Filter
Bakalář práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Paralegal Studies programy, vyhledejte nejlepší programy LLB zde! - LLB

Získání LLB je úspěch, který stanoví absolventy na kurzu pracovat v oblasti práva. Tento bakalářský zákon jim dává kvalifikaci pracovat ve specializovaných oblastech práva a otevírá dveře do mnoha kariér.

Co je LLB ve studiích Paralegal? Tento stupeň poskytuje studentům odborné dovednosti a znalosti pro práci v profesi paralegal. Mnoho kurzů je vyučováno právníky, kteří mohou vyčíslit každodenní úkoly paralegálu, jako je vyhledávání titulů a psaní a podání zákonných výpovědí. Kurz se může dotýkat řady právních předmětů, jako je rodinné právo a trestní právo. Některé programy umožňují studentům zvolit si oblast specializace.

Stupeň studia v paralegalu nabízí studentům schopnost porozumět právnické profesi a určit, zda chtějí pokračovat v právnické škole. Tato oblast studia vnáší silné organizační schopnosti, stejně jako řešení problémů a logické dovednosti, které lze přenést do mnoha oblastí života.

Každá univerzita je jedinečná a náklady na LLB v každé škole se mohou lišit. Kvůli rozdílným místům a programům univerzit neexistuje stanovená školní cena. Tento studijní program trvá zhruba čtyři roky studia na plný úvazek.

Účastníci programu v paralegalových studiích LLB se často stávají paralegálními v advokátních kancelářích, ale také často hledají zaměstnání jako právní asistenti, právní úředníci nebo žalobci. Ostatní pracují v různých funkcích v právních odděleních korporací. Studenti se dozví o mnoha aspektech právnické profese a získávají zkušenosti se zákony země, ve které studují. To jim dává nástroje k poskytování služeb, jako je pomoc právníkům při přípravě na zkoušky, uzavírání a slyšení. Pokud se student dále specializuje, existuje ještě více pracovních příležitostí v oblasti specializace.

LLB může vést k prosperující kariéře a existuje několik možností univerzit, které nabízejí tento titul. Online možnosti jsou také nabízeny po celém světě a umožňují tak učení se učit. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Paralegal Studies

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Jako jediný čtyřletého programu kanadský Paralegal Studies, neexistuje lepší místo, aby se zaměřily na paralegal vzdělání než na Business School na Humber. Profesoři v pr ... [+]

Paralegal Studies - pověstí na špičkové úrovni

Jako jediný čtyřletého programu kanadský Paralegal Studies, neexistuje lepší místo, aby se zaměřily na paralegal vzdělání než na Business School na Humber. Profesoři v programu mít absolvent titul, stejně jako má rozsáhlé praktické zkušenosti v právní oblasti. Bernie Aron, Program koordinátor Paralegal studií programu nedávno obdržel John a Suanne Roueche Excellence Award za mimořádný zaměřením na výuku a učení dokonalosti.

multidisciplinární přístup Humber zahrnuje odbornou přípravu v právní psaní, advokacii a vyjednávání a právního výzkumu. Fakulta se domnívají, že řádně zastupují klienta vyžaduje porozumění zázemí klienta a motivace; Proto tento program nabízí kurzy psychologie, sociologie, politologie, a filozofické základy právního systému. Pracovní stáže nabízejí on-the-job zkušenosti, kde budou studenti využívat a zaostřit nové kompetence.... [-]

Kanada Toronto Fredericton
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině