Filter
Bakalář práv
Saúdská Arábie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Law Studies Saúdská Arábie - Law Studies programy Saúdská Arábie Law Studies

Spolu s další akreditací, vydělávat Bachelor of Laws (LLB) stupeň vám umožní vykonávat advokacii většině zemí. Tyto akademické programy vám solidní znalosti práva a myšlení dovednosti potřebné pro pole.

Saúdská Arábie je jedním ze dvou uvedených zemí za jejich královských rodin, spolu s Jordánským hášimovským královstvím. Existuje poměrně málo pracovních příležitostí pro krajany v Saúdské Arábii. To 's Doporučuje se naučit číst Arabic, základní tajweed, a některé základní řečové dovednosti než jste přišel.

Law Studies Saúdská Arábie - Vezměte si LLB Saúdská Arábie. Všechny programu LLB a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

2 Výsledky v Law Studies, Saúdská Arábie

Al Yamamah University

V rámci College of Business Administration, Department Al Yamamah University of zákona nabízí LLB studijní program, což vede k právu stupně kvalifikační pro akademické a ... [+]

V rámci College of Business Administration, Department Al Yamamah University of zákona nabízí LLB studijní program, což vede k právu stupně kvalifikační pro akademické a profesní účely. Program je navržen tak, aby absolventi získají jak právní znalosti a dovednosti potřebné použít právo v praxi. to vybavuje studenty se základními odbornými schopnostmi a základy právního pracovního prostředí. Na jejich dokončení jednotné osnovy, studenti volí sledovat jednu ze dvou hlavních specialit:

Veřejnoprávní

Odvětví zákona, který upravuje vztah mezi jednotlivci, ať nebo právnické osoby, a vládou a těch vztahů mezi jednotlivci, které jsou bezprostředně dotýká společnosti. Některé příklady zahrnují ústavní právo, správní právo a právo trestné činnosti.... [-]

Saúdská Arábie Riyadh
Září 2019
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Dar Al-Hekma University

Program byl založen v roce 2007. Od svého založení program nabízí kurzy veřejného práva a práva šaríja, které se vyučují v arabštině a angličtině. Program je uznáván loká ... [+]

Program byl založen v roce 2007. Od svého založení program nabízí kurzy veřejného práva a práva šaríja, které se vyučují v arabštině a angličtině. Program je uznáván lokálně a mezinárodně a kvalifikuje své absolventy, aby byli připraveni efektivně konkurovat na profesionálním trhu.

Zpráva programu

Příprava významných odborných zákonitostí se základními morálními hodnotami, právními dovednostmi a znalostmi, které se týkají saudského a mezinárodního práva a Šarie.

Výhody programu práva na univerzitě Dar Al-Hekma

Bakalářský studijní program na univerzitě Dar Al Hekma je prvním právnickým programem pro ženy v Saúdské Arábii, který se vyučuje v arabštině a angličtině.... [-]

Saúdská Arábie Jeddah
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině