LLM námořní a dopravní právo

Všeobecné informace

Popis programu

Jste připraveni studovat právní aspekty přepravy a přepravy zboží? Unikátní a komplexní magisterský program „Námořní a dopravní právo“ vám poskytuje důkladné a důkladné znalosti o dynamickém světě námořního a dopravního práva. Erasmus University se nachází v Rotterdamu: Rotterdam je zdaleka největším námořním přístavem v Evropě a jedním z největších logistických a průmyslových uzlů na světě. Studovat na Erazmově škole práva znamená studovat, kde je akce!

Jaké aspekty pokrývá program?

Jako student získáváte dovednosti v oblasti výzkumu, psaní a prezentace, které jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru právníka nebo interního poradce v obchodním světě souvisejícím s námořní dopravou nebo dopravou. Zaměřením se na aktuální vývoj a praktické problémy z pohledu srovnávacího práva budete rozvíjet mezinárodní pohled na mnoho právních aspektů lodní dopravy a přepravy zboží. Tento program sídlí v Rotterdamském přístavu a vychovává právníky, kteří jsou dobře připraveni splnit řadu výzev, které z této oblasti vyplývají. Studijní program je rozdělen do čtyř bloků po devíti týdnech. Během prvního bloku obdržíte obecný úvod do předmětu. Naučí se, jak provádět nezávislý právní výzkum a jak podat zprávu o svých zjištěních prostřednictvím prezentací a příspěvků v průběhu kurzu ECTS Legal Research and Writing Skills. Úspěšné absolvování tohoto kurzu je předpokladem pro přijetí do diplomové práce.

Druhý blok se skládá ze tří kurzů: přeprava zboží, právo lodi a (veřejné) právo moře. Ve třetím bloku budete následovat 10 ECTS kurzů Charty-Smluvní strany a Nákladní a námořní oběti (5 ECTS). Poslední blok se skládá z diplomové práce (10 ECTS) a kurzu Marine Insurance Law.

Praktické dovednosti

Tento program sídlí v Rotterdamském přístavu a vychovává právníky, kteří se mají dobře orientovat v námořním a dopravním právu. Díky své poloze v největším evropském přístavu vám může program nabídnout mnoho příležitostí, jak jít na místě a navštívit lodní a přístavní podniky, aby zjistil, jak věci fungují v praxi.

Proč zvolit tento program?

  • LL.M. Program Námořní a dopravní právo vám dává jedinečnou příležitost získat právní know-how, dovednosti a praktické zkušenosti potřebné pro kariéru v námořním a dopravním právu.
  • Jste vzděláváni vynikajícími pedagogickými pracovníky . Mají jak solidní akademické zázemí, tak bohaté zkušenosti z právní praxe a námořního a dopravního průmyslu.
  • Vaše studijní místo je co by kamenem dohodil od největšího evropského přístavu . Navštívíte společnosti, abyste zjistili, jak věci fungují v praxi.
  • Naši absolventi mají skvělé pracovní perspektivy !

Proč Erasmus School of Law?

Erasmus School of Law vám nabízí vysoce kvalitní vzdělání v mezinárodním vzdělávacím prostředí. Naše právnická škola uplatňuje interdisciplinární přístup, který kombinuje právní, ekonomické, sociální a politické myšlení.

Kromě toho se Erasmus School of Law nachází v Rotterdamu. S největším přístavem v Evropě je Rotterdam jedním z nejdůležitějších hnacích sil nizozemské ekonomiky. V důsledku toho je dnes Rotterdam pulzujícím kosmopolitním a multikulturním městem, které je domovem více než 160 národností a mnoha nadnárodních a místních podniků, jako jsou Unilever a Shell.

Zkušenosti studentů

Kliknutím sem se dozvíte více o zkušenostech našich studentů!

Více informací?

Klikněte zde, pokud se chcete o tomto programu dozvědět více!

543

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine a ... Čtěte více

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine academic thinking with practical training. Méně