popis programu

LLM v mezinárodní obchodní arbitráži je navržena tak, aby spojila robustní akademickou nadaci, zkušenost s praxí, v níž každý student získá zkušenosti z falešného mezinárodního rozhodčího řízení, metodické zkoušky a praxe procesu vyjednávání a zprostředkování a dostatek volitelných předmětů pro studenty být schopen vzít volitelnou, aby seděl pro New York nebo Kalifornii bar zkoušku.

Proč získat LLM z Pepperdine?

Kvalifikujte se pro skupinu NY nebo CA během zaostřování v ADR

Se zvýšeným využíváním řešení sporů se více mezinárodních právníků a soudců rozhoduje specializovat na vyjednávání, zprostředkování nebo rozhodčí řízení při splnění požadavků na zkoušku z Kalifornie nebo New York Bar

Výkonný formát, který nabízí flexibilní plánování

Kurzy, které jsou k dispozici v týdenním, dvoudenním a tradičním úplném semestru, mohou odborníci v oboru absolvovat program na částečný úvazek nebo na plný úvazek v rychlosti, která odpovídá jejich zaneprázdněnému rozvrhu.

Nyní nabízí program LLM na JD Transfer Program

Studenti Pepperdine LLM mají nyní příležitost požádat o program JD jako studenti transferu bez přijímání testu přijímání právnické školy (LSAT).

Letní jazykový kurz angličtiny

Tento čtyřtýdenní tréninkový program je určen k posílení právního mluvení, poslechu, čtení a psaní schopností pro ne-rodilé mluvčí a bude se scházet po dobu čtyř týdnů v červenci.

Vítězné řešení sporů o vzdělání

Kromě zprávy US News

Převést teorii do praxe

Získejte praktické zkušenosti, které se učí vyjednávat, zprostředkovávat a rozhodovat. Studenti mají možnost rozvinout své dovednosti zprostředkování reálných případů prostřednictvím klinických a externích programů.

Nejrozsáhlejší kurikulum pro řešení sporů

Pepperdine nabízí nejrozsáhlejší kurikulum s více než 50 různými kurzy řešení sporů pro certifikáty, magistráty a LLM v programech řešení sporů, včetně několika klinik pro řešení sporů a externích lodí.

Stipendia

Vzhledem k svému přístupu k vzdělání nabízí instituce Straus tradičně štědré stipendia studentům na základě zásluh a potřeb a jsme hrdí, že i nadále nabízíme stipendia do roku 2019. Všichni studenti jsou považováni za částečné stipendia v místě aplikace bez jakýchkoli potřebná dodatečná dokumentace. Institut Straus navíc nabízí jedno stipendium pro celou školu na akademický rok.

Největší knihovna pro řešení konfliktů na světě

Pepperdine je domovem sbírky Knihovny a informačního centra American Arbitration Association. Společnost AAA byla založena v roce 1954 a je největší sbírkou konfliktních materiálů s více než 24 000 tituly.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law ... Čtěte více

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law career the way no other school can by exploring our unique attributes. Méně