Přehled

Tento kurz zkoumá, jak stále více globalizované hospodářství vyžaduje, aby obchodní právo splnilo řadu výzev.

Odráží mezinárodní podnikání v jeho rozmanitosti, inovaci a současném významu, zkoumání transakčních, regulačních a řešení sporů, jakož i dopravy, financí a přístupu na trhy.

Můžete studovat témata, která vás zajímají, jako například mezinárodní obchod, námořní právo, mezinárodní právo soukromé, duševní vlastnictví, veřejné zakázky, bankovnictví a finance, jakož i režimy vytvořené EU a Světovou obchodní organizací.

Máme mezinárodně uznávaný tým komerčních právníků, který kombinuje zkušené odborníky s vzrušujícími učiteli z rané kariéry. Publikované stipendium je rozsáhlé a každý člen akademického sboru se zabývá vysoce kvalitním výzkumem. Škola je také domovem univerzity Nottingham Commercial Law Centre .

Zjistit více.

Detaily kurzu

Dokončíte minimálně 90 kreditů specializovaných volitelných modulů. Zbylých 30 kreditů lze vybrat z celého výběru volitelných modulů dostupných v programu LLM. Budete také absolvovat diplom 60 kreditů.

Poradenství a podpora při výběru disertačního tématu v oblasti mezinárodního obchodního práva a při navrhování vašeho projektu budou poskytovány prostřednictvím dílčích workshopů a individuální podpory.

Výuka

Učíme se v seminářích o malých skupinách, pokud je to možné, což umožňuje integrovaný, interaktivní výukový zážitek. Jste povzbuzováni a očekáváte, že se budete připravovat na semináře a účastnit se seminářů, abyste získali maximální užitek z nich.

Posouzení

Budete hodnoceni zkouškou nebo esejem, nebo kombinací obou. Všechna hodnocení se konají na konci jarního období.

V průběhu celého akademického roku jsou nabízeny praktické úkoly, pokyny ke zkouškovým technikám, workshopy pro řízení času a individuální poradenství v oblasti právních dovedností, které vás připraví na tato hodnocení.

Vstupní požadavky

2: 1 (nebo mezinárodní ekvivalent) v právu

Požadavky anglického jazyka

IELTS: 7,0 (ne méně než 7,0 písemně, 6,5 čtení a 6,0 mluvení a poslech)

Kariéra

Naši absolventi se stěhují do široké škály kariér . Mnoho jít do právnické profese nebo se vrátit k jejich předchozí právní kariéry s odbornými znalostmi a vylepšenými vyhlídkami. Jiní úspěšně hledají zaměstnání u mezinárodních organizací i mezinárodních a místních nevládních organizací. Mezi nejnovější absolventské cíle patří BAE Systems, Clifford Chance, Londýnská burza a Simmons

Někteří absolventi dále rozvíjejí svou akademickou kariéru tím, že postupují na našem doktorském programu . Tito studenti se často rozhodli zůstat na univerzitě v Nottinghamu za svým doktorským studiem a řada akademických pracovníků se stala členy personálu po dokončení svých LLM / magisterských a doktorských studií s námi.

S pokročilým stupněm práva z University of Nottingham budete mít dobrou pozici, abyste mohli usilovat o své kariérové ​​ambice a realizovat své cíle.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Poslední aktualizace Únor 18, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date