LLM daňové právo

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

LLM v daňovém právu

Právní škola má dlouhou tradici sil v oblasti federálního zdanění. Program zdanění absolventů, pro studenty na plný nebo částečný úvazek, je komplexní, pokročilý studijní program určený pro právníky, kteří se zaměří na specializaci v daňové praxi. Zaměřuje se nejen na technické zvládnutí daňových zákonů, ale také na širší otázky daňové a fiskální politiky. Většina kurzů v učebních osnovách poskytuje výuku na úrovni průzkumu u předmětů, které se obvykle nevztahují na daňových kurzech na úrovni JD. Navíc pokročilé kurzy rozvíjejí hloubkovou, odbornou praxi.

Kurzy jsou vyučovány fakultou právnické fakulty a pomocnými profesory a přednášejícími, kteří mají zkušenosti, kteří pracují v daňových specialitách v advokátních kancelářích v Dallasu a v odděleních práva. K ubytovaným studentům se nabízejí spousty daňových kurzů v ranních hodinách, v pozdních odpoledních hodinách a během večera.

21432_Prof._Hanna.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Požadavky na titul

Přijímat LL.M. (Daně) musí student splňovat všechny následující požadavky:

(A) bydliště na fakultě práva po dobu nejméně dvou termínů, pokud je studentem na plný úvazek a nejméně třemi podmínkami, pokud je studentem na částečný úvazek. Absolventi tohoto programu mohou začít studium na podzim nebo jarní termín.

(B) Dokončení 24 hodinových hodin v kurzech, seminářích nebo výzkumu a psaní. Z těchto 24 hodinových hodin musí být v oblasti zdanění 18 kreditních hodin. Povinnými kurzy jsou daňové účetnictví, daňová a daňová politika a daňová praxe a odborná odpovědnost. S předchozím souhlasem Výboru pro právní studia postgraduálního studia může student absolvovat čtyři z požadovaných 24 hodinových hodin v postgraduálních studijních programech Dedman College (škola humanitních a vědních oborů SMU), v Perkinsově teologické škole nebo v Cox School of Obchod. Student získá zápočet z právnické školy po dokončení všech prací s uspokojením instruktora, avšak hodnocení nebude započítáno do průměru studenta. Studentovi může být dovoleno provádět řízený výzkum pro jeden až tříhodinový tříděný papír, pokud může získat garanci fakulty.

(C) Student přihlášený do programu musí mít průměrně C nebo 2,00 na všech kurzech. Požadovaná GPA C nebo 2,00 musí být získána během prvních 24 kreditních hodin. Student nedostane zápočet za kurz nebo seminář, ve kterém je jeho stupeň nižší než D nebo 1,00.

(D) splnění všech požadavků do 36 měsíců ode dne počátečního zápisu jako žák postgraduálního práva. Kandidát, který se nepřetržitě zapsal jako student na částečný úvazek, má však k dispozici 60 měsíců, aby splnil všechny požadavky.

21436_HSJ_82242.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Jak se přihlásit

Kritéria přijetí

Vstup do tohoto programu je výběrem. Žadatel o přijetí na LL.M. v oboru zdanění musí být držitelem titulu JD. Pokud se ucházíte o tento program a jste mezinárodní student, musíte také splnit přijímací kritéria pro LL.M. pro absolventy právnické fakulty zahraničního práva.

Požadavky na aplikace

Uchazeči o LL.M. programy musí předložit následující:

 1. dokončená aplikace,
 2. osobní prohlášení,
 3. resumé (životopis),
 4. dvě doporučující dopisy v angličtině,
 5. 75 $ (americký dolar) nevratný poplatek za žádost splatný pro SMU Dedman School of Law , který se bude vzdávat zahraničních studentů, kteří o to požádají, a
 6. certifikované vysokoškolské a právnické přepisy.

Přepisy musí být zaslány přímo do SMU Dedman School of Law kanceláře SMU Dedman School of Law postgraduálního studia SMU Dedman School of Law z vašich škol.

Mezinárodní žadatelé

Uchazeči, pro které není angličtina primárním jazykem, musí absolvovat Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS). Informace týkající se těchto dvou testů jsou k dispozici na www.ets.org nebo www.IELTS.org. Kód instituce SMU pro TOEFL je 6660, kód oddělení 03. Neexistuje žádný kód instituce pro IELTS. TOEFL nebo IELTS skóre musí být hlášeny přímo SMU.

Termín podání žádosti

Žádosti pro LL.M. programy jsou průběžně zpracovávány. Je ve vašem nejlepším zájmu podat přihlášku co nejdříve. Uchazeči o zápis na podzim (srpen) musí být označeni poštovním razítkem do 1. dubna. Veškerá podpůrná dokumentace musí být doručena do 15. dubna.

Žádosti o jaro (leden) musí být opatřeny poštovním razítkem do 1. října. Veškerá podpůrná dokumentace musí být doručena do 15. října. Pozdní žádosti budou přijímány případ od případu. Po dokončení budou žádosti přezkoumány a rozhodnutí budou učiněna krátce poté.

Specializované kurzy

Následující výčet ilustruje rozmanitost a hloubku kurzů nabízených na Dedmanské škole práva v oblasti daní a příbuzných oborů. Žadatelé by si však měli všimnout, že právní škola nenabízí všechny tyto kurzy a semináře v každém semestru nebo dokonce každý rok. Další související kurzy, které nejsou uvedeny níže, mohou být nabízeny každý rok pouze jednou.

 • Pokročilé zdanění firem
 • Plánování firem
 • Podnikové zdanění
 • Trestní daňový podvod
 • Zaměřený výzkum v oblasti zdanění
 • Estate, darování a zdanění příjmů z majetku a majetku
 • Stavební plánování a praxe
 • Federální daňové řízení I a 11
 • Mezinárodní daň I
 • Mezinárodní daň 11
 • Právní účetnictví
 • Zdanění partnerství
 • Státní a místní daně
 • Daňové účetnictví
 • Daňová praxe a odborná odpovědnost
 • Zdanění a fiskální politika
 • Zdanění odložené kompenzace
 • Zdanění profesionálních a úzce řízených společností
 • Zdanění vlastnictví
 • Vůle a důvěra

ZÍSKEJTE VÍCE O SMU Dedman School of Law

Finanční pomoc

Úřad pro finanční pomoc SMU je k dispozici na pomoc studentům při získávání studentských půjček.

Stipendia

SMU udělí LL.M. omezený počet dílčích stipendií. kandidáti. Nemáme samostatnou aplikaci pro LL.M. stipendia. Vaše žádost o přijetí slouží jako vaše žádost o stipendium.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

O

Společnost SMU Dedman School of Law byla založena v roce 1925 a je špičkovou soukromou právnickou školou, která se nachází v Dallasu v Texasu a nachází se v sousedství lemovaném stromy, jen pár minut od centra města. Postavené v roce 1949, programy právnické školy postgraduální právnické programy hrály důležitou roli při školení některých z předních vůdců po celém světě. Jsme hrdí na naši globální síť absolventů - více než 2000 absolventů z 80 zemí, kteří zastávají významné pozice ve státní správě, v právní praxi, v podnikání, v soudnictví a v právním vzdělávání po celém světě.

SMU Dedman Alumni Networkfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Výjimečné programy postgraduálního studia

SMU Dedman School of Law nabízí absolventské studijní programy jak pro americké, tak i zahraniční cvičené právníky. LL.M. a programy SJD rozšiřují kariéru v soukromé praxi v oblasti práva, výuky a veřejné služby tím, že učí analýzu a řešení problémů pro splnění složitých požadavků našeho světa. Programy zvyšují pochopení právnické teorie a politiky studenta, rozšiřují právní horizonty studenta a povzbuzují rozvoj právního výzkumu a psaní.

Studium v ​​vibrujícím Dallasu v Texasu

SMU Dedman Law nabízí mezinárodní studentům příležitost stát se součástí živé, rozmanité, vědecké komunity s výhodou studovat v Dallasu - nejen mezinárodní obchodní centrum, ale dynamické kulturní centrum se nachází uprostřed mezi východním a západním pobřežím Spojených států Státy v regionu známém pro své mírné, slunečné klima. Dallas je deváté největší město a Dallas / Ft. Metroplex stojí za čtvrté největší metropolitní oblast ve Spojených státech. Je to sofistikované město s prosperujícím trhem práce, vysokou životní úrovní a relativně nízkými náklady na bydlení. Je to skvělé místo pro život a studium!

Globálně uznávaná fakulta

Fakulta zahrnuje učence a inovátory v různých oblastech, včetně ústavního práva, práva obchodních společností, trestního práva, práva životního prostředí, zákona o ochraně zdraví, duševního vlastnictví, národního bezpečnostního práva, práva v oblasti ropy a plynu, práva veřejného zájmu a daňového práva. Tito učenci se pravidelně zapojí do světa tím, že se objeví před kongresovými výbory, pracuje se státními a federálními regulačními agenturami, hájí před státními a federálními soudy, pracuje s manažery a neziskovými organizacemi a pravidelně se objevuje v médiích, aby překládali svůj výzkum nebo nabízeli komentář k důležitým příběhům dne. Studium práva na SMU dává studentům přístup k výjimečné fakultě zabývající se včasným a špičkovým výzkumem, který je často informován dlouholetými zkušenostmi.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Zkušenosti s učením

Vedle našeho rozmanitého učebního plánu jsou studenti vyzváni, aby využili mnoho aktivit mimo učebnu. Na SMU Dedman Law bude vaše obohacení o vzdělávací zkušenosti obohaceno celoročními mezinárodními konferencemi a přednáškami, které představí významné mezinárodní osobnosti v areálu, aby diskutovali o současných globálních právních otázkách. Mezinárodní LL.M. studenti absolvují kurzy s americkými studenty JD a účastní se našeho kurátorského programu - programu, který se zavádí během orientace, kdy se studenti v malých skupinách spojují s spolužáky, fakultami, studentskými vedoucími, poradci v oblasti kariéry a absolventy pro komunitní zkušenosti po celou dobu svého působení. SMU Dedman School of Law . Člen fakulty bude sloužit jako váš osobní akademický poradce. Pracovníci právníků z oddělení Dallas Bar Association International Law také slouží jako mentor pro naše studenty.

Mezinárodně prominentní absolventi

Mezinárodní absolventi SMU Dedman School of Law mají vliv na celém světě. Naše mezinárodní síť absolventů zahrnuje více než 2000 absolventů ve více než 80 zemích. Tito odborníci se nacházejí na nejvyšších úrovních vlády, právní praxe a podnikání. Mezinárodní absolventy SMU představují široké spektrum právních systémů, včetně těch ze střední a jižní Ameriky, Mexika, Kanady, Evropy, Afriky, Indie, jihovýchodní Asie, Číny, Středního východu a Pacifiku. Usilujeme o globální geografickou rozmanitost našich studentských zápisů a poskytujeme každému zahraničnímu studentovi vysokou míru individuální pozornosti a podpory.

Sobchok Sukharomna '81

Předseda Nejvyššího soudu v Thajsku

Dr. Shen Shiaoming '81

Mezinárodní právní poradce společnosti Mackenzie & Albritton LLP

Ctihodný SM Krishna '59

Ministr zahraničních věcí pro Indii (2009-2012)

Siriporn Chaiyasuta '85

General Counsel, Chevron Europe, Eurasia and Exploration & Production Limited Limited

Moath Alhussain '11

Doc. Poradce, Saúdská základní průmyslová korporace

Antonio M. Garza '83

Bývalý americký velvyslanec v Mexiku

Dr. Helmut Sohmen '66

Předseda a prezident společnosti BW Group

Dr. Hassan Okour '07

Bývalý děkan, Katarská právnická škola

Jinsung Lee '88

Soudní dvůr, Korejský ústavní soud

Yukio Horigome '71

Soudce Nejvyššího soudu v Japonsku

Hans Heppe'97

Mezinárodní partner, Locke Lord LLP Čestný německý konzul

Studentský život

Právnická škola se nachází na severozápadním rohu hlavního kampusu SMU - s budovami v učebnách, administrativní budovou a právnickou knihovnou tvořící to, co se nazývá Law Quad. Tato ideální poloha umožňuje snadný přístup k mnoha nádherným studentským zdrojům SMU, včetně jídelní služby, přední fitness centrum a centrum zdravotních služeb.

21430_28439363.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Establi ... Čtěte více

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Established in 1949, the law school's graduate degree law programs have played an important role in training some of the foremost leaders around the world. Méně