LLM Pokročilé studium v ​​oblasti práva a digitálních technologií

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Jak ovlivňuje digitalizace a hromadné šíření tvůrčí práce práva duševního vlastnictví ? Jakým způsobem se mohou vyvinout předpisy o digitálních technologiích, aby lépe chránily jednotlivce a organizace před podvody s identitou nebo narušení bezpečnosti?

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Program se zaměřuje na prohloubení a rozšíření znalostí v oblasti práva a správy digitálních technologií , jako je internet, počítače, mobilní zařízení, přesvědčivé technologie a okolní zpravodajství, v mezinárodním a multidisciplinárním kontextu.

Program poskytuje studentům důkladný přehled o různých režimech (tj. Zákon, smlouva a technologie) regulace vznikajících a konvergujících digitálních technologií na globální mezinárodní úrovni, na úrovni EU, na vnitrostátní úrovni nebo na obchodní úrovni.

Program rozvíjí důvěru studentů v manipulaci a prezentaci složitých a náročných právních materiálů, ústně a písemně, pomocí specifického slovníku různých témat práva a digitálních technologií tím, že poskytuje nástroje, které umožní studentům, aby se s tím lépe vypořádali později profesionálním životem. Navíc vytváří základ pro další akademický výzkum v oblasti práva a digitálních technologií.

Důvody k výběru práva a digitálních technologií na Leiden University ?

Jako student právního a digitálního programu budete těžit z:

  1. Multidisciplinární vzdělávání: Vyvinete odborné znalosti o právu a správě internetu a digitálních technologií se zaměřením na regulační teorii (řízení internetu a techno-regulace), jakož i vnitrostátní a mezinárodní právo (tvrdé právo, soft law a judikatura).
  2. Vynikající pověst: Leiden Law School si vydobyla pověst excelence spojením vysoké úrovně akademické výuky s uznávaným a inovativním výzkumem. Jeho tradice kvality přitahuje prestižní profesory a profesionály z celého světa, kteří vás naučí v náročné a podpůrné atmosféře.
  3. Mezinárodní prostředí: Kromě mezinárodního zaměření učebních osnov, jedinečná směsice studentů a instruktorů, kteří reprezentují všechny kontinenty, činí náš program opravdovým globálním zážitkem.

Je právo a digitální technologie správným programem pro vás?

Máte zájem dozvědět se více o komplexních právních a regulačních otázkách týkajících se vývoje a konvergence digitálních technologií? Právo a digitální technologie je zaměřený a náročný postgraduální program, který podpoří vaše znalosti tohoto stále rostoucího oboru. Je zaměřen jak na právníky, tak na špičkové absolventy, kteří chtějí získat mezinárodní znalosti z oblasti práva a digitálních technologií z mezinárodní a multidisciplinární perspektivy.

Vstup a aplikace

Chcete se přihlásit na tento magisterský program na Leiden University ? Informace o tom, jak se přihlásit do programu, naleznete v průvodci krok za krokem v sekci aplikace a přijetí:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/law-and-digital-technologies/admission-and-application

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Čtěte více

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Méně
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haag , Haag , Haag , Haag + 9 Více Méně