LLM v globálním právu a technologii

Všeobecné informace

Popis programu

Průlomy ve vědě, technice a komunikaci vedly k právním výzvám, s nimiž se nikdy předtím nesetkali - výzvám globálních rozměrů pro zítřejší vůdce. Suffolk Law's LL.M. v globálním právu a technologii vám pomůže čelit těmto výzvám a připravit se na budoucí praxi v oblasti práva.

Globální právní a technologický program společnosti Suffolk, který byl vytvořen v roce 2002, byl prvním svého druhu ve Spojených státech: LL.M. kombinování různých specializací do jednoho programu. Můžete si vybrat, zda se chcete specializovat v jedné ze čtyř níže uvedených oblastí, nebo si vybrat ze široké nabídky kurzů a vybrat si svůj vlastní profesionální program:

  • Zákon o duševním vlastnictví a informačních technologiích
  • Biotechnologie a zdravotní právo
  • Mezinárodní právo a podnikání
  • Zákony USA a právní metody131101_bostonskyline.jpg

Požadavky

Vstup do našich magisterských studijních programů je založen na celkovém akademickém výkonu se zvláštním důrazem na akademické výsledky právnické školy, pracovní zkušenosti, vážnost účelu, doporučující dopisy, životopis a osobní prohlášení studenta.

LLM V GLOBÁLNÍM PRÁVĚ A TECHNOLOGII: SEZNAM VYSOKÝCH TECHOVÝCH PRÁV

Nejnovější Honor Board Suffolk University Law School , Journal of High Technology Law (JHTL), je ideálním místem pro studenty k publikování článků o tématech od otázek duševního vlastnictví po komunikaci a média, počítačové právo a otázky internetu.

Aktuálně zapsáno LL.M. studenti mají výhradní příležitost připojit se k JHTL prostřednictvím dohody o spolupráci mezi LL.M. program a JHTL. LL.M. studenti musí být nominováni Bridgettem Sanduským, ředitelem doktorských studijních programů, poté musí předložit písemnou esej, článek nebo referát ke kontrole a schválení šéfredaktorem a redakční radou JHTL. Za účelem získání speciální LL.M. vyznamenání zaměstnanců, LL.M. student musí předložit návrh na nový článek, referát nebo esej, který má být schválen šéfredaktorem a redakční radou JHTL.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Čtěte více

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Méně