Filter
Bakalář práv
Spojené státy americké Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Law Studies Spojené státy americké - Law Studies programy Spojené státy americké Law Studies

Tím, vydělávat bakalářský titul z práv, jsou jednotlivci schopni potvrdit, současným a budoucím zaměstnavatelům, že mají komplexní pochopení analytických a kritického myšlení dovednosti, které jsou potřebné někým v oblasti práva.   

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Law Studies Spojené státy americké - Vezměte si LLB Spojené státy americké. Všechny programu LLB a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Law Studies, Spojené státy americké

Park University

Bakalářský titul v oboru právních věd je určena k přípravě studentů k úspěchu v právnické škole nebo vysokých škol, které vedou k právní kariéry. Program klade důraz na k ... [+]

The Bakalářský titul v oboru právních věd je určena k přípravě studentů k úspěchu v právnické škole nebo vysokých škol, které vedou k právní kariéry. Program klade důraz na kritické myšlení, logické uvažování, a analýzu současných právních a sociálních problémů, čtení a psaní. Praxe umožňuje studentům vidět praktické uplatňování svých studií.

Senior zkoušky

Studenti musí absolvovat obě z následujících akcí:

čtyři až šest hodin písemné komplexní zkoušky v politologii. - Jedno až půl hodiny ústní komplexní zkoušky v politologii. [-]
Spojené státy americké Parkville Kansas City
Září 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině