LLM Pokročilé studie ve veřejném mezinárodním právu

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Program se zaměřuje na právo upravující mezinárodní vztahy . V nepříliš vzdálené minulosti se to víceméně omezovalo na vztahy mezi státy, ale v posledních letech se mezinárodní organizace, národy, podniky a jednotlivci také stali součástí stále složitější globální společnosti a tím i oblasti mezinárodního práva.

Jako student tohoto programu budete vyzváni, abyste si vytvořili vlastní názory na roli a fungování práva v mezinárodní společnosti .

Vzhledem k tomu, že tento program bude vyučován v Leidenu a Haagu, bude pokud možno čerpat z odborných znalostí různých mezinárodních institucí v Haagu, jako je Mezinárodní soudní dvůr , Mezinárodní trestní tribunál pro Jugoslávii, Mezinárodní trestní soud a Organizace pro zákaz chemických zbraní .

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

V tomto pokročilém magisterském programu získáte důkladné pochopení právních předpisů, kterými se řídí mezinárodní vztahy ve stále složitější globální společnosti. Dozvíte se hlouběji o celé řadě aspektů, které ovlivňují náš svět, a navíc získáte příležitost specializovat se na oblast studia. Prostřednictvím cílených seminářů a workshopů budete vyzváni, abyste si vytvořili vlastní názory na roli a fungování mezinárodního práva veřejného .

Pro tento program si vyberete jednu z následujících specializací:

  • Mezinárodní trestní právo (pokročilé)
  • Mír, spravedlnost a rozvoj (pokročilí)

Profesionální zkušenosti

Během programu budete rozvíjet dovednosti:

  • důkladně analyzovat a interpretovat právní zdroje, literaturu a případy
  • výzkum a formulovat nezávislé stanovisko k mezinárodním právním otázkám
  • jasně prezentujte své nálezy ústně i písemně právním specialistům i neadvůrcům
  • aktivně se účastnit akademické debaty
  • uplatnit tyto pokročilé akademické znalosti mezinárodního práva veřejného v profesionálním kontextu

Je pro vás mezinárodní právo správným programem?

Program Public International Law je pro vás vhodný, pokud máte upřímný zájem o tuto oblast a:

  • jste kvalifikovaný právník, který by chtěl zlepšit vaše kariérní vyhlídky
  • jste vynikajícím studentem, který dokončil vaše právní studia ve své domovské zemi s dostatečnou znalostí mezinárodního práva veřejného nebo
  • máte profesionální zkušenosti v oboru

Program se stará o ty, kteří pracují nebo by chtěli pracovat v mezinárodních organizacích, vládních institucích, mezinárodních nevládních organizacích nebo v akademické sféře. Program můžete absolvovat na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let.

Vstup a aplikace

Chcete se přihlásit na tento magisterský program na Leiden University ? Informace o tom, jak se přihlásit do programu, naleznete v průvodci krok za krokem v sekci aplikace a přijetí :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/law/public-international-law/admission-and-application

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Čtěte více

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Méně
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haag , Haag , Haag , Haag + 9 Více Méně