Rozvíjejte svou globální právní kariéru s online LLM z The Dickson Poon School of Law, jedné z předních světových právnických škol.

Mezinárodní finanční

Svět obchodu a financí dnes dominuje globální obchodování a volný tok kapitálu a investic. Právní praxe se neustále vyvíjí a přizpůsobuje novým produktům, novým trhům a novým technologiím. Finanční inovace vzkvétají v neustále se rozšiřujícím rámci finanční regulace, což má za následek vznik nových účastníků trhu, nových finančních produktů a nových obchodních technik.

Abychom mohli tyto jevy pojmově zachytit, musíme uplatňovat naše tradiční právní postupy inovativním způsobem a často vymýšlet nový právní mechanismus, který lépe odpovídá naší globální ekonomické realitě. To vyžaduje, aby právníci čerpali z mnoha právních zdrojů - domácích, mezinárodních a nadnárodních -, jakož i využití interdisciplinárního přístupu k právu, založeného na pochopení financí a ekonomiky.

Tento zákon mistrů práva je vyučován 100% on-line, což znamená, že můžete předem své vzdělání, aniž by si přestávku od práce, a můžete zapadat vaše studium kolem svých životních závazků. Můžete těžit ze světoznámé výuky King's College London, ať jste kdekoli na světě.

Kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve finančním nebo obchodním právu, a byli by ideální pro právníky, kteří chtějí zlepšit své chápání světa obchodu a financí, kterému dominuje globální obchodování a volný tok kapitálu. a investic. Také by to bylo zajímavé pro lidi pracující v oblasti financí a podnikání, jejichž role má právní zaměření.

Detail předmětu

Online mezinárodní finanční

Program bude:

  • Poskytněte vám podrobné znalosti a pochopení řady oblastí finančního a obchodního práva (právní pojmy, hodnoty, principy a pravidla) z pohledu anglického, evropského, mezinárodního a nadnárodního práva.
  • Vybavte si pracovní znalost základních principů financování a jejich význam pro právo obchodních společností. To je nezbytné pro každého, kdo chce vykonávat kariéru v mezinárodním obchodním a finančním právu.
  • Poskytujeme špičkový přístup k pochopení komerčního realismu, který ovlivňuje právní rozhodnutí, která musí podniky podnikat v naší globální ekonomice, a pomáhají rozvíjet kritické povědomí o současných problémech v řadě oblastí finančního a obchodního práva.
  • Kriticky posoudit fungování a fungování moderních finančních trhů tím, že pokryje jak technickou, tak právní stránku způsobu, jakým jsou nyní vydávány, drženy a obchodovány různé finanční nástroje.

Je založen na nejpokročilejším právním myšlení vycházejícím ze zkušeností hlavních právních systémů a mezinárodních a nadnárodních právních režimů. Budete mít prospěch z průkopnické nadnárodní právní perspektivy Dickson Poon School of Law v právním výzkumu a výuce.

Naše akademie, která se umístila na prvním místě ve Velké Británii pro výzkumnou excelenci (Research Excellence Framework 2014) a jednu z deseti nejlepších britských škol na světě, poskytuje špičkové právní vzdělávání v intelektuálně rigorózním a stimulujícím prostředí. Získat magisterský titul v oboru práva z King's College London a zvýšit své pracovní příležitosti.

Vstupní požadavky

2: 1 vyznamenání titul (nebo zámořský ekvivalent) v právu, nebo v míře se 70% zákonem obsahem, nebo v postgraduálním diplomu v právu.

Pokud máte vysokou 2: 2 (tj. 57% -59%) v právu, nebo v míře se 70% zákonem a nejméně 3 roky praxe v právu, vaše žádost bude zvážena.

Profesionální zkušenost. Žadatelé, kteří dosáhli 2: 1 nebo vyššího stupně v nekonvenčním stupni (tj. Finance nebo podnikání), budou zváženi pro tento program za předpokladu, že mají alespoň 3 roky praxe v právu (tj. Ti, kteří pracují v právu jako advokát nebo osoby, které prošly zkouškou a pracují jako advokát). Můžou být rovněž vzati do úvahy mimořádní kandidáti se značnou pracovní praxí, která úzce souvisí se zákonem, ale nemají podstatnou právní povahu (např.

Osvědčení

Můj pracovní život je velmi zaneprázdněn. Hodně cestuji a také potřebuju trávit čas doma s rodinou. Věděl jsem, že je musím žonglovat a nějakým způsobem zapadat do jiných závazků. Ať už jste doma nebo v práci, můžete se kdykoliv dostat do kurzu. Tento kurz je koncipován tak, aby vyhovoval mé práci a osobnímu životu, proto jsem si ho vybral.

- Salio, student King's Online

Kariérní vyhlídky

U společnosti King's vstoupíte do jednoho z nejkonkurenceschopnějších studentských organizací na světě a připojíte se k dědictví absolventů, které vyhledávají někteří přední zaměstnavatelé v oboru. Právnická fakulta Dickson Poon má silné spojení s některými předními světovými právnickými firmami a mezinárodními zaměstnavateli. Královská vysoká škola London LLM vám umožní studovat společně s dalšími právníky z celého světa a posílit vaše kariérní vyhlídky.

Mezinárodní finanční

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
King's College London Online

Zobraz 2 více kurzů z King's College London Online »

Poslední aktualizace Květen 2, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2, 2019
Říj 30, 2019
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Price
18,600 GBP
pro celý 2 roky LLM. 12 000 liber ročně za postgraduální diplom. 6 200 £ ročně za postgraduální certifikát.
Deadline
Kontaktuj školu
Říj 15, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2, 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 30, 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Říj 15, 2019

Zář 2, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Říj 30, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Říj 15, 2019
End Date