LLM magisterské právo v americkém právním systému

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Univerzita Cincinnati College of Law s potěšením nabízí studijní program o americkém právním systému praktickým advokátům a absolventům právnické školy, kteří získali své právní vzdělání mimo Spojené státy.

Program LLM je navržen tak, aby do právního systému Spojených států zaváděli mezinárodně vyškolené právníky, a zároveň poskytoval každému studentovi příležitost navrhnout studijní obor v právu UC, který nejlépe napomáhá jeho profesnímu programu. Studenti, kteří dokončí program, jsou schopni lépe reprezentovat americké klienty a lépe se připravit na jednání a vedení sporů se stranami v USA.

LLM program může být dokončen za pouhých 9 měsíců, ačkoli někteří studenti se rozhodnou strávit až dva akademické roky v programu.

Program LLM

Studenti LLM mohou být praktikovali právníky nebo nejnovější absolventy právnické školy, kteří zlepší své anglické právní dovednosti v psaní, rozvíjejí důkladné porozumění americkému právnímu procesu a vylepšují konkrétní oblasti práva, které je nejvíce zajímají. Studenti budou mít příležitost vytvářet trvalé vztahy s ostatními mezinárodními právníky v programu LLM, stejně jako se studenty v programu JD, úzce spolupracovat s našimi uznávanými členy fakulty UC a spolupracovat s místními právníky, soudci a obchodními vůdci.

Specializace

UC Law Studenti LLM obecně dokončí program v jednom akademickém roce. LLM studijní program začíná orientací a prvním kurzem - Úvod do práva - v srpnu a končí v květnu. V průběhu roku jsou studenti LLM povinni absolvovat dvě další kurzy: Právní systém USA a právní výzkum a psaní pro studenty LLM.

S poradenstvím a pomocí ředitele programu LLM a další fakulty si studenti vybírají zbytek svých tříd z nabídky nabízených kurzů právnické fakulty UC. Díky tomu mohou studenti LLM studovat vedle sebe s našimi studenty JD a soustředit své studium na oblasti práva, které jsou pro jejich kariéru nejdůležitější. Ústav UC College of Law zahrnuje následující studijní obory, nazvané odborné Pathways : podnikání a podnikání; Zločinec; Mezinárodní; Inovace, technologie a duševní vlastnictví; Vědy, zdraví a životního prostředí; Veřejný zájem; Soudní spory a alternativní řešení sporů; Obecná a malá praxe. Nyní nabízíme novou koncepci v oblasti obchodního práva!

Znalost anglického jazyka a podmíněné přijetí

Program LLM zahrnuje dialog ve třídě o komplexních právních otázkách a zásadním čtení sofistikovaného právního textu. Pokud tedy angličtina není primárním jazykem vaší země, budete muset vzít a předložit zkoušku, která zobrazuje vaši znalost angličtiny. Žadatelé s těmito výsledky budou mít přednost: 1) Internetový TOEFL 85, počítačový 250 nebo 600 založený na papíře; 2) IELTS 7.0 nebo 3) jazykové centrum ELS dokončeno na úrovni 112. Přihlašovatelé s hodnotami TOEFL 80 a vyšší budou také zvažováni.

Pokud jste jinak kvalifikováni pro program, ale potřebujete další výcvik v anglickém jazyce, budete mít nárok na podmíněný vstupní doklad, který vám umožní přijít na angličtinu v našem areálu před zahájením programu LLM. Jazykové centrum ELS-Cincinnati se nachází na univerzitě v Cincinnati a je jedním z největších středisek ELS v USA. Podmínky přijetí jsou platné dva roky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

A great American law school in a great American city The University of Cincinnati College of Law is a rare resource. An affordable top legal education in an energetic, diverse urban environment. A sma ... Čtěte více

A great American law school in a great American city The University of Cincinnati College of Law is a rare resource. An affordable top legal education in an energetic, diverse urban environment. A small and supportive law school community committed to your professional success. An academic enterprise that prides itself on its world class faculty and offers experiences in our law clinics and area law offices and courthouses. Apply today! www.law.uc.edu/llm Méně