LLM Digital Economy

Všeobecné informace

Popis programu

Anglia Ruskin univerzita

Přehled

Zvládněte právní a politické otázky vyvolané digitální ekonomikou. Rozvíjejte špičkové strategické obchodní dovednosti a pokročilé právní znalosti, abyste se stali strategickým vedoucím digitálního podnikání nebo právníkem.

 • Zvládněte pokročilé mezinárodní právo v anglickém jazyce spolu s právníky z různých jurisdikcí a prostředí.
 • Využijte výhody malých tříd: získejte úzkou podporu a vytvářejte celoživotní přátelství.
 • Studujte v centru legální čtvrti Cambridge, na půli cesty mezi hraběním koruny a okresním soudem.
 • Připojte se ke Právnické fakultě se spokojenými studenty: naši právníci byli v letech 2015 a 2016 nejšťastnější ve Velké Británii *
 • Dobrovolník pro naši právnickou kliniku: uveďte do praxe právní teorii pomocí pomoci veřejnosti
 • Získejte radu a rady z první ruky od profesionála v našem mentorském programu
 • Získejte přístup do Knihovny právníků na univerzitě v Cambridge

* Kompletní průvodce univerzitami 2015 a tabulka Ligy univerzit Times a Sunday Times 2016

Rozvíjejte své právní a obchodní dovednosti na pokročilé úrovni

V naší digitální ekonomice LLM budete rozvíjet dovednosti, abyste se stali strategickým lídrem v oblasti digitálního podnikání, který bude schopen vést společnosti, organizace a vlády k využití potenciálu digitální ekonomiky a zároveň chránit jejich zákonná práva.

Vaše právní odůvodnění, kritická analýza, výzkumné dovednosti a nezávislý úsudek budou uplatněny, jakmile získáte podrobnou znalost hlavních právních a politických záležitostí v jádru digitální ekonomiky.

Naučte se základní témata a specializujte se

Naše hlavní moduly se zaměřením na výzvy a příležitosti moderní doby vás seznámí s praxí práva v takových oblastech, jako je komunikace, konkurence, duševní vlastnictví a data.

Na našich volitelných modulech se můžete specializovat na globalizaci a světový obchod, mezinárodní právo hospodářské soutěže, správu a řízení společností nebo nadnárodní obchodní právo.

Na konci kurzu využijete všechny dovednosti a znalosti, které jste se naučili, k výzkumu a dokončení velkého projektu v oblasti digitální ekonomiky, který vás nejvíce zajímá, pod odborným dohledem.

Využijte malých tříd

Všechny naše moduly zahrnují malou skupinovou seminární práci doplněnou nezávislým studiem, které vám umožní řešit každý problém jeden po druhém a dává vám jasné rozlišení mezi nimi. Naše malé třídy vám umožní získat specializovanou podporu od přednášejících a navazovat blízká přátelství se svými spolužáky.

Získejte podporu od různých odborníků

V průběhu celého kurzu obdržíte podporu a radu od specializovaných pracovníků, kteří jsou odborníky v dané oblasti. Patří mezi ně vedoucí kurzu Tom Serby a Dr. Sarita Patil-Woolhouse (oba po ukončení studia na University of Cambridge působili jako komerční právníci ve městě Londýn); Dr. Ana Keglević Steffek (autorka předních textů o obchodním právu) a profesor Rohan Kariyawasam (učenec Harvarda Fulbrighta a člen poradenské skupiny E15 pro čínský projekt silniční komunikace).

Magistr mezinárodního práva v anglickém jazyce

Anglické právo poskytuje základ mnoha právních tradic a zásad po celém světě, zejména v Americe a zemích Společenství, jako je Indie, Malajsie a Nigérie. Studium mezinárodního práva v anglickém jazyce vám poskytne jedinečný pohled na to, jak se formovala gramatika práva, a také na pokročilé dovednosti v jazyce používaném po celém světě.

Kariéra

Přenositelné dovednosti

Naše LLM vám pomůže rozvinout přenositelné profesionální dovednosti včetně logického uvažování, kritické analýzy, výzkumu a nezávislého úsudku, spolu s porozuměním složité souhry mezi infrastrukturou, obsahem, konkurencí, sociální politikou, trestem a obchodem v globální digitální aréně a větší kapacita pro právní komunikaci.

Tyto dovednosti vás připraví na mezinárodní praxi a akademický výzkum na nejvyšší úrovni, ale jsou také přenositelné na jiné role, které se zaměřují na digitální a znalostní ekonomiky, jako jsou právní / obchodní poradci nebo výzkumní pracovníci s nevládními organizacemi nebo soukromými společnostmi nebo nezávislé poradenství.

Události a příležitosti zaměstnatelnosti

Dobrovolník pro naši právnickou kliniku a procvičujte si své právní dovednosti v reálném prostředí. Spolupracujte s místními právními zástupci a poskytujte pro bono poradenství lidem, kteří mají omezený přístup k legálním zdrojům.

Připojte se k našemu mentorskému programu: získejte informace a rady z první ruky s profesionálem z regionální advokátní kanceláře.

Naše služba zaměstnatelnosti také organizuje mnoho zaměřených akcí, jako jsou kariérní veletrhy speciálně pro studenty práv.

Moduly a hodnocení

Core moduly

 • Právo v globálním kontextu
 • Digitální ekonomika
 • Metody legálního výzkumu
 • Hlavní výzkumný projekt (LLM)
 • Právo duševního vlastnictví a sociální média

Volitelné moduly

 • Globalizace a světový obchod
 • Právo hospodářské soutěže v mezinárodním kontextu
 • Řízení společnosti
 • Nadnárodní obchodní právo

Posouzení

Ukážete svůj pokrok kombinací písemných esejů, úkolů na řešení problémů a prezentací.

Všichni studenti berou naše základní moduly, ale mějte na paměti, že dostupnost volitelných modulů závisí na poptávce.

Kurzovné

 • Studenti UK a EU, 2019/20 (ročně): 8 500 GBP
 • Zahraniční studenti začínající v roce 2019/20 (ročně): 13 100 GBP

Vstupní požadavky

 • První stupeň, s vyznamenáním, v příbuzném předmětu a při minimální konečné klasifikaci nižšího sekundárního (2: 2) nebo ekvivalentního.
 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, očekává se, že bude prokázána kvalifikace alespoň na úrovni IELTS 6.5 (akademická úroveň) nebo odpovídající kvalifikace anglického jazyka uznávané Anglia Ruskin University.
Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... Čtěte více

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England Méně
Hatfield , Mexico City , Bogota , Salford , Koupel , Cambridge , Londýn , Northampton + 7 Více Méně