LLM Mezinárodní obchodní právo (DL)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

detaily kurzu

Tento kurz vás vybaví odbornými znalostmi mezinárodního práva, protože se týká obchodních aktivit v globální ekonomice. Prověříte doplňující právní a obchodní témata, která ovlivňují mezinárodní obchodní praxi, a absolvujete s odbornou sadou právních a obchodních dovedností.

Vaše hlavní moduly se zaměří na veřejné a soukromé mezinárodní obchodní právo, které prohloubí vaše kritické porozumění pravidlům Světové obchodní organizace a způsobu obchodu se zeměmi. Odborné znalosti, které vyvinete z pravidel Evropské unie pro rozvoj a provoz nadnárodních trhů, poskytnou pevnou platformu prozkoumat právní úpravu volného obchodu na celém světě.

Váš hloubkový výzkumný projekt vám pomůže dále specializovat vaše profesní znalosti a vaše zvýšené povědomí o právních pravidlech, která platí pro smlouvy o mezinárodním prodeji zboží mezi společnostmi, vás připraví na přeshraniční práci.

Vaše disertační práce vám poskytne příležitost věnovat se výzkumu a pomůže vám dále se specializovat na zvolenou kariéru.

Výhody kurzu

Vaše odborné právní znalosti dáte do obchodního a obchodního kontextu, abyste zvýšili své porozumění a analýzu zákona.

Virtuální učební prostředí univerzity (VLE) vám umožní zjistit, kdy vyhovuje vašemu plánu. Budete mít přístup ke sérii hostujících reproduktorů školy digitálně, abyste mohli využít profesionálních poznatků reproduktorů.

Dálkové studium

Chápeme, že studium na plný úvazek nevyhovuje všem. Proto nabízíme kurzy, které vám dávají příležitost rozhodnout se o tom, kdy, kdy a jak se můžete zapojit do učení. Studium kurzu distančního vzdělávání nabízí pohodlí a flexibilitu, aby vaše vzdělání fungovalo. Ať už byste se chtěli přizpůsobit vašim studiím v oblasti péče o děti, rozvíjet své dovednosti při práci nebo prostě se chcete učit z pohodlí svého domova, můžeme vám pomoci získat kvalifikaci v době a tempu, který vyhovuje vašemu životnímu stylu.

Stejně jako naši studenti na koleji, budete mít stejné vynikající výukové a učební prostředky, najdete je však online místo v přednáškovém divadle. Nejenže jsou všechny moduly vyučovány online, ale budete mít také přístup k online komunitě a více než 140 000 knih a časopisů v naší online knihovně.

Vstupní požadavky

Žadatelé by měli mít buď alespoň druhou třídu s vyznamenáním nebo mít obdobnou zkušenost nebo odbornou přípravu, obvykle z pracovního prostředí.

Všechny žádosti by měly být podporovány referencí, ať už akademickým nebo profesionálním.

Všichni žadatelé by měli splňovat naše požadavky na univerzitní angličtinu.

Požadavek anglického jazyka: IELTS 6.5 bez znalostí pod 5,5, nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

OVĚŘTE VAŠE KVALIFIKACE

Pokud jste mezinárodní student, můžeme vám pomoci porovnávat a ověřovat své kvalifikace. Kontaktujte prosím naše mezinárodní pobočky na adrese 44 (0) 113 812 1111 09.00 - 17.00 Po-Čt / 09.00 - 16.30 Pá GMT nebo email internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

POTŘEBA ZLEPŠENÍ ZNALOSTI ZNALOSTI ANGLICKÝCH JAZYKŮ?

Nebojte se, pokud nemáte požadovanou úroveň angličtiny pro zvolený kurz. Nabízíme širokou škálu kurzů, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly zlepšit kvalifikaci a schopnost angličtiny, z nichž většina je akreditována britskou radou.

Pracovní příležitosti

Mnoho společností uznává LLM jako pokročilé školení a dává přednost kandidátům s touto kvalifikací. Absolvování tohoto kurzu v naší právnické škole Leeds vám umožní zvýšit vaše vyhlídky na zaměstnání v konkurenčním právním světě a mohlo by vést k práci, jako je právník, obchodní manažer nebo tvůrce politik.

  • Global Reward Manager
  • Poradce pro mezinárodní obchod
  • Interní právní poradce
  • Právní ředitel

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Učení a učení

Leeds Law School spolupracuje s řadou partnerů pro podporu distančního vzdělávání, kteří mohou nabídnout poradenství a poradenství v oblasti distančních kurzů. Mezi partnery patří:

  • Institut Chancery Lane pro profesionály (Dubaj)
  • Konzultanti otázek a odpovědí (Pákistán)
  • Londýnská vysoká škola právnických studií (Bangladéš).

Celkové pracovní zatížení

Pokud se rozhodnete pro studium tohoto předmětu prostřednictvím dálkového učení, jako vodítko budete muset přidělit přibližně 10 hodin týdně pro dokončení každého modulu plus dalších pět hodin pro další čtení a přiřazení. Tato 10 hodin výuky a učení bude dodávána s využitím řady interaktivních zdrojů, což obvykle zahrnuje audio a video obsah, skupinové diskuse, reflexní cvičení, kvízy, online čtení a mnoho dalšího. Všechny tyto zdroje jsou dodávány prostřednictvím našeho prostředí pro virtuální učení a jsou přístupné v době a místě, které vám vyhovují.

Poplatky a financování

Studenti UK a EU

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 3100 liber. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvýšit, aby se zohlednily dopady inflace.

Mezinárodní studenti

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 3100 liber. Částka, kterou zaplatíte, je stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Vybavení

Knihovna

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, e-mailů a databází, jsou přístupné online v době a místě, které vám vyhovují.

Virtuální prostředí pro učení

VLE vám poskytuje přístup k materiálům, jako jsou videa, e-knihy a další dokumenty. Můžete také použít k odeslání úkolů a získání zpětné vazby.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Méně
Leeds , UK Online + 1 Více Méně