LLM sportovní právo

Všeobecné informace

Popis programu

LLM Sportovní právo

Sport se stává stále důležitější jako obchodní a může zahrnovat významné finanční podíly. Tam je rostoucí poptávka po sportovní profesionály řádně kvalifikovanými práva a tento kurz byl navržen tak, aby splnění této potřeby.

O LLM sportovní právo

Vliv Velké Británie, evropské a mezinárodní právo a předpisy v oblasti sportu, se zvyšuje a tento kurz je zaměřen na regulaci sportu na úrovni Velké Británii a EU. Budete zkoumat oblasti, jako je sport, práva a lidské tělo a těžit z našich značné odborné znalosti související oblasti zdravotnictví a práva duševního vlastnictví.

Proč si vybrat LLM sportovní právo?

 • Další informace o Velké Británii, evropských a mezinárodních právních a správních předpisů týkajících se sportu, a pochopit, jak sportu se stává stále důležitější podnikání.
 • Těžit z naší odborné znalosti v oblasti sportovního práva a komplementárních oblastí zdravotnictví a práva duševního vlastnictví.
 • Splnit rostoucí poptávku po příslušně kvalifikovaných sportovních právníků a manažerů.
 • Na plný úvazek a částečný úvazek studijní cesty.
 • Zúčastněte se Mezinárodní letní škola příležitost prozkoumat práva v evropském kontextu.
 • Stipendia k dispozici.
 • Jednotlivé moduly mohou být studovány pro další profesní rozvoj (CPD) ocenění.

Moduly

Budete studovat šest učil modulů následovaná práce. Hlavní moduly:

 • Evropská Sportovní právo a politika
 • Sport, duševního vlastnictví a obchodu
 • Sport, právo a nařízení
 • Sport, Právo a lidské tělo

Budete také zvolit dva moduly z jiné tematické oblasti, s výjimkou ropy, plynu a horní zákon.

Posouzení

V každém případě jsou moduly hodnotí pomocí jednoho kusu samozřejmě práce. To trvá obvykle formu problémových nebo esej stylu otázka, ale bude lišit modulem. Můžete odeslat a získat zpětnou vazbu na posouzení v průběhu každého modulu.

Práce je 18.000 - 20.000 slov na vhodné téma vašeho výběru a obsahuje one-to-one dohled s lektorem, který je odborníkem v této oblasti.

Jak mohu studovat?

Akademický rok pro LLM kurzy je rozdělen do tří částí: Dvě desetitýdenní vyjádření (Term Jeden běží od začátku akademického roku do vánočních prázdnin, Termín Two mezi Vánocemi a Velikonocemi) a letním období.

Full-time studentů -, kteří absolvují kurz přes jeden akademický rok - studují tři moduly v každém období a dokončení disertační práce přes léto.

Part-time studentů -, kteří absolvují kurz přes dva akademické roky - studují tři moduly přes Podmínek jedna a dvě v každém roce (šest v celkem), zahájením prací na internetu své disertační práci během prvního letním období a dokončily ji během sekundu.

Na plný úvazek a částečný úvazek režimů moduly jsou vyučovány po celý týden. V závislosti na časovém rozvrhu, můžete požadovat, aby se na více než jeden den. Moduly lze výjimečně přesunuta kvůli potřebám kurzu.

Semináře jsou vedeny akademiky, ale bude obvykle vyžadovat, abyste provádět rozsáhlé provázený přípravné práce a často zahrnovat krátké prezentace nebo jiné příspěvky.

Vstupní požadavky

Absolventy práv

Budete potřebovat dobrou titul v oboru právo (2.2 nebo vyšší) nebo diplom v jiném oboru a navíc buď CPE (Common Professional zkouška), nebo GDL (Diplom v právu) konverze kvalifikace.

Absolventi Non-Law

Uchazeči z jiných oborů bude vítán za vhodných okolností, zejména pokud mají zkušenosti v této oblasti, i když ne jako právníci.

Požadavky na anglický jazyk

Zahraniční studenti musí prokázat, že mají dostatečné znalosti psané a mluvené angličtiny před zahájením kurzu. My obvykle vyžadují jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti
 • rovnocennou anglický jazyk kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně