LLM v evropském obchodním právu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program poskytuje důkladné pochopení praktických i teoretických aspektů obchodního práva v Evropské unii a toho, jak vnitřní trh funguje v globálním kontextu. Studenti získají také znalosti ústavního práva EU jako nezbytného základu pro plné pochopení evropského obchodního práva. V průběhu kurzu mají studenti rozsáhlé možnosti, jak své znalosti uvést do praxe a učit se od akademiků i praktiků.

Evropské obchodní právo je dvouletý program, ale studenti mají možnost napsat diplomovou práci na konci prvního roku a poté program ukončit jednoletým titulem. Studenti, kteří absolvují dvouletý magisterský program, mohou program přizpůsobit volbou volitelných kurzů, které odpovídají jejich zájmům a profesním ambicím. Tato funkce umožňuje přizpůsobení na míru a poskytuje konkurenční výhodu při podávání žádostí o budoucí pozice na trhu práce.

Kariérní vyhlídky

Díky jedinečné kombinaci tradičních právních studií v oblasti obchodního práva a hospodářských a obchodních záležitostí a postavených na pevném základu ústavní struktury práva EU je tento program ideální přípravou na kariéru v rámci soukromé praxe, interní právní práce nebo pozice v rámci národních institucí nebo institucí EU. Poskytuje také dobré základy pro studenty, kteří mají zájem o akademickou kariéru.

Pro více informací kontaktujte koordinátora hlavního programu Anders Tröjera anders.trojer@jur.lu.se.

Více informací naleznete na adrese https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAEHA

Proč Lund University ?

Lund University byla založena v roce 1666 a je jednou z nejstarších, nejširších a nejkvalitnějších univerzit v severní Evropě. Univerzita patří mezi 100 nejlepších světových univerzit v žebříčku QS World University Rankings 2020 a je volbou číslo 1 pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedné z nejinovativnějších, nejudržitelnějších a nej demokratičtějších zemí světa.

Pokud byste chtěli začít budovat mezinárodní síť v globální třídě, Lund University je skvělá volba. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy učitel-student usnadňují hluboké učení.

Univerzita se nachází v Lundu, okouzlujícím a kompaktním univerzitním městě v jižním Švédsku, pouhých 35 minut od letiště v Kodani v Dánsku. Město je známé svým živým studentským životem a je také domovem mnoha špičkových výzkumných zařízení a mezinárodních společností.

Další informace o Lund University na www.lunduniversity.lu.se

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Čtěte více

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Méně
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Více Méně
Přejít na web školy