LLM v řešení sporů

Všeobecné informace

Popis programu

LLM v řešení sporů se považuje za nejdůležitější program řešení sporů a nabízí studentům největší flexibilitu v jejich řešení sporů. Tento program 26 jednotek je strukturován s rovnováhou teorie a praxe; studenti se zaměří na celou řadu mechanismů alternativního řešení sporů, včetně vyjednávání, zprostředkování a arbitráže, jakož i získání praxe prostřednictvím požadovaného programu Mediation Clinic a Externship.

Studenti mohou absolvovat obecnější studijní stupeň bez soustředění, nebo prohlásit koncentraci v mediaci, arbitráži nebo soudním sporu.

Dostupné koncentrace

Zprostředkování

Studenti v rámci LLM v řešení sporů mohou v mediaci usilovat o soustředění. Tato soustředěnost umožní studentům, aby využili své volitelné předměty zaměřené na aspekty procesu mediace.

Studenti v mediační koncentraci budou požádáni, aby ohlásili svou koncentraci před ukončením studia, a musí obsahovat tři následující kurzy:

 • Moderní zprostředkování
 • Mediation Clinic
 • Mezikulturní konflikty a řešení sporů
 • Rozvod a rodinné zprostředkování
 • Řešení sporů v oblasti životního prostředí a veřejné politiky
 • Vybrané problémy při řešení sporů: omluva, odpuštění a smíření
 • Související diplomová práce nebo nezávislá studie s souhlasem poradce

Arbitráž

Studenti LLM v řešení sporů mohou v rozhodčím řízení soustředit. Tato koncentrace poskytuje studentům flexibilitu k vyvážení jak domácích, tak mezinárodních arbitrážních témat.

Studenti v arbitrážní koncentraci budou požádáni o prohlášení o své koncentraci před ukončením studia a musí obsahovat tři následující kurzy:

 • Rozhodčího práva nebo rozhodčí praxe a advokacie
 • Mezinárodní teorie a učení o komerční arbitráži
 • Mezinárodní obchodní rozhodčí řízení a praxe
 • Mezinárodní investiční spory
 • Rozhodčího práva a odvětví cenných papírů
 • Související diplomová práce nebo nezávislá studie s souhlasem poradce

Soudní spory

Studenti v LLM v řešení sporů mohou sledovat soustředění v soudních sporech. Tato soustředěnost se zaměřuje na porozumění právnímu procesu v USA a poskytne studentům příležitost k tradičním praktickým kurzům zaměřeným na právo.

Studenti v soudu pro řešení sporů budou požádáni o prohlášení o koncentraci před ukončením studia a musí obsahovat tři následující kurzy:

 • Zkušební praxe a vypořádání
 • Zkušební praxe
 • Pokročilá zkušební praxe
 • Odvolací advokace
 • Komplexní soudní spory
 • Mezinárodní ligace
 • Proces soudního řízení
 • Související diplomová práce nebo nezávislá studie s souhlasem poradce

Proč získat LLM z Pepperdine?

Kvalifikujte se pro skupinu NY nebo CA během zaostřování v ADR

Se zvýšeným využíváním řešení sporů se více mezinárodních právníků a soudců rozhoduje specializovat na vyjednávání, zprostředkování nebo rozhodčí řízení při splnění požadavků na zkoušku z Kalifornie nebo New York Bar

Výkonný formát, který nabízí flexibilní plánování

Kurzy, které jsou k dispozici v týdenním, dvoudenním a tradičním úplném semestru, mohou odborníci v oboru absolvovat program na částečný úvazek nebo na plný úvazek v rychlosti, která odpovídá jejich zaneprázdněnému rozvrhu.

Nyní nabízí program LLM na JD Transfer Program

Studenti Pepperdine LLM mají nyní příležitost požádat o program JD jako studenti transferu bez přijímání testu přijímání právnické školy (LSAT).

Letní jazykový kurz angličtiny

Tento čtyřtýdenní tréninkový program je určen k posílení právního mluvení, poslechu, čtení a psaní schopností pro ne-rodilé mluvčí a bude se scházet po dobu čtyř týdnů v červenci.

Vítězné řešení sporů o vzdělání

Kromě zprávy US News

Převést teorii do praxe

Získejte praktické zkušenosti, které se učí vyjednávat, zprostředkovávat a rozhodovat. Studenti mají možnost rozvinout své dovednosti zprostředkování reálných případů prostřednictvím klinických a externích programů.

Nejrozsáhlejší kurikulum pro řešení sporů

Pepperdine nabízí nejrozsáhlejší kurikulum s více než 50 různými kurzy řešení sporů pro certifikáty, magistráty a LLM v programech řešení sporů, včetně několika klinik pro řešení sporů a externích lodí.

Stipendia

Vzhledem k svému přístupu k vzdělání nabízí instituce Straus tradičně štědré stipendia studentům na základě zásluh a potřeb a jsme hrdí, že i nadále nabízíme stipendia do roku 2019. Všichni studenti jsou považováni za částečné stipendia v místě aplikace bez jakýchkoli potřebná dodatečná dokumentace. Institut Straus navíc nabízí jedno stipendium pro celou školu na akademický rok.

Největší knihovna pro řešení konfliktů na světě

Pepperdine je domovem sbírky Knihovny a informačního centra American Arbitration Association. Společnost AAA byla založena v roce 1954 a je největší sbírkou konfliktních materiálů s více než 24 000 tituly.

Poslední aktualizace Led 2019

Informace o škole

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law ... Čtěte více

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law career the way no other school can by exploring our unique attributes. Méně