LLM Mezinárodní právo a podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Ve stále globalizovanější ekonomice působí téměř všechny podniky na mezinárodní úrovni. Obchod, investice a finance přesahují hranice států a řídí se komplexní sítí nadnárodních zákonů a předpisů. Výsledkem je i nadále rostoucí poptávka po odborných pracovnících s bohatým pohledem na to, jak zákon a podnikání působí na globální úrovni. Tento LLM v mezinárodním právu a podnikání nabízí studentům s vysokoškolským vzděláním v oboru práva nebo podnikání příležitost pro pokročilé studium v obou disciplínách a připravuje je na výzvy poradenství firem, vlád a dalších institucí v otázkách, jako je regulace mezinárodního obchodu, zahraniční investoři "práva a mezinárodní soudní spory.

Proč studovat mezinárodní právo a podnikání v Keele?

Keele Law School má dlouhou tradici akademických znalostí v oblasti mezinárodního práva. Mezinárodní právo bylo u Keele vyučováno světoznámými odborníky, jako jsou Michael Akehurst a Patrick Thornberry. Právní škola Keele v posledních letech intenzivně investovala do oblasti mezinárodního práva. Studenti budou vyučováni dynamickými akademickými pracovníky s širokým spektrem odborných a výzkumných zájmů.

Keele je také průkopníkem a lídrem v interdisciplinárním vzdělávání. Studenti na LLM v mezinárodním právu a podnikání budou mít moduly v právnické fakultě a obchodní škole. Studenti mají také možnost studovat moderní jazyky jako součást svého studia, což zvyšuje jejich rozsah odborných dovedností. Keele v současné době nabízí kurzy v arabštině, čínštině, francouzštině, němčině, japonštině, ruštině a španělštině.

LLM zahrnuje studijní cestu do Ženevy, kde studenti navštěvují mezinárodní instituce, jako jsou OSN, Mezinárodní organizace práce a Světová obchodní organizace.

Struktura kurzu

Program může být dokončen za 12 měsíců na plný úvazek nebo 24 měsíců na částečný úvazek. K dispozici je také možnost absolvovat kurz na modulárním základě a rozšiřovat moduly po dobu 2 až 5 let, což umožňuje maximální flexibilitu.

Požadavky na akademický vstup

Měli byste mít titul první nebo druhé třídy (nebo cizí ekvivalent) v právu nebo související disciplíně. Žádosti jsou vítány od současných právníků nebo jiných osob s odpovídající odbornou kvalifikací a / nebo zkušenostmi.

Požadavky na vstup do angličtiny pro zahraniční studenty

Žadatelé, u nichž angličtina není prvním jazykem, musí předložit doklad o kvalifikaci v anglickém jazyce. Minimální skóre pro vstup do LLM je akademická IELTS 6.5 (nebo TOEFL 91). Studenti, kteří absolvovali jednu z jazykových znalostí v angličtině, ale nedosáhli požadovaného ročníku, mohou být do programu přijati, pokud studují na předškolním kurzu anglického jazyka před zahájením studia.

Keele University současné době přijímá testy Tofel iBT, které byly odebrány mimo Spojené království. Všechny testy Tofel iBT bude nutné provést nejdéle dva roky před datem zahájení v Keele a musí být ověřitelné pomocí ETS. Pokud jste provedli test Tofel iBT ve Velké Británii, obraťte se na přijímací tým pro více informací.

Kariéra

LLM v mezinárodním právu a podnikání je vstupní branou do řady pracovních příležitostí. Patří mezi ně kariéry s předními mezinárodními advokátními kancelářemi, interní poradce pro významné nadnárodní společnosti, pozice v mezinárodních institucích, jako je Světová banka, Evropská komise nebo Světová obchodní organizace, kariéry v oblasti poradenství v oblasti řízení, vládního právního servisu nebo akademické obce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Čtěte více

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Méně