LLM mezinárodní finanční právo

Všeobecné informace

Popis programu

Náš nový kurz Mezinárodního finančního práva LLM byl navržen tak, aby reagoval na rychlý růst vývoje práva v mezinárodních financích a připravil studenty na budoucí kariéru ve finančním sektoru.

Kurz se zaměřuje nejen na finanční transakce a bankovnictví, ale také na pojištění, což je obrovský průmysl jak ve Velké Británii, tak v mezinárodním měřítku.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Splnit rostoucí poptávku po vhodně kvalifikovaných mezinárodních odborníků na finanční právo v rámci advokátní konference i mimo ni.
 • K dispozici je řada stipendií.
 • Ideální pro studenty hledající zaměstnání v širší oblasti finančního práva.
 • Získejte pochopení širších faktorů, které mohly ovlivnit oblast mezinárodního finančního práva, jako jsou teoretické, etické, politické, ekonomické a sociologické faktory.
 • Využijte výhody fakulty poskytující pokročilou výuku v oboru.
 • Volitelné širokopásmové moduly umožňují studentům přizpůsobit svůj stupeň jejich zájmům.
 • Zúčastněte se Mezinárodní letní škola a prozkoumat zákon z evropské perspektivy.
 • 98% našich postgraduálních studentů právnické školy je zaměstnáno nebo se věnuje dalšímu studiu šest měsíců po ukončení studia (DLHE, postgraduální absolventy 2015-16).

Co budete studovat

Budete studovat šest vyučovaných modulů a následnou disertační práci. Dizertační práce je rozsáhlým akademickým dílem, samostatně prozkoumaným a psaným. Budete v této práci podporováni s jedním dohledem supervizorem z vybraného oboru. S výhradou akademické vhodnosti a dostupnosti vhodného odborného učitele si můžete zvolit vlastní oblast studia pro modul disertace kurzu.

Kariéra a zaměstnatelnost

Kariérní rozvoj je nedílnou součástí programu a náš kariérní tým provozuje řadu workshopů, kde můžete identifikovat metody a strategie, které vám umožňují sledovat vaše profesní cíle. 98% našich postgraduálních studentů právnické školy je zaměstnáno nebo se věnuje dalšímu studiu šest měsíců po ukončení studia (DLHE, postgraduální absolventy 2015-16).

Tento kurz může pomáhat těm, kteří hledají místo na odborném právním školení (LLM LPC a LLM BPTC), a zvýšit životopis těch, kteří vykonávají zaměstnání v právním sektoru. Studenti, kteří chtějí absolvovat akademickou kariéru, nabízejí vynikající základnu ve výzkumu a rozvoji vysoce rozvinutých dovedností psaní.

Vstupní požadavky

Spojené království

Co hledáme?

 • Dobrý stupeň práva 2.2 nebo vyšší.
 • Žadatelé, jejichž první stupeň není zákonem, budou povinni předložit důkaz o závazku k předmětu LLM, který si přejí studovat.
 • Uchazeči z jiných oborů bude vítán za vhodných okolností, zejména pokud mají zkušenosti v této oblasti, i když ne jako právníci.

Tyto požadavky na minimální vstupní požadavky specifikujeme, ale ohodnotíme vás individuálně na schopnosti využít kurz. Někdy nabízíme místa na základě neštandardní vstupní kvalifikace a průmyslové nebo odborné praxe.

Mezinárodní kvalifikace

Přijmeme kvalifikaci ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našich UG a PG stupňů. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, musíte nám ukázat, že vaše jazykové dovednosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Pro tento kurz obvykle vyžadujeme jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti.
 • Ekvivalentní anglický jazyk kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně