LLM Pokročilé studie v mezinárodním civilním a obchodním právu

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Jak státy řeší své mezinárodní spory? Jak probíhají soudní spory a arbitráže na úrovni mezinárodního práva? Lze rozhodovat o investičních sporech mezi státem a zahraničním investorem nebo mezi dvěma státy? Jaká je role Mezinárodního soudního dvora a dalších mezinárodních soudů v mezinárodní společnosti?

Naučte se, jak na tyto a další otázky odpovídat a řešit je z pohledu mezinárodního práva.

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Globalizace a rostoucí mezinárodní obchod vedly k rychlé internacionalizaci občanského a obchodního práva, čímž se vytvořila složitá a vícevrstvá disciplína. Program mezinárodního občanského a obchodního práva na Leiden University zabývá různými úrovněmi mezinárodních, evropských a vnitrostátních právních předpisů, protože existují a vzájemně spolupracují. Tento program vás vybaví dovednostmi nezbytnými k úplnému pochopení a použití takto propletených vrstev na právní problémy specifické pro danou doménu.

Tento magisterský program vám umožní specializovat se na mezinárodní urovnávání sporů a rozhodčí řízení se silným důrazem na mezinárodní právo a zároveň se napojovat na další související oblasti práva, jako je rozhodčí řízení v kontextu mezinárodního obchodního práva. Zahrnuje také mimoškolní aktivity, jako jsou diskusní kurty, programové výlety a návštěvy, workshopy a skupinová cvičení.

Důvody pro výběr mezinárodního občanského a obchodního práva na Leiden University ?

Jako student evropského a mezinárodního obchodního práva pokročilého mistra budete mít prospěch z:

  1. Komplexní přístup: Tento program je skutečně všestranný ve svém úsilí o osvětlení nadnárodních, mezinárodních a srovnávacích aspektů práva.
  2. Jedinečné případové studie: Mnoho lektorů v programu ICCL pracuje v praxi v oblasti občanského a obchodního práva a využívá jejich případů v reálném životě ke zlepšení vašich zkušeností s učením.
  3. Vynikající pověst: Leiden Law School si vydobyla pověst excelence spojením vysoké úrovně akademické výuky s uznávaným a inovativním výzkumem. Jeho tradice kvality přitahuje prestižní profesory a profesionály z celého světa, kteří vás naučí v náročné a podpůrné atmosféře.

Je mezinárodní právo občanského a obchodního práva správným programem pro vás?

Máte zájem o hluboké pochopení vzájemně propojených vrstev mezinárodních, EU, OSN a národních zákonů, které tvoří komplexní oblast mezinárodního občanského a obchodního práva? Pak by to mohl být program pro vás.

Tento program je vhodný, pokud jste absolventem práva, který si přeje vykonávat náročnou magisterskou studii nebo právník, který se chce specializovat na různé aspekty soukromého a obchodního práva v oblasti přeshraničního obchodování, uzavírání smluv a konkurzu.

Můžete dokončit tento program v jednom roce jako student na plný úvazek nebo ve dvou letech jako student na částečný úvazek.

Vstup a aplikace

Chcete se přihlásit na tento magisterský program na Leiden University ? Informace o tom, jak se přihlásit do programu, naleznete v průvodci krok za krokem v sekci aplikace a přijetí :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/international-civil-and-commercial-law/admission-and-application

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Čtěte více

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Méně
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haag , Haag , Haag , Haag + 9 Více Méně