LLM pro absolventy zahraniční právní školy

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

LL.M. titul pro absolventy zahraniční právnické školy je jednoletý, denní program pro studenty, kteří mají základní právnické vzdělání z uznávané mezinárodní školy práva. Studenti zapsaní do tohoto studijního programu musí absolvovat 24 kreditních hodin včetně požadovaného dvoukreditového kurzu v Perspektivách amerického právního systému. Zbývající kursy jsou volitelné a nabízejí širokou škálu možností. Studenti mají svobodu volby ze široké škály tříd a mohou navrhnout jejich LL.M. naplnit své potřeby a cíle při studiu ve Spojených státech. Studenti, kteří chtějí absolvovat barovou zkoušku v Texasu, v New Yorku nebo v Kalifornii, mohou absolvovat kurzy, které vyžadují kvalifikaci pro tyto zkoušky. Jiní studenti se mohou chtít specializovat na mezinárodní studia nebo v jiných oblastech práva.

21434_IMG_4238_1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law


Hlavním cílem programu je zvýšit právní dovednosti mezinárodních studentů, aby se mohl stát účinnějším právníkem a členem společnosti. V tomto ohledu se program snaží rozvíjet:

 • zhodnocení úlohy práva v národním a mezinárodním vývoji
 • schopnost identifikovat prostřednictvím srovnávacích a mezinárodních studií politické úvahy o různých právních pravidlech
 • zhodnocení role právníka v sociálních a ekonomických změnách
 • právní analýza a schopnosti řešit problémy, které studentovi umožňují splnit složité potřeby našeho modemového světa
 • základní pochopení amerického právního systému, jak bylo studováno ze srovnávací perspektivy
 • referenční rámec pro řešení obchodních a právních zájmů v nadnárodním prostředí

Další informace o SMU Dedman School of Law .

Chcete-li zobrazit online LL.M. pro absolventy zahraniční právnické fakulty pro vstupné absolventy KLIKNĚTE ZDE

Jak se přihlásit

Kritéria přijetí

Žadatel o přijetí na LL.M. Titul pro absolventy zahraniční právnické školy musí být absolventem uznávané zahraniční právnické školy. Žadatelův vysokoškolský záznam musí prokázat odbornou právní způsobilost. Žadatel, pro kterého je angličtina druhým jazykem, musí předložit doklad o zkoušce angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo mezinárodního systému pro testování anglického jazyka (IELTS). Američtí právníci vyškolení v USA se nemusí na tento studijní program přihlásit.
21437_SMU_Law_Graduation_2013_-_Thomas_Garza_Photography-230.jpg foto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Požadavky na aplikace

Uchazeči o LL.M. programy musí předložit následující:

 1. dokončená aplikace,
 2. osobní prohlášení,
 3. resumé (životopis),
 4. dvě doporučující dopisy v angličtině,
 5. 75 $ (americký dolar) nevratný poplatek za žádost splatný pro SMU Dedman School of Law , který se bude vzdávat zahraničních studentů, kteří o to požádají, a
 6. certifikované vysokoškolské a právnické přepisy.

Přepisy musí být zaslány přímo do SMU Dedman School of Law kanceláře SMU Dedman School of Law postgraduálního studia SMU Dedman School of Law z vašich škol.

Mezinárodní žadatelé

Uchazeči, pro které není angličtina primárním jazykem, musí absolvovat Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS). Informace týkající se těchto dvou testů jsou k dispozici na www.ets.org nebo www.IELTS.org. Kód instituce SMU pro TOEFL je 6660, kód oddělení 03. Neexistuje žádný kód instituce pro IELTS. TOEFL nebo IELTS skóre musí být hlášeny přímo SMU.

Termín podání žádosti

Žádosti pro LL.M. programy jsou průběžně zpracovávány. Je ve vašem nejlepším zájmu podat přihlášku co nejdříve. Uchazeči o zápis na podzim (srpen) musí být označeni poštovním razítkem do 1. dubna. Veškerá podpůrná dokumentace musí být doručena do 15. dubna.

Žádosti o jaro (leden) musí být opatřeny poštovním razítkem do 1. října. Veškerá podpůrná dokumentace musí být doručena do 15. října. Pozdní žádosti budou přijímány případ od případu. Po dokončení budou žádosti přezkoumány a rozhodnutí budou učiněna krátce poté.

Specializované kurzy

SMU Dedman School of Law nabízí bohatý vzdělávací program pro posílení právnických dovedností zahraničních studentů, aby se stal efektivnějším právníkem. Rozmanitost a hloubka nabízených kurzů naleznete v katalogu kurzů SMU Dedman School of Law nebo v seznamu rozvrhů kurzů .

Požadavky na titul

A) Studenti mohou začít studium na podzim nebo jarní termín. Musí se účastnit orientačního programu, který se koná na střední SMU Dedman School of Law v SMU Dedman School of Law v polovině srpna (pro jesenní termín) nebo začátkem ledna (jarní termín) každého roku před zahájením výuky.

(B) Studenti, kteří sledují LL.M. pro absolventy zahraniční právní školy musí absolvovat 24 hodinový zápočet z kurzů nebo seminářů vybraných po konzultaci s poradcem fakulty studenta, který je přiřazen při orientaci. Členové fakulty, kteří poskytují poradenství kandidátům na tento titul, vynaloží veškeré úsilí, aby přizpůsobili studijní plán studenta jeho specifickým cílům. Všichni studenti jsou však povinni absolvovat kurz Perspektivy amerického právního systému. Obvykle také absolvují jeden základní kurz JD, jako jsou smlouvy. SMU Dedman Law uděluje titul studentům, kteří absolvují svou práci s průměrnou známkou ve všech kurzech ekvivalentní C nebo 1,70. Student nedostane zápočet za kurz nebo seminář, ve kterém je jeho stupeň nižší než D nebo 1,00. Studenti, u nichž je angličtina druhým jazykem, mají k dokončení písemných závěrečných zkoušek další čas.

Stipendia

SMU udělí LL.M. omezený počet dílčích stipendií. kandidáti. Nemáme samostatnou aplikaci pro LL.M. stipendia. Vaše žádost o přijetí slouží jako vaše žádost o stipendium.

Zkušební řádová zkouška

Mezinárodní studenti, kteří si přejí uplatňovat právo v této zemi a mají nárok na přijetí do baru v jednom ze států nebo v okrese Columbia, by se měli seznámit s požadavky na přijímací řízení v příslušné jurisdikci, kde hodlají praxi. Požadavky na přijetí barů se liší od státu ke státu. Některé státy vyžadují, aby žadatelé měli titul JD a jiní budou vyžadovat pouze určitý počet kreditních kreditů od právnické školy v této zemi. Texas nyní povoluje kvalifikované zahraniční-vzdělané právníky, kteří dokončili LL.M. stupně, abys seděl na zkoušku Texas Bar.

Kompletní pravidla upravující vstup do State Bar of Texas KLIKNĚTE ZDE

Pro přehled, který shrnuje způsobilost zahraničních uchazečů a zahraničních zástupců k účasti na Texas Bar Exam Exam KLIK ZDE

21435_22519D_079_HR_RT1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

O

Založena v roce 1925, SMU Dedman School of Law je nejlépe hodnocená třída-jedna soukromá právnická škola se nachází v Dallasu, Texas, a je situován v lemované stromy okolí, jen pár minut od centra města. Vznikl v roce 1949, programy právnické fakulty na úrovni absolventů práva hrají důležitou roli při výcviku některých z nejdůležitějších vůdců po celém světě. Jsme hrdí na naši globální síť absolventů - více než 2 000 absolventů z 80 zemí, kteří zastávají významné postavení ve vládě, právnické praxi, obchodu, soudnictví a právnické vzdělávání na celém světě.

SMU Dedman Alumni Networkfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Výjimečné programy postgraduálního studia

SMU Dedman School of Law nabízí absolventské studijní programy jak pro americké, tak i zahraniční cvičené právníky. LL.M. a programy SJD rozšiřují kariéru v soukromé praxi v oblasti práva, výuky a veřejné služby tím, že učí analýzu a řešení problémů pro splnění složitých požadavků našeho světa. Programy zvyšují pochopení právnické teorie a politiky studenta, rozšiřují právní horizonty studenta a povzbuzují rozvoj právního výzkumu a psaní.

Studium v ​​vibrujícím Dallasu v Texasu

SMU Dedman Law nabízí mezinárodní studentům příležitost stát se součástí živé, rozmanité, vědecké komunity s výhodou studovat v Dallasu - nejen mezinárodní obchodní centrum, ale dynamické kulturní centrum se nachází uprostřed mezi východním a západním pobřežím Spojených států Státy v regionu známém pro své mírné, slunečné klima. Dallas je deváté největší město a Dallas / Ft. Metroplex stojí za čtvrté největší metropolitní oblast ve Spojených státech. Je to sofistikované město s prosperujícím trhem práce, vysokou životní úrovní a relativně nízkými náklady na bydlení. Je to skvělé místo pro život a studium!

Globálně uznávaná fakulta

Fakulta zahrnuje učence a inovátory v různých oblastech, včetně ústavního práva, práva obchodních společností, trestního práva, práva životního prostředí, zákona o ochraně zdraví, duševního vlastnictví, národního bezpečnostního práva, práva v oblasti ropy a plynu, práva veřejného zájmu a daňového práva. Tito učenci se pravidelně zapojí do světa tím, že se objeví před kongresovými výbory, pracuje se státními a federálními regulačními agenturami, hájí před státními a federálními soudy, pracuje s manažery a neziskovými organizacemi a pravidelně se objevuje v médiích, aby překládali svůj výzkum nebo nabízeli komentář k důležitým příběhům dne. Studium práva na SMU dává studentům přístup k výjimečné fakultě zabývající se včasným a špičkovým výzkumem, který je často informován dlouholetými zkušenostmi.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Zkušenosti s učením

Vedle našeho rozmanitého učebního plánu jsou studenti vyzváni, aby využili mnoho aktivit mimo učebnu. Na SMU Dedman Law bude vaše obohacení o vzdělávací zkušenosti obohaceno celoročními mezinárodními konferencemi a přednáškami, které představí významné mezinárodní osobnosti v areálu, aby diskutovali o současných globálních právních otázkách. Mezinárodní LL.M. studenti absolvují kurzy s americkými studenty JD a účastní se kurátorského programu - programu, který je zaveden během orientace, kde se studenti v malých skupinách spojují s spolužáky, fakultami, studentskými vedoucími, kariérovými poradci a absolventy pro komunitní zkušenost po celou dobu svého působení na SMU Dedman School of Law . Člen fakulty bude sloužit jako váš osobní akademický poradce. Pracovníci právníků z oddělení Dallas Bar Association International Law také slouží jako mentor pro naše studenty.

Mezinárodně prominentní absolventi

Mezinárodní absolventi SMU Dedman School of Law mají vliv na celém světě. Naše mezinárodní síť absolventů zahrnuje více než 2000 absolventů ve více než 80 zemích. Tito odborníci se nacházejí na nejvyšších úrovních vlády, právní praxe a podnikání. Mezinárodní absolventy SMU představují široké spektrum právních systémů, včetně těch ze střední a jižní Ameriky, Mexika, Kanady, Evropy, Afriky, Indie, jihovýchodní Asie, Číny, Středního východu a Pacifiku. Usilujeme o globální geografickou rozmanitost našich studentských zápisů a poskytujeme každému zahraničnímu studentovi vysokou míru individuální pozornosti a podpory.

Sobchok Sukharomna '81

Předseda Nejvyššího soudu v Thajsku

Dr. Shen Shiaoming '81

Mezinárodní právní poradce společnosti Mackenzie & Albritton LLP

Ctihodný SM Krishna '59

Ministr zahraničních věcí pro Indii (2009-2012)

Siriporn Chaiyasuta '85

General Counsel, Chevron Europe, Eurasia and Exploration & Production Limited Limited

Moath Alhussain '11

Doc. Poradce, Saúdská základní průmyslová korporace

Antonio M. Garza '83

Bývalý americký velvyslanec v Mexiku

Dr. Helmut Sohmen '66

Předseda a prezident společnosti BW Group

Dr. Hassan Okour '07

Bývalý děkan, Katarská právnická škola

Jinsung Lee '88

Soudní dvůr, Korejský ústavní soud

Yukio Horigome '71

Soudce Nejvyššího soudu v Japonsku

Hans Heppe'97

Mezinárodní partner, Locke Lord LLP Čestný německý konzul

Studentský život

Právnická škola se nachází na severozápadním rohu hlavního kampusu SMU - s budovami v učebnách, administrativní budovou a právnickou knihovnou tvořící to, co se nazývá Law Quad. Tato ideální poloha umožňuje snadný přístup k mnoha nádherným studentským zdrojům SMU, včetně jídelní služby, přední fitness centrum a centrum zdravotních služeb.

21430_28439363.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Establi ... Čtěte více

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Established in 1949, the law school's graduate degree law programs have played an important role in training some of the foremost leaders around the world. Méně