LLM: Finanční dodržování a řízení rizik

Všeobecné informace

Popis programu

LLM: Finanční dodržování a řízení rizik

Thomas Jefferson School of Law nabízí od roku 2009 LLM ve finančním compliance a řízení rizik a je lídrem v oboru. Studenti získají titul LLM se zaměřením na finanční dodržování a řízení rizik.

Studenti se seznámí s finančním souladem finančních institucí a také se snižováním rizika. S rostoucí vládní regulací v této oblasti je to rostoucí oblast zaměstnanosti a zralá doba na získání znalostí v aréně. Program je nabízen výhradně online a lze jej dokončit za rok při plné práci na plný úvazek. Neexistuje žádný požadavek na pobyt.

Způsobilé studenty mají k dispozici možnosti finanční pomoci. K dispozici jsou průběžné vstupné s počátečním datem 6 počátečních dat ročně. Klikněte zde pro více informací:

http://tjslgraduateprograms.com/masters-degrees/fin-comp-risk-mgmt/financial-aid-3.html

Pro více informací pošlete e-mailem @ TJSL .edu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our mission is to provide an outstanding legal education for an internationally based, diverse student body. While our residential JD program has been around for decades, our online Graduate Programs ... Čtěte více

Our mission is to provide an outstanding legal education for an internationally based, diverse student body. While our residential JD program has been around for decades, our online Graduate Programs is one of the longest standing law school online master's programs in the world. Méně