Filter
Bakalář práv
Portugalsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Law Studies Portugalsko - Law Studies programy Portugalsko Law Studies

Bakalář zákonů, LLB, ukazuje, že jednotlivec má důkladnou znalost pojmů zákona a je schopen vykonávat to. Je akreditace absolventem potřebuje dosáhnout postavení v oblasti. 

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Law Studies Portugalsko - Vezměte si LLB Portugalsko. Všechny programu LLB a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

2 Výsledky v Law Studies, Portugalsko

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Dual Degree Program v právu a managementu umožňuje získat za 5 let dva vysokoškolské tituly v různých, ale komplementární oblasti: titul v právu a titul v řízení. Jedná s ... [+]

Prezentace a cíleVýsledkem je partnerství mezi dvěma špičkovými školami: katolická obchodní škola v Porto a katolická univerzita Porto .To dovolí, za 5 let, uzavření dvou stupňů: titul v právu a titul v managementu.Umožňuje studentům vykonávat právní profese a vykonávat povolání související s řízením organizací v soukromém a veřejném sektoru.Je založen na dvou školách, které po desetiletí trénovaly odborníky s vědomostmi, dovednostmi a postoji, které jsou nezbytné k tomu, aby reagovaly na výzvy dnešního světa.

Dual Degree Program v právu a managementu umožňuje získat za 5 let dva vysokoškolské tituly v různých, ale komplementární oblasti: titul v právu a titul v řízení. Jedná se o program, který vyplývá z partnerství mezi dvěma referenčními centry katolické Porto: Právnická fakulta a Katolická obchodní škola Porto.... [-]

Portugalsko Porto
Říjen 2019
Denní studium
5 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Kurz v oblasti práva je přirozenou volbou pro ty, kteří se chtějí věnovat některým právnickým povoláním, jako je obhajoba, soudní nebo prokurátorská magistrála, obezřetno ... [+]

představení

Kurz v oblasti práva je přirozenou volbou pro ty, kteří se chtějí věnovat některým právnickým povoláním, jako je obhajoba, soudní nebo prokurátorská magistrála, obezřetnost, registrace a notářská činnost, obchodní poradenství, zmínit pouze ty, které přeskočíme přímo do paměti.

Rychlé sledování reality však ukazuje, že jsou právníci nebo odborníci s právním vzděláním ve více oblastech činnosti. Pravda spočívá v tom, že kurzy práva poskytují školení, které umožňuje výkon mnoha profesí, které nejen tradiční právnické profese.

Předpoklad

Předpokladem kandidátů na magisterský titul je provedení písemného testu s vylučujícím charakterem, jehož cílem je vyhodnotit pouze schopnost kandidáta vyjádřit se v portugalštině, nevyžadovat nebo vyhodnocovat žádné znalosti, nebo jiných odvětvích znalostí.... [-]

Portugalsko Porto
Říjen 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině