Přečtěte si oficiální popis

Dosáhnout kvalifikace na Právnické fakultě, která se umístila na 3. místě ve Spojeném království, a to prostřednictvím Průvodce univerzitami Guardian 2018

Přehled kurzu

  • Připravte flexibilní, alternativní studijní řešení tradičních on-campus programů, šitých na míru pro pracující profesionály v oblastech popsaných níže a studoval 100% Online .
  • Zlepšete své kariérní vyhlídky tím, že získáte kvalifikaci na vysoké úrovni, aniž by to ohrozilo vaše pracovní závazky a získáte odborné dovednosti a praktické zkušenosti, které podniky dnes hledají.
  • Profitujte z výuky, která zahrnuje průmyslové zkušenosti a je informována špičkovým světovým výzkumem.
  • Vyberte si moduly a disertační práci tak, aby program přesně odpovídal vašim potřebám a potřebám vašeho podniku a zajistil, že máte nejlepší příležitosti ve svém kariérním postupu.

Vzhledem k tomu, že se program uskutečňuje na různých úrovních, potkávají se potřeby s opravdu různorodým studentským tělem. Vysoká konkurence pro pracovní místa znamená, že další vzdělávání a vzdělávání může být skutečnou výhodou, ať už jste na trhu pro novou kariéru, nebo prostě chcete pokračovat ve své stávající pozici.

Struktura kurzu

Tento jedinečný program distančního vzdělávání čerpá ze zavedených silných stránek výuky a vedoucí vědecké pověsti CCLS v oblasti digitálního práva duševního vlastnictví, mediálního práva, telekomunikačního práva a IT práva.

Studiem buď LLM, postgraduálního diplomu nebo certifikátu:

  • Získat odborné znalosti v oblasti právních režimů, jimiž se řídí poskytování a využívání počítačových a komunikačních technologií.
  • Prozkoumat komplexní otázky týkající se vnitrostátního a mezinárodního práva a politiky v oblasti počítačových a komunikačních technologií.
  • Analyzujte, jak počítačová a komunikační technologie ovlivnila uplatňování tradičních právních zásad.

Program pro absolventy práv

Vytvořili jsme Pathway pro absolventy, kteří nemají právo pracovat v našem programu Technologie, média a telekomunikace.

Tito absolventi absolvují předsektorové moduly právních systémů, výzkumných dovedností a psaní pro IT právo (studoval od ledna do května 2020 (pouze v lednu 2020) .Ty se pak připojí k existujícímu programu v oblasti technologií, médií a telekomunikací, počínaje povinného modulu v právních principech a pojmech v oblasti počítačového práva.

Další kredity jsou pak získávány kombinací volitelných modulů online, disertačních prací (10 000 nebo 20 000 slov) a seminárních prezentací.

Cílem je poskytnout právnickým absolventům nadace v právním psaní, výzkumných dovednostech a právních systémech a umožnit jim přístup k právním zdrojům a jejich pochopení a aplikovat tyto znalosti na program počítačového a komunikačního práva.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z KNect365 Learning »

Poslední aktualizace May 7, 2019
This course is Online forma
Start Date
Srp 28, 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
14,015 GBP
LLM --- Postgraduate Diploma £ 8.130 --- Postgraduate Certificate £ 5,030
Deadline
Červenec 22, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 28, 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 22, 2019

Srp 28, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 22, 2019
End Date