LLM - mistři v oboru právo University of London

Všeobecné informace

Popis programu

LLM Program Podrobnosti

AUT je ochotně nabídne komunitě na právní zastoupení ve Libanonu možnost rozšířit jejich právní kvalifikace vynutil s globalizací a přítomnost nadnárodních společností v této oblasti tím spojovat se s University of London nabídnout jeden z nejlépe hodnocených LLM programy v svět. S provozované mnoho společných akademických podniky s vysokými školami v Evropě a ve Spojených státech amerických více než 10 let, AUT přináší své mezinárodní zkušenosti jsou zárukou úspěchu tohoto aktuálního programu.

University of London International programů

The University of London je jedním z nejstarších, největších a nejrozmanitějších univerzitách ve Velké Británii. Federace z vysokých škol založených na výzkumu, University of London se zavazuje studentům a / nebo postgraduální výuka nejvyšší kvality ve výzkumném prostředí. Rozsah a šíře činností v rámci univerzity poskytuje mu s jedinečným charakterem a vysokou úrovní rozdílu. Byla založena v roce 1858, University of London International pořadech ", dříve známý jako externího systému" zvládá většina vzdálenost learningových kurzů univerzitních aby University of London stupňů přístupné studentům pobyt v zahraničí, kteří z toho či onoho důvodu, nemohl opustit své domovské země pro studium.

V současné době existuje více než 51.000 studentů ve více než 180 zemích studuje více než 100 University of London kvalifikace, z nichž 88% jsou mimo Velkou Británii.

Memorandum podepsala s Bejrút Bar Association otevírá cestu k pořádání LLM podpory Přednášky přes LLM Program podpory v Bejrútu advokátní komory, Institute, ve 3. patře.

Poslední aktualizace Bře 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates.

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates. Méně