LLM Advanced Studies in Law & Finance

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Jakým způsobem interagují vnitrostátní a mezinárodní finanční předpisy ? Jak strukturujete mezinárodní finanční transakce? Co dělá dobrou finanční regulaci a jak by měla být zachována finanční integrita ?

straf-en-procesrecht01.jpg

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Přemýšlejte o přístupu k financování a příležitostech k investování pro organizace a jednotlivce.

Poté si uvědomíte, jak v dnešním propojeném světě mají národní a mezinárodní finanční trhy dalekosáhlé účinky na prakticky všechny z nás po celém světě. Proto jsou stále více regulovány obchodní systémy a finanční instituce, jako jsou banky, správci aktiv a zprostředkovatelé trhu. To vede k rostoucí potřebě: právních specialistů se znalostmi ekonomických aspektů, které řídí finanční transakce; a finanční odborníci, kteří chtějí lépe porozumět finančním předpisům. V programu Právo a finance budete speciálně vyškoleni pro práci na křižovatce práva a financí v tomto globálním světě.

Důvody k výběru práva a financí na Leiden University ?

Jako student pokročilého magistra v oblasti práva a financí získáte:

  1. Expertní instruktoři : Budete vyučováni odbornými pracovníky a hostujícími lektory, kteří jsou mezinárodně uznávaní v oblasti práva a financí. Mnoho našich zaměstnanců je prominentními členy nebo přispívajícími do organizací, jako je Světová banka, Mezinárodní swapové a odvodové asociace (ISDA), PRIME Finance a různé soudy a regulační orgány.
  2. Profesní dovednosti: Kromě teorie, kterou se naučíte v kurzu, budete vyškoleni v odborných dovednostech, včetně psaní právních sdělení, vyjednávání o finanční transakci a ústních argumentů.
  3. Návštěvy na pracovišti: Budete schopni vidět souvislost mezi zákonem a finančními prostředky těsně při účasti na návštěvách na místě u finančních institucí a orgánů dohledu.

Je právo a finance správným programem pro vás?

Jste fascinováni komplexními, mezinárodními a multidisciplinárními otázkami, kterým čelí finanční sektor? Chtěli byste se naučit, jak se tyto otázky zabývat v právních, ekonomických a etických disciplínách? Pak by to mohl být program pro vás.

Abyste byli vhodní pro tento program, platí jedno z následujících:

  • jste právníkem
  • máte úplný právní stupeň (nabízející přístup k právní praxi) nebo
  • máte titul v ekvivalentní úrovni v jiné disciplíně s dostatečným zázemím nebo porozuměním práva

Tento program můžete absolvovat jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Čtěte více

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Méně
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haag , Haag , Haag , Haag + 9 Více Méně