LLM [Law Conversion]

BPP University

Popis programu

Read the Official Description

LLM [Law Conversion]

BPP University

LLM [Law Conversion] je ideální pro absolventy, kteří nejsou právníky, aby se obrátili na kariéru v právu. Od kvalifikovaných advokátů, advokátů a soudců získáte praktické důvody.

Náboráři aktivně vyhledávají studenty s různorodým rozsahem přenositelných schopností, přičemž mnoho firem přijímá polovinu svých stážistů z prostředí, které není zákonem (GDL). LLM [Law Conversion] zajišťuje, že můžete prokázat vyšší způsobilost při podávání žádostí o smlouvy o školení a školení tím, že se zaměříte na výzkum a zajistíte, že budete mít možnost uplatnit zákony v praxi.

Při úspěšném absolvování můžete pokročit přímo do kurzu Právní praxe (LPC), pokud se chcete stát advokátem, nebo Bar Professional Training Course (BPTC), pokud se chcete stát advokátem. Kromě toho budou studenti absolvovat také s mezinárodně uznávanou samostatnou magisterskou kvalifikací

Konference LLM [Law Conversion] je udělena BPP University a splňuje požadavky na dokončení akademické fáze, jak stanoví Úřad pro ochranu práv žadatelů (SRA) a Bar Standards Board (BSB).

Klíčová informace

 • Stávající stipendia a možnosti financování, včetně financování postgraduálního úvěru studentské půjčky společnosti
 • Využijte naše silné vazby na advokátní povolání prostřednictvím našeho každoročního programu vytváření sítí a poradenství v oblasti kariéry
 • Odborné právní poradenství od okamžiku, kdy přijmete své místo a až 12 měsíců po ukončení studia
 • Doplňte své studium mimoškolními aktivitami, které zahrnují motivační, debatující a pro bono práci.
 • Flexibilní studium podle vašeho rozvrhu: na plný úvazek nebo na částečný úvazek
 • Přidejte hodnotu a zaměřte se na své LLM [Law Conversion] navštěvováním bezplatných dodatečných workshopů vedených lektorem ve spolupráci s advokátními kancelářemi, abyste zajistili, že jste připraveni na praxi, vyvrcholili v našem velmi úspěšném týdnu Zaměstnatelnosti.
 • Zapojte se do praktické právní práce s naším oceněným centrem pro bono
 • Zaručené místo na Právní praxi LPC nebo LLM (Solicitors)
 • Informujte se o odborných oblastech praxe s našimi nepovinnými přednáškami a workshopy, včetně naší série mimořádných přednášek, včetně práva obchodních společností, práva duševního vlastnictví a práva v městě, a našich seminářů o dovednostech v praxi, včetně právního psaní, právního výzkumu a dotazování klientem

Jak se program učí

Naše LLM [Law Conversion] může být studována na plný nebo částečný úvazek, aby vám poskytla flexibilitu ohledně předchozích závazků. Budete vyučováni kvalifikovanými instruktory, mezi něž patří advokáti, advokáti a soudci, kteří vám pomohou rozvíjet vaši právní kariéru. Mnozí z našich pedagogů nadále pracují a mají vazby na komory, advokátní kanceláře a interní týmy na všech úrovních.

Kurz se vyučuje na magisterském stupni, takže můžete vycházet z dovedností získaných během předchozí bakalářské studie. S důrazem na nezávislý výzkum budete mít příležitost rozvinout pokročilé dovednosti, obchodní povědomí a odborné znalosti, které požaduje právnická profese.

Pro zajištění vašeho úspěchu vám před spuštěním programu dodáme všechny potřebné nástroje. Veškeré studijní materiály včetně textů a knižních knih jsou zahrnuty do poplatků a veškerých zdrojů a mají ekvivalenty online.

Dodávka tváře na obličej

Naše LLM [Law Conversion] je dodáváno s využitím kombinace face-to-face a online výuky. Každý týden se připojíte k online přednáškám, které poskytují přehled o příslušné oblasti tématu, včetně klíčových zásad, oblastí diskuse a diskusí spolu s jinou teorií. Každé zasedání je doručeno žadateli a podporováno druhým učitelem, který je schopen odpovědět na otázky a zapojit studenty v reálném čase. Každá přednáška je zaznamenána a zpřístupněna v našem on-line prostředí pro virtuální učení, která vám umožní kdykoli přehodnotit témata.

Každá online přednáška je doprovázena dvouhodinovým čtrnáctidenním seminářem. To může být buď v režimu online nebo přímo v závislosti na modulu. Semináře jsou dodávány ve skupinách maximálně 18 studentů a umožňují vám dát teorii do praxe. Použitím případových studií se budete setkávat s reálnými situacemi, se kterými byste se mohli setkat v praxi, a spolupracovat na rozvoji a vyhodnocování jak ústních, tak písemných argumentů. Vylepšíte svou schopnost analyzovat případ a vyvodit vlastní závěry, abyste poradili klientovi.

LLM je program na magisterském stupni, který vyžaduje závazek, aby uspěl. Doporučujeme věnovat průměrně 40 hodin týdně, včetně doby kontaktu 12 hodin a přípravě čtyř hodin přípravy semináře vedle nezávislé studie.

Volitelné přednášky a workshopy

Chcete-li být připraveni na kariéru, získáte přístup k řadě dalších přednášek a workshopů, které vám poskytnou špičku v rozhovorech. Mezi hlavní body patří:

Extra Series: vícenásobná série odborných právních přednášek, včetně práva obchodních společností, duševního vlastnictví a veřejného mezinárodního práva. Přednášky jsou poskytovány současnými odborníky, externími akademickými pracovníky a tutory, kteří vám poskytnou akademické znalosti a praktický pohled na klíčové oblasti právní praxe. To vám umožní prokázat více odborných znalostí než ostatní absolventi.

Zkušenosti v praxi: série odborných dovedností vytvořených s předními městskými firmami, které obsahují dovednosti, jako je právní psaní, právní výzkum a osobní prezentační dovednosti. Tyto workshopy jsou dodávány externími trenéry a tvými učiteli.

Mandarin Chinese: získat přehled o jazyce používaném na jednom z nejdůležitějších světových trzích s bezplatnými čínskými lekcemi Mandarin (pouze v Londýně).

Tam, kde je to možné, jsou k dispozici také volitelná přednáška a workshopy na našem VLE po živém doručení.

Upozorňujeme, že přednášky a workshopy pro mimořádné série a dovednosti v praxi se budou lišit od středu do centra, protože jsou motivovány studentskými zájmy a poptávkou. Jsou dodávány buď v centru nebo prostřednictvím Online Classroom Live, v závislosti na počátečním datu, umístění a režimu.

Odborná poradenství v oblasti kariéry

Naše specializované kariérové ​​služby jsou k dispozici pro podporu a poradenství od okamžiku, kdy přijmete vaše místo, a to až do 12 měsíců po dokončení studia s námi. Díky naší individuální podpoře vám nabízíme výhodu, pokud jde o získání vzdělávací smlouvy nebo školení. Budete mít vše, co potřebujete, včetně přístupu k databázi volných pracovních míst, poradenství při vyplňování formulářů žádostí, intenzivního koučování pohovorů, výzkumu zaměstnavatelů a příležitostí k vytváření sítí u špičkových firem.

Budete mít také přístup k následujícím položkám:

 • Přezkoumání aplikací pro smlouvy o školení nebo umístění v advokátní kanceláři, firmách a neziskovém sektoru
 • Podpora výzkumných firem
 • Doporučení týkající se životopisů a doprovodných dopisů
 • Pomoc při přípravě středisek pro hodnocení
 • Poradenství o alternativní kariéře

Nikdy nezanecháte rady s prázdnou rukou. Společně vám pomůžeme vypracovat akční plán kariéry, který podrobně popisuje kroky, které byste měli podniknout, abyste dosáhli svých kariérních cílů

Oceněný Pro Bono

Naše oceněné centrum Pro Bono vám umožňuje podíl na širokém spektru právních poradenských a vzdělávacích projektů pod vedením kvalifikovaných právníků. Tím získáte bezkonkurenční příležitost pracovat na konkrétních případech v nejrůznějších oblastech. Pro bono můžete poskytnout cenné školení v reálných situacích, které doplňují výuku ve třídě, kterou obdržíte u nás.

Naše centrum Pro Bono je vynikajícím místem k tomu, abyste začali praktikovat své právní a praktické dovednosti v podpůrném prostředí. K dispozici je široká škála projektů, včetně:

 • Zaměstnanecké poradenství v oblasti pracovního práva
 • Poskytování právních vzdělávacích prezentací ve školách
 • Věznice a centra pro bezdomovce
 • Vyšetřování případů vězňů, kteří ztratili veškerá práva na odvolání

Jakmile začnete studovat, slyšíte od našeho Pro Bono Center o různých projektech a jak se zaregistrovat.

Připojuje vás k advokacii

Pracujeme s více než 200 organizacemi poskytujícími právní služby. Patří mezi ně místní zastupitelské úřady, interní týmy v nadnárodních společnostech a advokátní kanceláře. Některé z nich zahrnují firmy magického kruhu, komerční giganty, specializované servisní firmy a názvy, které poznáte na hlavní ulici. Můžete tedy věřit, že jsme spojeni se správnými lidmi, kteří vám pomohou rozvíjet svou kariéru.

Přijetí

Úroveň vzdělání

Studenti, kteří chtějí studovat LLM [Law Conversion], budou vyžadovat:

 • Minimálně 2: 1 vyznamenání ve všech předmětech z uznávané instituce ve Spojeném království (nebo ekvivalentní)
Požadavky anglického jazyka

Není-li váš první jazyk angličtina, budete potřebovat úroveň IELTS 6.5 (celkově) nebo ekvivalent, plus minimálně 6.0 ve všech součástech, kromě výše uvedených požadavků.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
9 - 18 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
12,900 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu