LLM mezinárodní obchod a obchodní právo

Všeobecné informace

Popis programu

Rozšiřováním mezinárodního a mezinárodního významu je mezinárodní obchodní právo jedním z vývozů anglického systému společného práva. Struktura mezinárodních smluv dominuje anglické zásady společného práva. Na tomto kurzu rozvíjíte své odborné znalosti v klíčových oblastech ovlivňujících mezinárodní obchod a obchodní právo.

O LLM mezinárodní obchod a obchodní právo

Tento populární kurz se zabývá různé oblasti předmětu, včetně:

 • mezinárodní prodej a přeprava zboží,
 • pojištění
 • mezinárodní finance
 • Mezinárodní řešení sporů
 • Právo Světová obchodní organizace.

Ta je obzvláště důležité, protože Indie a Čína vstoupí do WTO.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Prozkoumejte různé aspekty mezinárodní obchod a obchodní právo, hlavní vývozu anglického společného právního systému.
 • Těžit z úzkých vazeb na našem Centru pro obchodní a insolvenční právo.
 • Možnost doplnit svou studii o mezinárodní obchod a obchodní právo s až dvěma moduly z jiných oborů LLM.
 • Vyberte si studijní cestu, která vám vyhovuje se na plný úvazek, na částečný úvazek a dálkové studium možností.
 • Zúčastněte se Mezinárodní letní škola příležitost prozkoumat práva v evropském kontextu.
 • Stipendia k dispozici.
 • Jednotlivé moduly mohou být studovány pro další profesní rozvoj (CPD) ocenění.

Jak mohu studovat?

Akademický rok pro LLM kurzy je rozdělen do tří částí: Dvě desetitýdenní vyjádření (Term Jeden běží od začátku akademického roku do vánočních prázdnin, Termín Two mezi Vánocemi a Velikonocemi) a letním období.

Full-time studentů -, kteří absolvují kurz přes jeden akademický rok - studují tři moduly v každém období a dokončení disertační práce přes léto.

Part-time studenti a distančního vzdělávání studentů -, kteří absolvují kurz přes dva akademické roky - studovat tři moduly přes Obchodní jedna a dvě v každém roce (šest v celkem), zahájením prací na internetu své disertační práci během prvního letním období a dokončily ji během druhý.

Na plný úvazek a částečný úvazek režimů moduly jsou vyučovány po celý týden. V závislosti na časovém rozvrhu, můžete požadovat, aby se na více než jeden den. Moduly lze výjimečně přesunuta kvůli potřebám kurzu.

Semináře jsou vedeny akademiky, ale bude obvykle vyžadovat, abyste provádět rozsáhlé provázený přípravné práce a často zahrnovat krátké prezentace nebo jiné příspěvky.

Vzdálenost-learningové moduly jsou strukturovány, režíroval vzdělávací aktivity je realizován prostřednictvím on-line vzdělávání platformy univerzity - TEĎ. Vzdálenost studenti budou mít také možnost účastnit se virtuálních diskuzí s ostatními studenty a akademickými pracovníky a budou požádáni, aby vyplnili další úkoly - jako je příprava esej plány či prezentací - v průběhu každého modulu.

Vstupní požadavky

Spojené království

 • Dobrý stupeň práva 2.2 nebo vyšší.
 • Žadatelé, jejichž první stupeň není zákonem, budou povinni předložit důkaz o závazku k předmětu LLM, který si přejí studovat.
 • Uchazeči z jiných oborů bude vítán za vhodných okolností, zejména pokud mají zkušenosti v této oblasti, i když ne jako právníci.

Tyto požadavky na minimální vstupní požadavky specifikujeme, ale ohodnotíme vás individuálně na schopnosti využít kurz. Někdy nabízíme místa na základě neštandardní vstupní kvalifikace a průmyslové nebo odborné praxe.

Mezinárodní

Přijmeme kvalifikaci ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našich UG a PG stupňů. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, musíte nám ukázat, že vaše jazykové dovednosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Pro tento kurz obvykle vyžadujeme jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti.
 • Ekvivalentní anglický jazyk kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně