close

Filtry

Zobrazit výsledky

Srovnávací právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLB zde! - LLB

LLB je diplom, který umožňuje jeho příjemci pracovat v oboru práva. Iniciály "LLB" pocházejí z latiny pro bakalářské právo. Tento titul je nabízen s různými specializacemi, které mohou zvýšit pověření absolventa a pracovní příležitosti. Co je LLB v porovnávacím právu? Studenti, kteří absolvují tento program, mohou absolvovat školení a vzdělání potřebnou pro… Čtěte více

LLB je diplom, který umožňuje jeho příjemci pracovat v oboru práva. Iniciály "LLB" pocházejí z latiny pro bakalářské právo. Tento titul je nabízen s různými specializacemi, které mohou zvýšit pověření absolventa a pracovní příležitosti.

Co je LLB v porovnávacím právu? Studenti, kteří absolvují tento program, mohou absolvovat školení a vzdělání potřebnou pro získání znalostí v mezinárodním právu. Mohou trávit čas porovnáním a kontrastu zákonů různých zemí. Rozhodně mezinárodní perspektiva je přijata, protože studenti získávají zkušenosti z několika právních jurisdikcí. Účastníci tohoto studijního programu často studují právo v domovské zemi univerzity, když se porovnávají se zákony jiných zemí. Rozvíjejí se v takových oblastech, jako jsou smlouvy, delikty, trestní právo a veřejné právo. Některé programy nabízejí možnost studovat v zahraničí i volbu oblasti specializace. Existuje mnoho specializačních modulů, včetně kriminologie, volného obchodu, práva životního prostředí, nadnárodních korporací, zaměstnání a zdravotnictví.

Studenti v programu LLB získávají náhled na řadu současných právních otázek a v průběhu tohoto procesu získají multikulturní perspektivu při studiu různých jurisdikcí. Absolventi s LLB mohou těžit z organizačních dovedností spojených se studiem práva, stejně jako z široké škály znalostí v mezinárodních arénách, které mohou být převáženy přes hranice.

Náklady na programy LLB se liší v závislosti na několika faktorech, včetně země původu a konkrétní univerzity nabízející LLB. Tento stupeň obvykle trvá přibližně čtyři roky.

Ti, kteří dokončí LLB v komparativním právu, se mohou nacházet v mnoha profesích. Vzhledem k celosvětové povaze studovaného obsahu mohou absolventi najít možnosti v oblasti zprostředkování nebo poradenství v mezinárodních organizacích. Mohou pracovat jako vládní úředníci, kteří dohlížejí na zákonné zájmy země, pro kterou pracují. Jednotlivci se někdy stanou soudci v mezinárodních arenách, kde se využije jejich odbornost v mezinárodních právních otázkách. Korporace někdy najímá absolventy mezinárodního práva, kteří se starají o mezinárodní obchodní jednání. Mnozí, kteří absolvují LLB, pokračují v dalším studiu a stát se profesorem práva na kolegiální úrovni.

Existuje mnoho mezinárodních programů nabízejících LLB v porovnávacím právu. Možnosti online jsou také nabízeny pro plnou flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of Trento – Faculty of Law
Trento, Itálie

Program CEILS poskytuje svým studentům autentické mezinárodní zkušenosti a všestranné vzdělávání v komparativním, evropském, mezinárodním a nadnárodním právu. Společně s ostat ... +

Program CEILS poskytuje svým studentům autentické mezinárodní zkušenosti a všestranné vzdělávání v komparativním, evropském, mezinárodním a nadnárodním právu. Společně s ostatními vnitrostátními právními systémy jsou prvky italského práva učeny v evropském, srovnávacím a mezinárodním rámci. -
LLB
Denní studium
3 roky
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde