LLM Pokročilé studium evropského a mezinárodního obchodního práva

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Evropská unie je jednou z nejvlivnějších mezinárodních organizací na světě. Jaký to má však dopad na správu, podnikání a inovace v rámci globální ekonomiky v oblasti obchodního práva? A jak interaguje právo EU s právem jiných mezinárodních organizací?

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Evropská unie je jednou z nejvlivnějších mezinárodních organizací na světě. Jaký to má však dopad na správu, podnikání a inovace v globální ekonomice v oblasti obchodního práva? A jak interaguje právo EU s právem jiných mezinárodních organizací? Vzhledem k tomu, že EU prochází rostoucím počtem hospodářských předpisů, tyto mandáty stále více interagují s předpisy o globálním obchodu as předpisy jejích členských států. Podniky působící v mezinárodním měřítku čelí různým úrovním jurisdikce, které mají někdy nejasnou hierarchii. V programu evropského a mezinárodního obchodního práva se naučíte dešifrovat složitou hierarchii evropského a mezinárodního obchodního práva. Seznámíte se s přístupem metodou případů a kombinovaným přístupem k výzkumu / přenosu znalostí. Rovněž získáte důkladné porozumění tomu, jak právo EU interaguje s globálním ekonomickým právem.

Naučíte se:

  • aplikujte své znalosti o právu, své zkušenosti a své dovednosti v profesionálním prostředí
  • formulovat výzkumné otázky a vhodné strategie pro zodpovězení těchto otázek a testování hypotéz
  • aplikovat přiměřené metody a nástroje právního vědeckého výzkumu a prezentovat a sdělovat výsledky a nálezy jak v akademickém, tak v odborném kontextu

Důvody k výběru evropského a mezinárodního obchodního práva na Leiden University ?

Jako student evropského a mezinárodního obchodního práva pokročilého mistra budete mít prospěch z:

1. Vynikající pověst: Tento program má více než dvě desetiletí historie a nabízí se prostřednictvím Institutu Leiden Law School Europa. Výuka je založena na významném výzkumném programu Právní škola "Průběh práva EU: přizpůsobení se změnám a udržování hodnot".

2. Odborní instruktoři: Kurzy jsou vyučovány odbornými pracovníky s mezinárodním jménem a také hostujícími lektory, kteří zastávají vedoucí posty v advokátních kancelářích, mezinárodních soudech nebo obchodních organizacích.

3. Moot soudní dovednosti : Budete mít možnost se účastnit Evropského soudního soudu (ELMC), nejslavnější soutěže v oblasti práva EU. Pokud se vydáte na ústní kolo soutěže ELMC, obdržíte školení v oblasti výzkumu, analýzy, psaní a prosazování v simulaci případu práva EU. Pokud máte zájem, můžete mít příležitost se vyjádřit k rozsudku ELSA Moot Court, který se týká oblasti práva WTO.

Je evropské a mezinárodní obchodní právo správným programem pro vás?

Máte zájem o to, jak se orientovat v konfliktech mezi mezinárodním obchodním právem a evropskými zákony, neboť reflektují globální podniky? Tento program vám poskytne veškeré nástroje, které posílí váš zájem o obchodní a podnikatelský smysl.

Měli byste mít právnický titul nebo dostatečné právní zázemí, aby získali nárok na přijetí.

Můžete dokončit tento program v jednom roce jako student na plný úvazek nebo ve dvou letech jako student na částečný úvazek.

Vstup a aplikace

Chcete se ucházet o magisterský program na Leiden University ? Informace o tom, jak požádat o program, naleznete v podrobném návodu v sekci aplikace a přijímání:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/european-and-international-business-law/admission-and-application

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Čtěte více

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Méně
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haag , Haag , Haag , Haag + 9 Více Méně